320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ultimate Soccer Manager 98/99

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ultimate Soccer Manager 98/99

    Sai tõmmatud Underdogidest. Oskab keegi asja kohta midagi lähemalt öelda. Esmapilgul tundub normaalne aga kuidas mängimisega on. Reaalsus jne pikema aja perspektiivis.

    Kuna normaalne arvuti andis saba, siis otsin vähemnõudlikku alternatiivi CM-ile niikauaks kuni saab uue arvuti.

    #2
    Vastus teemale 'Ultimate Soccer Manager 98/99'

    Njah, olen ka ise seda mängu kunagi mänginud, ja ma arvan, et te ei imesta, kui ma ütlen, et ma tüdinesin sellest suhteliselt kiiresti ära - mäng on ikkagi niivõrd ebareaalne. See võib küll tore funktsioon olla, kuid kas mina kui Arsenali või Chelsea peatreener pean päriselus muretsema hamburgerite või Coca-Colade hindade pärast, ka rahaline pool ja lepingud jäävad enamjaolt IRL klubi juhtkonna ja teiste tähtsate tegelaste otsustada, samas on see aga igati tervitatav nähtus, et USM-is niivõrd palju erinevaid funktsioone on...

    Veel üks asi, mida ei saa kunagi CM-iga võrrelda, on database. Mängijate reitingud on valed, positsioonid jne..

    Eks tasub kindlasti proovida, kui olete jalgpallisõber, kuid Championship Managerile see mäng ei suuda iial konkurentsi pakkuda...lihtsalt liialt ebareaalne Aga samas oleks see toredaks vahelduseks kindlasti...ja loomulikult ei pruugigi te mängus reaalsust otsida, vaid lihtsalt fun'i


    Kõik....:P

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'Ultimate Soccer Manager 98/99'

      peale cm ei ole yxki manager 6ige manager CM on ja j22b

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Ultimate Soccer Manager 98/99\'

        täitsa juhuslikult sattusin kah seda üllitist mängima. ajab naerma kyll kohati..:P
        Ainus asi, mis meeldis, oli võimalus salvestada erinevaid set-piece variant - kes kellele söödab ja kes lõpuks peale lööb jne. Pluss muidugi oli tore mängida juba enamvähem unustatud mängijatega või meelitada omale noort 20-aastast barcelona talenti ronaldot..kes kyll viisakalt keeldus:P
        Aga jah, selliseks ühepäevaseks nostalgitsemiseks kõlbas kah. Homme CM 03/04 kallale!
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Ultimate Soccer Manager 98/99\'

          ärge mölisega mehed see mäng on klassika mul on ta isegi originaalis olemas

          Kommentaar

          Working...
          X