320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaugete riikide jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaugete riikide jalgpall

    Siin võite rääkida veidi eksootilisemate riikide liigadele ja karikavõistlustele panustamisega seonduvast. Brasiilia liiga, Copa Libertadores, Araabia, Aasia jne. Kõik väljaspool Euroopat.
    sigpic

    #2


    Cerro Porteno - Santa Fe



    Santa Fe - Llaneros

    Kaks mängu pm üksteise otsa ja tänu sellele on klubi 2 ks jaotatud. Tähelepanu tuleks panna Santa Fe ja Llanerose mängule, kus Santa Fe peaks kasutama nooremaid mängijaid.

    Kommentaar


      #3
      Santos - Mirassol(6,8) ja X2(2.75)

      Santosel puudub kolm tähtsat mängijat. Proovida tasub

      Kommentaar


        #4
        Woow, keegi betib ka sellist jalgpalli. Ma ise põhiliselt Brasiilia, Tšiili, Argentina ja Copa Libertadorest. Ma võin ka häid tipe hakata siia panema, kuna olen liigade, meeskondade ja mängijatega tõenäoliselt paremini kursis kui 99,9% eestlastest.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
          Santos - Mirassol(6,8) ja X2(2.75)

          Santosel puudub kolm tähtsat mängijat. Proovida tasub
          Brasiilia jalgpallis pole sellist asja, et kui keegi on vigastatud, on kohe meeskonnal probleem. Seal on igal meeskonnal vähemalt kahe algkoosseisu jagu mängijaid ning rotatsioon on võrreldes Euroopa liigadega massiivne. Aga see on tõesti bet, mida proovida. Ise vaataks pigem both teams to score poole.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            #6
            Ei leia nagu.. Kuna see mäng peaks toimuma muidu?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              Ei leia nagu.. Kuna see mäng peaks toimuma muidu?



              ca 9 tunni pärast või nii. Mingi kell 2 öösel peaks olema.
              Adiós amigos

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Woow, keegi betib ka sellist jalgpalli. Ma ise põhiliselt Brasiilia, Tšiili, Argentina ja Copa Libertadorest. Ma võin ka häid tipe hakata siia panema, kuna olen liigade, meeskondade ja mängijatega tõenäoliselt paremini kursis kui 99,9% eestlastest.
                Jah, L-Ameerika jalgpallis on mõned iseloomulikud jooned: palju penalte, vähe väravaid (tihti lüüakse mängu ainuke koll viimasel veerandtunnil), kodumeeskond taha jääb, siis on pm alati järgmine tiim skoorima (kui jõuvahekorrad pole väga selged), kohtunikud vahel ebapädevad. Aga enamasti on hea manner bettimiseks, mängupilt ütleb päris kenasti ära, kuhu poole pall liigub. Vähemalt mina olen selliste kogemustega...

                Kommentaar


                  #9
                  Kas ma just avastasin L-Ameerika jalgpalli jälgiva isiku? Woow, ma arvasin, et ma mingi raudselt ainus. Su jutt on väga õige, kuid ei taha nõustuda, et vähe väravaid. Pigem on asi ettearvamatuses.

                  Eelmisest hooajast on endiselt meeles Atletico Mineiro mäng, kus nende võõrsilmängu koef oli 3,2 ja mul oli seal mõnikümmend eurot peal. Kiiresti jäädi aga 1:3 taha ja ma kaotasin usu ning läksin snäki tegema (ca kell 3 öösel). Tagasi tulles ja uusi mänge valides avastasin, et käimas oli 93. minut ja Mineiro oli 4:3 ees ja võitnud mängu.

                  Samamoodi võlus mind tollal veel Eduardo Vargas & Co nimedega Tšiili meeskond Universidad de Chile, kes näitas samuti nauditavat kiiret mängu ning võitis ka Copa Libertadores karika.

                  Väravate peale ei panusta ma pea kunagi, pigem meeldib laivis kaasa mängida. Vahel ka magusaid võõrsilmängude koefe võtta, parim valik on tavaliselt BTTS kui võõrsilmeeskond on tugevam (a'la Atletico Mineiro) ja kodumeeskond tugev (näiteks Arsenal). Näite tulemus oli Arsenal - Atletico Mineiro 2:5.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    #10
                    Kuidas võtta, loomulikult ei kõnele kõikidest L-Ameerika meeskondadest, see on iseenesest arusaadav, kuid 0:0, 1:0 ja 0:1 mängudega peab lihtsalt arvestama. Mängin ainult live betis mänge kaasa, eile näiteks sain first team to score 3.6 koefiga Real Garcilaso - Juan Aurich mängus, Aurichi peale bettisin. Seis jäi 2:1, 2 väravat tuli penaltidest, ja kõik löödi enam-vähem viimasel veerandtunnil.

                    Kommentaar


                      #11
                      Dallas(2.10) - Real Salt Lake
                      San Jose(1.95) - Seattle

                      Kommentaar


                        #12
                        Tänased soovitused:
                        21.00 Guarani SP - Corinthians SP - Corinthiansi võit @1,65
                        23.00 Mogi Mirim SP - Mirassol SP - Mogi Mirim võit @1,70
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Kas ma just avastasin L-Ameerika jalgpalli jälgiva isiku? Woow, ma arvasin, et ma mingi raudselt ainus. Su jutt on väga õige, kuid ei taha nõustuda, et vähe väravaid. Pigem on asi ettearvamatuses.
                          OT, aga näiteks mina üritan iga nädal mõne Paulista või Gaucho mängu ära vaadata, et ka mina olen täitsa huviline. Kahjuks Libertadoresit ebanormaalsete kellaaegade tõttu ei suuda peaaegu mitte kunagi vaadata.
                          Panustamisega veel ei tegele ise

                          Aga ainuke pole sa vist küll 100%

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            OT, aga näiteks mina üritan iga nädal mõne Paulista või Gaucho mängu ära vaadata, et ka mina olen täitsa huviline. Kahjuks Libertadoresit ebanormaalsete kellaaegade tõttu ei suuda peaaegu mitte kunagi vaadata.
                            Panustamisega veel ei tegele ise

                            Aga ainuke pole sa vist küll 100%
                            Respekt, rõõm näha, et polegi ainuke. Ma just Libertadores mänge suurima huviga jälgingi, Brasiiliat ka päris tihedalt
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Tänased soovitused:
                              21.00 Guarani SP - Corinthians SP - Corinthiansi võit @1,65
                              23.00 Mogi Mirim SP - Mirassol SP - Mogi Mirim võit @1,70
                              Suured tänud, Mogi Mirimi pealt teenisin tänu Mirassoli varasele väravale soliidselt.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X