320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002

    Nii, alustame siis.. ise olin kindlalt saksa poolt ja ei ole väga rahul, et nii läks aga noh, mis teha.
    mida siis teie arvate ja ütlete, kirjutage!
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    #2
    Vastus teemale 'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002'

    Samuti olin ka mina Saksamaa poolt, fritsudele oleks võit ikka ära kulunud, kuna nad juba nii kaugele läksid. Aga et kogu selle hea initsiatiivi juures ise mitte ühtegi väravat lüüa, siis ...Kahju.
    See ei ole siin mingi sanatoorium!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale 'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002'

      initsiatiiv initsiatiiviks aga väravavõimalusi oli Brasiilial ikkagi rohkem ja need olid ohtlikumad, nagu ka resultaadist näha.
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale 'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002'

        Saksamaa mangis ebaloomulikult ründavalt ja siit ka palju vigasid kaitses - oleks Brasiilia tugevamalt peale käinud siis oleks veel suurem skoor tehtud
        Why do gorillas have big nostrils?
        Because they have big fingers!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale 'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002'

          Algselt tegi selle postituse Viking


          Saksamaa mangis ebaloomulikult ründavalt ja siit ka palju vigasid kaitses - oleks Brasiilia tugevamalt peale käinud siis oleks veel suurem skoor tehtud
          jah tõesti. kasvõi see Klebersoni latt ja Ronaldo võimalused ... Brasiilia oli ikkagi vist võidu ära teeninud ... mitte et sakslased oleks MM jooksul sitalt mänginud vaid Brasiilia lihtsalt parem.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale 'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002'

            ... poisid, ma juba talvel allkirjastasin enda nime all : Ronaldo tõuseb tuhast ja brassid tulevad 5 ndat korda maailmameistriks....Mis tea arvasite et ma ei teadnud mida ma rääkisin vai???? OLA BRAZIL, 2006 Saksamaal on nad jälle tegijad..olen siis jälle kohal ja loodan et suurema grupiga Eestist...
            Ja olgem ausad - ei keegi sel MMil EI mänginud ilusamat vutti kui brassid....
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002'

              Brasiilia mängis algusest peale ilusat ründavat jalgpalli ja tegi seda kuni lõpuni- müts maha nende ees.
              Kuigi kaitse tundus kohati päris rabe suudeti siiski kõik mängud võita.
              Finaalis olin Brasiilia poolt... loomulikult!
              JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale 'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002'

                Ise olin Sakslaste poolt. Poleks aind Kahn Esimese värava puhul eksind palli püüdmisega Aga eks Saksamaa teeb nelja aasta pärast kodus, selle uuesti tasa.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale 'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002'

                  Anna andeks kui minu poolt jäävad rõõmuhõisked hüüdmata...
                  Why do gorillas have big nostrils?
                  Because they have big fingers!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002'

                    Võitsid siis võitsid, vähemalt normaalselt võitsid - see tähendab et ilma kohtunike kaasa aitamisega. (nagu näiteks mõni teine mäng, kus võit lihtsalt võeti ära Hispannidelt ja Itaallastelt. )
                    Finaalis hoidsin samuti pöialt Saksamaale.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002'

                      Olin võrdlemisi neutraalne ja nautisin pingevabalt( minu lemmik Itaalia oli selleks ajaks ammu välja langend) gigantide heitlust.Tulemus igati õiglane, mitte et Saksamaa oleks finaalis kehvasti mänginud, vaid Brasiilia oli tugev ja ründav kogu MMi vältel,nad väärisid võitu.Kahju on sellest,play-offides sai näha vaid kahte suurriikide vahelist mängu (Brasiilia-Inglismaa;Saksamaa-Brasiilia)Ülejäänudes oli nagu soosik olemas kuigi tihti ei pääsend ta edasi.
                      Algselt postitas tank
                      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002\'

                        Brasiilia võit finaalis oli igati teenitud. Nad olid rünnakul palju teravamad ja lõid terve rea suurepäraseid väravavõimalusi. Mäng ise ei paistnud eriti millegagi silma, aga suurvõistluste finaalid pakuvad harva haruldast silmailu.
                        Saksamaa pooldajad on kindlasti pettunud, aga eks nemadki peavad tunnistama, et meeskonna pääs finaali oli imeline saavutus. Tõsi, play-offides nad enne Brasiiliaga mängimist ühegi ekstraklassi vastasega ei kohtunud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002\'

                          Eee..mis ma oskan öelda..Oli üks suur pettumus!! Aga asjal on ka väike pluss juures. Nimelt, järgmine kord läeb Brassidel kuradima raskeks tiitlit kaitsta ja siis peaks miski mõistlik maa tiitli ära võtma...a la rootsi või Eesti

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002\'

                            Suurepärane kokkuvõttev artikkel MM-i teemadel (ehkki Inglismaa koha pealt jään natuke eriarvamusele) alati kvaliteetsest The Observer\'ist:
                            http://www.observer.co.uk/osm/story/0,6903,749471,00.html

                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Brasiilia on Jalgpalli Maailmameister 2002\'

                              2006a. tuleb Argentiina meistriks(Aimar,Saviola,Ortega jne.)Ma ei näe vastast

                              Kommentaar

                              Working...
                              X