320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Markus Holst (FC Concordia Lausanne, Šveits)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Markus Holst (FC Concordia Lausanne, Šveits)

    Veel üks eestlane välismaal!
    欢迎访问粉色APP导航【fenseapp.net】!本色下载app黄版下载,本色下载安装,本色秀app立即下载,本色秀直播app下载是超好玩的短视频手机APP,提供ios苹果下载/安卓下载。片源丰富,高潮迭起!
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    #2
    Mis liiga see on? eelmisel aastal see Concordia mängis 2. Liga Interregional's ehk 5.liigas - see aasta vist 6.liigas..... Pmst see tase kust tuli Tripkovic...

    Soome madalamates liigades eestlasi on over 9000 - teeme siis igale väliseestlasele teema eraldi ka we?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Wironia Vaata postitust
      Mis liiga see on? eelmisel aastal see Concordia mängis 2. Liga Interregional's ehk 5.liigas - see aasta vist 6.liigas..... Pmst see tase kust tuli Tripkovic...

      Soome madalamates liigades eestlasi on over 9000 - teeme siis igale väliseestlasele teema eraldi ka we?
      Kas sa kardad,et foorumis saab ruum otsa? Mind küll ei häiri ,kui meistriliigast välismaale siirdunud mängijale tehakse eraldi teema. Aga vaatan,et sind häirib pea kõik mis Eesti jalgpallis toimub
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #4
        Eriti sina jah

        Kommentaar


          #5
          Pigem häirib teda Angelo. Häirib aga seepärast, et florakatele meele järele olla.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Pigem häirib teda Angelo. Häirib aga seepärast, et florakatele meele järele olla.
            Mul Angeloga viimasel ajal väga head suhted on olnud. Ainult et me ei tohi jalkateemadel vestelda

            Kommentaar


              #7
              Antud teema on minu arvates küll vales kohas. Päris iga külasatsi juurde siirduva eestlase kohta lugeda küll ei tahaks või vähemalt võiks teemasid eraldada. Koondislaste ja meistriliiga top-satsi kuuluvate meeste liikumiste kohta ülevaadet omada on alati hea. Wironial oli hea point..

              Kommentaar


                #8
                Mind see küll ei häiri, vähemalt saime teada, kuhu ta Paide nimekirjast kadus. Küll vajub ta unustusehölma, kui huvi puudub.

                Kommentaar


                  #9
                  Palka saab sellisel tasemel?

                  Kommentaar


                    #10
                    Välismaa mehed kaklevad nigu naised. Eestlased vaatavad mokk töllakil. Kuhu see foorum niimoodi jõuab?

                    Kommentaar


                      #11
                      Kui ma kunagi välismaal mõnes rahvaliiga meeskonnas mängima hakkan, siis ma vähemalt tean, kuhu personaalteema teha.

                      Kommentaar


                        #12
                        kliima hea, võimalus ju silma jääda....

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Silver Vaata postitust
                          Antud teema on minu arvates küll vales kohas. Päris iga külasatsi juurde siirduva eestlase kohta lugeda küll ei tahaks või vähemalt võiks teemasid eraldada. Koondislaste ja meistriliiga top-satsi kuuluvate meeste liikumiste kohta ülevaadet omada on alati hea. Wironial oli hea point..
                          wikist loen et oli u19 koondislane ja meistriliiga 5. satsi mees?
                          mingid tammeka v kure jorsid siis ei kvalifitseeruks ka, tundub... või mis need kriteeriumid siis täpselt peaks olema? ainult levadia-flora-kalju omade kajastamine on lubatud või mahuvad infonet/sillamäe ka "marjamaale"?

                          mul isiklikul on küll hea meel et eestlased mujal ka mängida saavad.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            wikist loen et oli u19 koondislane ja meistriliiga 5. satsi mees?
                            mingid tammeka v kure jorsid siis ei kvalifitseeruks ka, tundub... või mis need kriteeriumid siis täpselt peaks olema? ainult levadia-flora-kalju omade kajastamine on lubatud või mahuvad infonet/sillamäe ka "marjamaale"?

                            mul isiklikul on küll hea meel et eestlased mujal ka mängida saavad.
                            Hallooo!
                            Šveitsi rahvaliiga meeskonna tegelasele oma alateema teha on küll muidugi pisut naljakas. Aga loodetavasti vajub teema alla ja unustusehõlma ära. Kohe saab tal terve lk täis, aga mängust ei ole midagi kirjutatud. Sest peale kohaliku külamehe ei oma keegi ta mängudest nüüd ja tulevikus mingit infot.
                            Algselt postitas alehis
                            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                            Kommentaar


                              #15
                              minu arust täiesti mõtetu teha teemasid rahva või külaliiga tasemel, mis uudiseid siia tulema hakkaks, keegi kaevab mängu resultaadi ja tabeli seisu kuskilt üles, väga heal juhul, milles võib kahelda sügavalt, leiab ka mägu protokolli netist ja kajastab siin seda? keda see väga huvitama peaks, sõbrad teavad niigi ja teistel on savi... mu arus võiks kajastada pmst profilepinguga mängijaid. vb ka akadeemiates olevaid noori, kui kellegil mingit kaudu infi nende kohta on, niisama kuskil töökõrvalt tokisjaid pole mõtet nagu lisada juurde.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X