320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kalad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalad

    Küllap olete viimasel ajal tahes-tahtmata märganud hulganisti häireid (igasuguseid veateateid ja muud säärast) kogu Soccernet.ee töös...

    Teeks siis väikest selgitustööd. Mina serverit ei halda - seega ei ole ma päris 100% kompetente inimene teile järgnevat rääkima, kuid püüame ikkagi.

    Esimene kala leidis aset kohe siis, kui vahetasime serverit, sest et osa asju/andmeid olid veel uue serveriga kooskõlastamata ning sellest tekkisid erinevad arusaamatused ja mõningad veateated.

    Teine kala oli seotud EeNet\'iga ehk siis nende onudega kes .ee domeene jagavad. Nad nimelt olid otsustanud midagi oma masinates ümber ehitada. Sellest siis järelduski, et meie füüsiline server oli korras ja töötas kenasti, kuid domeen (www.soccernet.ee) ei suunanud külastajaid vajalikku kohta...

    Kolmas kala oli viimaste aastate suurim (Tallinna) elektrikatkestus, mis leidis aset muidugi just selles piirkonnas, kus meie kallis serverike asub.

    Neljas ja nüüd siis ka kõige hiljutisem kala on seotud muideks teiega. Kuidas? Asi nimelt selles, et kuna meil on piisavalt suur ja võimas portaal, siis server muutus kogu seda siinset infot edastades aeglaseks.. selles oli süüdi serveri vananenud operatsioonisüsteem ning ka andmebaasi mõningad saamatused. Arutasime siis serveri administraatoriga ja jõudsime järeldusele, et kõige parem oleks need kaks viga korraga ära parandada. Nii see asi juhtuski, kuid asjade parandamine võttis oodatust kauem aega... seetõttu tekkisid ka pikalevenivad veateated...
    Oeh!... Igaljuhul nüüd peaks kõik korras olema... lõpuks..

    Tänan tähelepanu eest.

    #2
    Vastus teemale \'Kalad\'

    Kas keegi kalal ka käib, kui jah, siis kus ja kuidas saagid on??

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Kalad\'

      tekkis lihtsalt puhtsportlik huvi.

      mis masina peal soccernet.ee jookseb? kas see on dedicated server? mis mahu see server ööpäevas edastab ja millal ja kui kõrgel asuvad peak\'id. ja siis veel huvitaks, et kui suure osa koormusest moodustab foorum (peaks olema palju pöördumisi aga väiksed mahud)? ja pöördumiste arv piikide ajal huvitaks ka.

      ja kui see masin \"ära põleb\" siis mis seisuga on võimalik foorum taastada? ja kui suur on arhiivi maht? ja kui tihti üleüldse varundatakse?

      see kõik ei ole nüüd liiga oluline, aga kui palju tüli ei tee, siis oleks huvitav teada. olin just hiljuti ühes serverihanke komisjonis nimelt, aga see oli hoopis teisest valdkonnast.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Kalad\'

        ühe korra olen kalal käind Viitna järves. Nägin kuidas kalad igal pool ujusid aga ükski neist raiskadest ei võtnud sööta
        Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Kalad\'

          Mina käisin mingis kalapüüdimis kohas, kalasi oli täis lastud kõik kohad. Ilusti täis kah söödetud raisk.
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Kalad\'

            üritasin siis ühte oma postitust kustutada OT alt, vastus selline:

            Sinu asukoht: Foorum > Veateade!
            No Access!
            You do not have permission to access this part of the community!

            Küsimus: kas ma olen purjus või ei saagi kustutet mingil põhjusel?

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Kalad\'

              eks ma siis ise vastan: Jah Rünno, Sa ei saa oma postitusi kustutada, kuigi tahad

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Kalad\'

                saad küll, rünno. pane \'muuda postitus\' ja sealt \'ticki\' ära \'kustuta postitus\' ning vajuta \'muuda\'.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Kalad\'

                  Algselt postitas mjkk


                  saad küll, rünno. pane \'muuda postitus\' ja sealt \'ticki\' ära \'kustuta postitus\' ning vajuta \'muuda\'.
                  eeldan, et tickima tähendab linnukese tegemist kasti \"kustuta postitus\". OK teen linnu sinna ja sees vajutan teosta muudatused ja ikkagi ei kustuta. vaid korrutab
                  Sinu asukoht: Foorum > Veateade!
                  No Access!
                  You do not have permission to access this part of the community!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Kalad\'

                    mina ka ei saanud. vaadake kasutajagruppide õigused selles teemagrupis üle.
                    Jack of all trades, Master of nuns

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Kalad\'

                      on jah, ups. ma ka ei saa, mõtlesin, et proovisid \'kustuta\' nupuga hakkama saada. varem (ka näiteks suvel ja isegi septembri alguses, kui ma õigesti midagi mäletan) oli kõigil luba ju kustutada, millest siis nüüd selline asi?

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Kalad\'

                        lisaks siia ka oma \"kala\" - nimelt ei õnnestunud mul täna esimese hooga foorumisse sisse saada. Tuli ette kiri a la stiilis et teie IP aadressile nr see ja see on keelatud sissepääs soccerneti foorumisse , pärast paari katset ei osanud muud teha, kui korraks internetiühendus katkestada ja lupsti olingi sees
                        Aga noh täna ei ole arvutid minu jaoks

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Kalad\'

                          Algselt postitas Aquilotta


                          lisaks siia ka oma \"kala\" - nimelt ei õnnestunud mul täna esimese hooga foorumisse sisse saada. Tuli ette kiri a la stiilis et teie IP aadressile nr see ja see on keelatud sissepääs soccerneti foorumisse , pärast paari katset ei osanud muud teha, kui korraks internetiühendus katkestada ja lupsti olingi sees
                          Aga noh täna ei ole arvutid minu jaoks
                          mul oli ka peale interi mängu see probleem
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Kalad\'

                            türa, mis toimub? esilehel näitab, et viimane post on wiinu poolt, kuid siin aga on viimane jasper. wtf!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Kalad\'

                              wiinu editeeris esimest

                              Kommentaar

                              Working...
                              X