320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Squash

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Squash

    On foorumlaste hulgas ka "maailma tervislikuma spordiala" squashi harrastajaid? 2005 aastal spordiajakirjanikud igatahes sellise tiitli squashile andsid.

    Olles varasemalt ainult mõned korrad squashisaali juhtunud, siis eelmise aasta sügisest alates olen käinud sihipärasemalt trennis ning olen nüüdseks suht armunud sellesse fantastilisse alasse. Minu jaoks on siiani uskumatu millise koormuse see mäng annab! Ma ei ole kunagi üheski muus trennis varasemalt pidanud kahte higist tilkuvat särki vahetama, squashis on see minu jaoks vältimatu.
    Kellel reketialade peale üldse kätt ei ole, sellel on vbla natuke raske end sellel alal "jooksma saada" ning täit mõnu nautida, mida see mäng muidu pakuks. Kes päris trennis ei taha käima hakata ja sobiva tugevusega treeninggrupiga liituda, selle jaoks on kindlasti kõige raskem võrdse mängupartneri leidmine - liiga tugeva või liiga nõrga vastasega ei tule trennist midagi välja. Samas on see vist ka teiste spordialadega nii. Treeningute hinnad on linnade kaupa suht erinevad aga väga odavad need just ei ole. Samas varustuse peale just ülemäära kulutama ei pea. Algaja saab sobiva reketi soetada suht odavalt ning tavaline saalijalats sobib alustuseks ideaalselt.

    Kui rääkida sellest, mis squashi puhul ei meeldi, siis minu jaoks on see kindlasti LET/STROKE teema ja lõputud sellekohased vaidlused mängude ning eriti võistluste ajal. Kuidagi liiga palju subjektiivsust on seal minu jaoks sees.

    Squashi harrastajate arv ei ole Eestis väga väike, tuhandeid ka samas mitte. Samas tipp on suht hõre minu arvates. Eestikatele pealesaamiseks ei pea just eriline talent olema mulle tundub. Mõned aastad trenni ja punktivõistlustel osalemist ning voila.


    No offence maadlus aga 2020 squash OM-le!


    #2
    see vilgas arutelu squashist on siin liiga kuivaks läinud:

    Kommentaar

    Working...
    X