320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Adios Luis Enrique! Il Pokerino""

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Adios Luis Enrique! Il Pokerino""





    Need kaks videolõiku olgu tema tõestuseks maa ja taeva vahel!

    See on Luis Enrique tähtpäev Calcios, kui kõige andekamale ja tulemuslikumale noortreenerile SERIE A ajaloos, me ootame ja igatseme teda kõik tagasi.

    Laskem tal unustada need tulemused ja tulgu ta puhta lehena tagasi ja kes soovib , siis võite siia kirjapanna kõiksema parimad soovid siin ilmapeal tema inimesele.

    TÕlgendagem tema veedetud aega Calcios kui "püha tõnu kiusamist".

    Kes tunneb, et tal midagi kripeldab ja tahaks võtta sõna pihitoolis, siis tulge aga tullla ja ärge jääge ootama paremat hetke, sest seda ei tule, on vaid nüüd ja praegu..

    ÜÜÜ, KAA , KOMMM ja lint ongi läbilõigatud!

    Teema on avatud!

    Huntide peres jäi kõlama sõnaluul läbi narkomuula ülahuule: Kui Treener staadionile jõudis, olid hundid juba lambad mahamurdnud ja kõhud täis!
    sigpic

    #2
    Poiss otsib isa!






    AUUU ???? Kus oled isa?



    AEE, kas sina oled minu isa? Küsib poiss kummiseintest isoleeritud toas ja vaikib..millejärel tõstab ninale oma +4 lugemisprillid ja lööb raamatu lahti leheküljelt 856...ma tean, et ma kaotasin järjehoidja, kuid ma ei oleks tohtinud kaotada isa?!


    Poiss vaata, et sina selliseid nägusid ei tee,näed kui kurjaks võivad kortsurosinad inimese muuta!
    sigpic

    Kommentaar


      #3


      Olgu see sulle õppetunniks!

      Ütleb vanaisa kähedal, peeniksele, ebakindlal ja piniseval häälel.

      Ma teadsin,ma teadsin, ma teadsin, et kord see kõik nii lõpeb, aga ärge kuulake mind kunagi!
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        kell pole neligi ja sa juba jood
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          #5
          ADIOS AMIGO! Ei igatse mitte natukenegi.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar

          Working...
          X