320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

BecksAppeal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    BecksAppeal

    haibitud pilt Beckhamist naisteajakirja kaanel. Alapealkiri "I can't dance, but I'm an animal in bed". No comment needed...

    #2
    Vastus teemale 'BecksAppeal'

    Kahjuks (loe "õnneks") pole seda lehekülge võimalik vaadata, aga sain suht selge ettekujutuse, mida seal pakutakse ja olen kindel, et seal minu jaoks küll midagi ei ole.
    Algselt postitas tank
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'BecksAppeal'


      Jube jah...jalgpallurile on jalka tähtsam kui soengud......häbematus:P

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'BecksAppeal'

        Siit võite lugeda mõningaid ütlusi MM-ilt. Minu jaoks võitis pika puuga Ronaldo:

        "Normally when you get shirts, especially after a game in heat like that, they are soaked in sweat and absolutely stink. It was a surprise, to say the least, that Beckham's shirt smelt only of perfume. Either he sweats cologne or he obviously protects himself against body odour"

        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'BecksAppeal\'

          Originally posted by vello99


          Siit võite lugeda mõningaid ütlusi MM-ilt. Minu jaoks võitis pika puuga Ronaldo:

          \"Normally when you get shirts, especially after a game in heat like that, they are soaked in sweat and absolutely stink. It was a surprise, to say the least, that Beckham\'s shirt smelt only of perfume. Either he sweats cologne or he obviously protects himself against body odour\"

          Viis punkti!
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'BecksAppeal\'

            Igiammune teema, aga ma ei suuda vastu panna ja postitan just siia.
            Sest mul on raha, mul on raha, mul on raha, mul on raha...
            Bergkampi Dennis on ka pagana rikas mees ikka, ma vaatan. Ja Robbie oh Robbie - ime, et ta enam tõsisemalt mängida ei viitsi. Kinnisvaramagnaat hoopis.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar

            Working...
            X