320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi Folk 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viljandi Folk 2002


    niih! m6tlesin siin sellist asja, et mitte lasta korduda olukorral, kus terve hunnik tegelasi a\'la oku ja kosk mööda viljandit patseerisid folgi ajal ja minul sellest mitte aimugi ei olnud, siis... yhes6naga -- futifännid, keda teist on au kohata folgil? kas omad piletit v6i lebotad vabalaval? andke teada!

    aiFo -- folgil loodetavasti neljapäeva 6htust alates ja loodetavasti ka käepaelaga
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

    Olen kohal ja äkki põrkame ka kokku, kuigi ei ole kindel, kas ka mõnda concertot külastan :P Igatahes võite ühendust võtta, minu telefonil ilmselt piiratakse peagi väljuvad kõned
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

      olen seal juba vist juba neli aastat nyydseks käinud ning ega seekordki jää vahele!! ja passi ostsin ka juba tykk aega tagasi ära... igatahes, raudpolt, et aifo seal näeme!!
      kui läheb hästi, siis saabun neljap, aga juhul, kui tööga jama, siis reede ikka (raudbetoonpolt) kohal!!!

      ps. soovitan ka külastada järgnevat kohta: http://www.folk.ee/2002/
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

        Kui saaks, siis emigreeruks Viljandist selleks ajaks, ei saa enam rahulikult lõunadki süüa, aga mis parata...olen kohal ja kes tahab, võib mulle kõllata, võin tagada rahuliku ja puhta tualetis käimise koha.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

          tulen vist viimaseks kaheks päevaks
          ja seal siis chillin ringi
          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

            Ahvatlus tundub suur olevat,kuid samas ka see rahamure. Kui täna Viking Lottoga võidan(suurema summa ikke) siis loomulikult kohal,aga kui ei siis....Kõik on võimalik!

            to aiFo: Arsenal tuli meistriks!

            Kui keegi päälinnast reede õhtal Mulgimaale autuga kimab,siis oleks kah tulija.Igaks juhuks ka mu telefoni nummõr: 056 985 362.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

              Originally posted by Raix

              kui läheb hästi, siis saabun neljap, aga juhul, kui tööga jama, siis reede
              ytleme nii, et sai hästi planeeritud tööga ning tõenäoliselt juba kuue aeg patseerin Viljandi peal ringi!!
              The other line moves faster.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

                Kidlasti kohal. Küsiks ise, mida te kah vaatama ja kuulama lähete???
                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

                  No noh....rahvast oli tulijate hulgas ju rohkem kui kyll kus need tulijad siis kõik on nyyd? Või lihtsalt ei anta teada tulekust?:P Igatahes ootame teid kõiki siia Kontserditele ei peagi minema, saab ju ka niisama sõpradega hangida:P Aega on veel, hakake aga tulema!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

                    Olen kohal aga piletit arvatavasti ei osta, naudin muusikat koos õllega vabalava juures või siis lihtsalt linnas ringi kolades

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

                      Kes veel siiapoole teel, siis teadmiseks-külm on ja vihma sajab, võtke soe kamps ja vihmakeep kaasa.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

                        pane tähele- õhtul ja homme-ülehomme pole selle kampsuniga midagi teha. ja pealegi- ega siis alati ei pea väljastpoolt ennast soojendama
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

                          Folk on, oli ja jääb igavesti lahedaks ürituseks. Eriti veel siis, kui Aif umbes hommikul kell 5 Imagine\'t mängib, kitarrega loomulikult. Kui Anz Anzon on täis nagu saabas, Rainman ei saa mitte midagi aru ning Oku ja Berg on ennast telki joonud- selliste hetkede nimel tasub elada. Siia lisada veel kõige kurja juur Raix ning tema kuri kompanjon ERx, siis saab kokku kamba, kellega iga pärimusmuusika festival tundub lausa jumalik.
                          http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

                            Njah...seltskond on tasemel!!! kahju et see nii ruttu läbi ainult saab....
                            Folgile tasub juba kasvõi ainult selle suurepärase seltskonna pärast tulla
                            Loodan et mu vennake sellest ikka elusalt välja tuleb:P Anz anna märku kui elus oled folgi lõppedes

                            Täna siis viimane päev, võtke sellest mis võtta annab....keegi folkaritest foorumisse ei satu nagunii aga ikkagi:P

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Viljandi Folk 2002\'

                              Nii, mingi admini rumaluse tõttu läks mu pikk postitus kaduma.. Üritame siis uuesti, ja proovin 8 smiley limiiti mahtuda.

                              Folk oli vägev! Kuigi ühtegi kontserti ei külastanud, sai ka vabalava üritustest piisava annuse folkloori Andy, niisugust asja ei olnud, et ma millestki aru ei saanud; kõik oli kontrolli all!

                              Põhiline tegevus käis meil muidugi telklaagris - vist oli 11 telki-, kus hommikutundideni toimus lõkke ümber laulu- ja joomaralli. Pühapäeva öösel laulsime Joosepile, kel täitus 19 eluaastat, \"Eesti Maailmameister\", mille peale isegi väsinud Berg oli telgis üles ärganud ja hiljem kommenteeris, et lugu tuli justkui lindi pealt - õppinud meeste asi :P Ettekandele tulid vanad äraproovitud lood nagu \"Pihlapuu lugu\" (Oku tungival palumisel aiFo hiljem siiski \"Metsiku pihlapuu lugu\" ei mänginud), \"Metsavennad\", \"Soo\" kui ka olustikust inspireeritud viisid nagu \"Viljandimaa paadimees\". Lisaks kitarrile kuulus meite atribuutikasse ka üks lahe trumm.

                              Viimasel ööl õnnestus magada vaevalt 3 tundi, sest lõõmav Viljandimaa päike küpsetas läbi telgi nii, et keha üleni tilkus Päeval lugesime Bergiga kokku ka trepimäe astmed, mida mööda oli kolm päeva ohjeldamatult üles-alla askeldatud. Mina sain lõpuks 167 astet, Berg eksis 10-ga Kel viitsimist, kontrollige üle! Tutvusime ka Viljandi järve ujumisvõimalustega. Vesi oli väga soe, kuid kahjuks häiris vajuv põhi oma vetikatega. Rannas avastasime Erxxi sündroomi, mis meile tükk aega nalja valmistas Viljandist lahkudes oli küll väike kurbus hinges, hakkas juba nõnna koduseks saama...

                              Järgmisel aasta siis uuesti, vennad-metsavennad!
                              Jalgpallihaigla patsient #172
                              Diagnoos: raskekujuline futboliit

                              Kommentaar

                              Working...
                              X