320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vormel 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vormel 1

    Mis te arvate F1-st , kes on teie lemmikpiloot?

    #2
    F1 on viimastel aastatel igavaks läinud, tõsi kaksab kah mõni huvitav etapp vahest (need kah vihmaga peamiselt), igatahes vana-hea ratas-rattas sõitmine on hävinud.

    Vaieldamatult David Coulthard (kes kahjuks ei ole II hooajapoole-mees), enne oli nagu Villeneuve, eriti peale sümpaatset ESIMEST hoaoega F1s, kui pidi tiitli võtma (!), kahjuks on mees nii jaburas tiimis, mis lihstalt ei suuda hüpet teha. Räikkonen on vist minu tulevik
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #3
      Mina olen vanema Shumi fänn,aga hakkab ka meeldima Räikkonen!
      Pean nõustuma Yegiga,et need iga aastased uuendused teevad sõidud igavamaks,ainult paar huvitavat etappi on!
      C’mon Man United!!!

      Kommentaar


        #4
        Lemmikuks võib pidada Jacques Villeneuve'i aga kuna ta sõidab niivõrd konkurentsitus meeskonnas, siis tema üle eriti sageli rõõmstada ei saa. Meeldivad ka Montoya, Räikkonen, Ralf Schumacher. Mnjah, pean ennast Michael Schumacheri vastaseks.

        Kommentaar


          #5
          eddie jordan (jordan honda boss) ütles et võiks iga sõidu alguses raja märjaks teha ja siis oleks alles õige sõit
          enda lemmik piloot on jaques villeneuve(uuslinn) kes on canadalane ja ühekordne maailmameister kui ta sõitis veel williamsiga
          tema isa oli gilles villeneuve ja oli oma aja üks suuremaid piloote tema järgi on nimetatud jka kanadas asuv F1 rada
          tõesti teine maailmameistri tiitel järjest
          see hooaeg kippus esikohal jamaks aga teine koht on veel lahtine
          ootan huviga Monzat ja kas Michael sõidab
          lincoln
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #6
            Sõidab ikka!
            C’mon Man United!!!

            Kommentaar


              #7
              Mulle meeldivad muide Michael Schumacher ja
              Ralf

              Kommentaar


                #8
                njah, nagu tavaline eestlane ikka, vihkan ma seda, kui naabril hästi läheb...ehk siis vihkam Häkkineni ja McLaren on ebasümpaatne. Lemmikutest tuleks esile tõsta Jordan, Williams ja Ferrari, viimasel ajal on see teine minu silmis kõige sümpaatsem.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #9
                  Kõik sakslased - Schumid,Frentzen,Heidfield.

                  Kommentaar


                    #10
                    Kunagine suur lemmik oli damon Hill.Kuigi viimastel aastatel f1 on järjest vähem huvi pakkunud ja ei ole ka mingit lemmikut.Mingit seisukohad mul on veel säilinud...schum ei meeldi(ikkagi saksalne) ja igasugused Montoyad ja Räikkonenid ja muud kollanokad võksid jätkata head seeriat seevastu suur lootus Button on küll nagu ära vajunud

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by coco

                      Kunagine suur lemmik oli damon Hill.Kuigi viimastel aastatel f1 on järjest vähem huvi pakkunud ja ei ole ka mingit lemmikut.Mingit seisukohad mul on veel säilinud...schum ei meeldi(ikkagi saksalne) ja igasugused Montoyad ja Räikkonenid ja muud kollanokad võksid jätkata head seeriat seevastu suur lootus Button on küll nagu ära vajunud
                      Yeah, coco, You are the boss Meeldib Arsenal ja damon hill, lahe mis lahe Ja mina juba arvasin, et olen siin üksi Hilli ja Arsenali fänn.

                      Kommentaar


                        #12
                        schumacher on nr1 schumacher on nr2. No siis on veel Ferrari nr3, mis annab väikese võimaluse minu silmis ka rubensile, aga siiski näeks heidfieldi või räikkoneni hea meelega tema asemel.
                        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Aramis

                          Kõik sakslased - Schumid,Frentzen,Heidfield.
                          aramis sinu saksalembust me juba teame aga ega need ainukesed sakslased ole neid on ikka seal veel
                          lincoln
                          Jalgpallihaigla liige NR. 69

                          Kommentaar


                            #14
                            shumi on 1 ja 2 on alonso ning minardi...kurat saax nad hea mootori l6pux

                            Kommentaar


                              #15
                              Coulthard on normaalne tüüp.

                              Kunagi hoidsin Pedro Dinizile pöialt, kuna tal oli tavaliselt hea komme sõit ikka lõpuni sõita (mis siis, et mingi 5 ringi taga).
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X