320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lahedad väljakud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lahedad väljakud

    Kuna siin juba on teema tublide kohtunike kohta, siis võiks olla ka üks lahedate väljakute kohta. Muidugi Eestis väljakuid kritiseerida on küll patt aaa mul pohh, sest mulle käib ikka tõsiselt see Kehra väljak närvidele vähemalt seal, kus ma mängisin. Ega ma eriti usu et seal ka neid rohkem oleks, aga igatahes on seal väljak umbes kolmveerand päris väljakust nii pikkuselt kui ka laiuselt. Väljak on kõva kui asfalt kiituseks võib öelda et muru seal ikka kasvab ja väga heal päeval on muru niidetud ka.
    Ere näide väljaku mõjuvusest mängule. Mängisime eelmine aasta noortes nendega seal ja kaotasime seal väljakul 4:1. Ja tõesti me ei saanud neile sealt üldse vastu. Me olime terve mängu seal surve all kuna oli näha et nemad olid selle väikse väljakuga harjunud. Korduskohtumises võitsime tallinnas neid Wismari st 1:0 terve mängu me surusime neil oli mänug jooksul 1 pealelöök. Ja nende parim mängija oli igatahes kohal kes meile 1 mängus 3 väravat lõi. Ma saan aru kui väljakul pole eriti muru või on muru mättad, aga siiski on väljak õige suurusega ja kõigil on vähe võrdsemad võimalused
    fc pohmell

    #2
    Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

    üks parimaid väljakuid on FC Valga väljak..aga ikka kõige etem väljak on ikka Paldiski väljak, kus on ilus liiv ja ilusad kivid
    Hoovi jalgpallur

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

      Täie tõsidusega võib öelda, et üks parimaid amatöörsatside kasutada olevaid muruväljakuid on Rannavärava, üks jubedamaid aga TTÜ...
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

        Algselt tegi selle postituse Jeeg

        üks jubedamaid aga TTÜ...
        ui ui ui ... jeeg aga Laagna ... see on ikke kõvasti hullem kui ttü... ja seal me kunagi varsti mängime kahjuks ja ma usun et see ka pelgulinna kaotuse yks põhjuseid, arvestades et fcp jutu point on vägagi õige

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

          Algselt tegi selle postituse fcp

          see Kehra väljak närvidele vähemalt seal, kus ma mängisin. Ega ma eriti usu et seal ka neid rohkem oleks, aga igatahes on seal väljak umbes kolmveerand päris väljakust nii pikkuselt kui ka laiuselt. Väljak on kõva kui asfalt kiituseks võib öelda et muru seal ikka kasvab ja väga heal päeval on muru niidetud ka.

          Hmmm, kas sama väljak kus ma eelmine aasta mängisin Tempori vastu - see ,kus mingi jõgi või veekogu kõrval on.MEil seal küll polnud mingit kuiva platsi - väga märg oli ja isegi kerge soine moment - ju oli eelmine aasta sadanud, sest ma ei usu, et seal kaks väljakut on.Igatahes väljak oli jah 6tavalisest väiksem ja see ei seganud meid 2-1 võitmast

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

            Jah aramis see on see väljak.
            Ma olen JEEGIGA nõus Rannavärava on tõesti hetkel madalamate liigade eelkõige V liiga parimatest väljakutest kuid kuna seda just seal põhja ja ida võistkonnad peaaegu kõik kasutavad võib arvata et hooaja lõpupoole on ka tema tase langenud
            fc pohmell

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

              Algselt tegi selle postituse fcp


              Jah aramis see on see väljak.
              Ma olen JEEGIGA nõus Rannavärava on tõesti hetkel madalamate liigade eelkõige V liiga parimatest väljakutest kuid kuna seda just seal põhja ja ida võistkonnad peaaegu kõik kasutavad võib arvata et hooaja lõpupoole on ka tema tase langenud
              Lisaks V-ndale liigale peavad ka väga paljud IV liiga satsid seal oma mänge ja pidasid ka eelmisel aastal. Siis oli muru isegi sügisel veel normaalne, aga ei sa mainimata jätta, et eelmisel aastal sadas ka sutsu rohkem vihma, mis tegi ka hooldamise tunduvalt lihtsamaks.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

                mustamäel on veel üks karvane väljak kus mängib(s) Spartak ja Spiritas.
                kyhr

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

                  Üks parimaid väljakuid on ka Kernu uus staadion, kus me veel kahjuks mängida pole saanud (sel nädalavahetusel saame). Seal tegi ka Iiri koondis trenni.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

                    kõiki pole näind aga neh Rannvärava on 1 parimaid...

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

                      4 liiga põhjas on paremad Wismari ja Rannavärava. Kõige sitem oli meie eelmise aasta kodustaadion kadrioru lõbustuspargi kõrval. Seal nimelt pole eriti tähelepanu pooratud vihmavee ärajuhtimisele ja niimoodi tekib ca 15 cm päksune plägakiht. Vastastel oli sellega suht raske kohaneda.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

                        see on jah see etk spordiklubi staadion. ei tea kuidas see aasta olukord on, kuid eelmine aasta oli ühe värava põikpuu umbes 20 cm tagapool nii väravajoonest kui ka postide maasse sisenemise paigast.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

                          Tallinna-kesksust natuke hajutades tuleb öelda, et üks sitemaid väljakuid oli Valga nn. tuletõrjestaadion, mis aga nüüd kuuldavasti korda tehti. Lõuna-Eesti parim väljak on aga minu meelest Karksis.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale 'Lahedad väljakud'



                            Karksis oli hea staadion ja väljak!
                            See aga suudeti eelmine aasta meistri ja esiliiga mängudega ära sittuda.
                            Nimelt ei lastud ju kusagil meistriliigat platsile ja siis kallati Karksi staadion liivaga üle ja öeldi "Palun mängige siin". Kui hooaeg nii kaugele jõudis, et muru oleks pidanud kusagilt tulema oli see kõik liiva alla ära närbunud. See aasta pole küll veel ise sinna sattunud. Järsku on asi parem. Loodan küll vähemalt.

                            Tervitades
                            Eestlane Finsbury Parkis

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale 'Lahedad väljakud'

                              Rannavärava st. on täitsa normaali, aga arvatavasti ei pea megakoormusele vastu (pidi olema ligi 20 erineva satsi koduplats).

                              TTÜ on rets. Liivane küll, aga oleks siis vähemalt normaalne liiv - mingi must tolmuollus redutab üle väljaku. Kuuma ilmaga keelaks inimõiguslased selle kasutamise kindlasti ära.

                              Positiivseid mudaliiga-elamusi on pakkunud ka teada-tuntud Wismari ja Lasnamäe nõlval asetsev (uue shefi ööklubi "Klondaik" kõrval ) Ajaxi kunstkattega staadion.

                              Fc Kuristiku praegune homeground Maardus on aga klass omaette. Isegi varumeesteboksid on olemas. Tabloo ka.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X