320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esimene poolaeg.... Hmmm.. Kas see on Eesti???`????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimene poolaeg.... Hmmm.. Kas see on Eesti???`????

    Ma ei tea kuidas teistega on, kuid Eesti sucks.. Kahjuks. Loodan, et Portugaliga nii ei juhtu! Kuigi Holland surub EI OLE NORMAALNE nii palju kaitsjate eksimusi! F***! 0:5 See on juba kui korvpall.

    Loodan, et Eestlased suudavad vähemalt auvärava lüüa ja hoida \"tulpe\" 5 peal. Lootma peab, kuid ei ole ka kindel, et skoor alla 10 jääks. Mehed, pöidlad pihku. F***..

    uhh.. välja elasin

    #2
    no täitsa mu..is,t**a,aga paras eestile,sest nad rääkisid peale kodu 2:4 kaotust et oi et me oleme umbes supermehed,ja et ollandile on võimalik pähe teha.Ma vabandan õigekirja ja lauseehituse poolest aga loodan et saite aru
    ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

    Kommentaar


      #3
      Issand jumal.

      No nii mis siin rääkida tasemevahe on ikka liiga suur ja kui ikka üksteiste oskusi ja nõrkusi tuntakse siis on kergem ju mängida. Hollandlased olid õppinud ja tegid mida tegema oleks pidand. Aga meie Eesti koondis, nojah kuidagi ei tahaks seda kiita, kaitse ikka lonkas meil ja aeglaseks jäi. Ründamisest ei tulnud midagi välja, need pikad söödud on jamad ja meie vennikesed lühikest organiseeritud mängu teha ei oska. Tehnikast jääb paljudel meestel puudu ja paistab et ka üksteist ei mõisteta väljakul.

      Kommentaar


        #4
        See Savi pani asjaga täitsa mööda ja Kaalma oskused ei olnud just ka head , õigemini tema tüsedus , lühiksus ja väike hüppe ning löögi tase ei teinud head
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #5
          Paar väravat võiks kindlalt kaalma arvele kirjutada!Oma lisa kilode ja väiksusega ei võtnud ta ära neid palle,mille poom oleks kindlalt ära võtnud!
          C’mon Man United!!!

          Kommentaar


            #6
            eesti --- maailmameister!!!

            Orginally posted by guitz

            Paar väravat võiks kindlalt kaalma arvele kirjutada!Oma lisa kilode ja väiksusega ei võtnud ta ära neid palle,mille poom oleks kindlalt ära võtnud!
            ok!


            kui nyyd guitz'i kirjutis välja arvata, siis YLEJÄÄNUD... te ikka olete appi-appi inimesed... kommentaar imeb sajaga... oodake kuni rafas hollandist saabub ning kuulake lugulaule... njah!

            muide, kui keegi veel tähele ei pannud, siis....

            EESTI MÄNGIS HOLLANDIGA VIIKI 2. POOLAJA!!!

            ja see juba näitab midagi! dahhhh!
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #7
              Arno astu tagasi

              Krt taisa masendav oli seda esimest poolaeg siin hollandis vaadata.Teine oli enam vahem.Pijpers peaks peale sellist sauna tagasi astuma.Loodan,et teeb ta seda.Ah jaa tervisi ka koigile .Reedel tagasi .Nagemist.
              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

              Kommentaar


                #8
                mis vahet on see et teine poolaeg viiki mängiti sest esimene võideti 5:0 ja teine poolaeg oli hollandlastel juba sügavalt pohhui , teise poolaja väravatest päästis ka Piiroja mitte Paks-poiss Kaalma . Ma arvan et nendest väravatest mingid 3-4 kaalma arvel mitte selle pärast et ta tegi midagi halvasti aga ta pole lihtsalt loodud väravavahiks nii suurte väravatega. Poom on mingi üle 10 cm pikem ja oleks saanud enamus neist pallidest kinni
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #9
                  ...muud pole 8elda

                  Kommentaar


                    #10
                    No pagan!

                    Mis te krt kritiseerite. Kõigil tuleb kehvemaid mänge ette. No ja Holland on muidugi vastava tugevusega tiim kah, kellele on niiii häbi kaotada.
                    No minu mäletamist mööda sai EM-il jugo tiim nandrolandilt lausa 0:6 (võin eksida) ja nagu Aif ütles, siis ei mänginud veel Holland kodus.
                    No ja hr. oskarluts, millal rääkisid eestlased, et nad on umbes supermehed? Ise küll kahtlen selles.

                    Kommentaar


                      #11
                      blaahhh...masendav I pool igal juhul. Poom oleks minu arvates 2 väravat ära võtnud lihtsalt oma pikkuse pärast , aga mis sellest? igal juhul oleks kotti saanud. oli näha, et see koosseis, mis tallinnas mängis ehk siis makaay, hasselbaink kes teisel poolajal sisse toodi ei saanud või ei tahtnud enam hakkama saada mänguga. eriti pull oli see, et iga kord kui hasselbaink palli puutus, siis rahvas vilistas kogu hingest

                      Kommentaar


                        #12
                        Ega siin ei ole kahjux mingit võimalust õigustamisex.Ja väide teise poolaja kohta- see on ju imelihtne 5-0 hoida.See olex olnud enneolematu kui Holland olex veel viis löönud.Ega me Samoa Saared pole -meie tasemevahe on väiksem kui 5-0 ,aga selle päeva mäng andis sellise tulemuse ja see oli halb mäng ,kehv mäng - meenutas mulle väga mängu Iiri kodus ,kus sama moodi kaotasime 95% kahevõitlustest ,ainult ,et iirlased polnud piisavalt head ,et viite lüüa.
                        Kahju on poistest ,keda välisklubide mehed vaatamas käisid - see mäng plusspunkte eriti juurde ei toonud.Aga üldkokkuvõttes - vahet pole ,sest see valiksari ei tähendanud ju meie jaox midagi ja minu arvamus on endine ,et kaotustest õpitaxe ja loodetavasti suudame järgmises valiksarjas õpitut realiseerida.

                        Kommentaar


                          #13
                          muide, kui keegi veel tähele ei pannud, siis....

                          EESTI MÄNGIS HOLLANDIGA VIIKI 2. POOLAJA!!!

                          ja see juba näitab midagi! dahhhh!
                          see ei näita küll mitte midagi, 5-0 eduseisus pole erilist mõtet enam rabeleda.

                          Aga jah.....seis oli s***....ülis***....kuid mingi katastroof see nüüd küll pole.....s***ade esitluste vahele või ju vahest mõni ülis*** esitus kah ära eksida
                          Howay the lads!

                          Kommentaar


                            #14
                            tira urmas rooba on tõsiselt s*** ja ma oanexin kaice arno asemel siukesex :
                            piiroja--stepanov--lemsalu--saviauk. rooba läx ühe korra rünnakule ja see oli ainuke positiivne asi tema mängu juures, ta lasi vapshje kõik kes olid tema poolel läbi. mida suutis zenden saviaugu vastu? mitte kottigi aga roobat lüpsis küll
                            kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                            Kommentaar


                              #15
                              Vaid taktika muutus ja kohe oli näha, et kolle ei tulnud. Me \"kallis\" treener võib oma sissejuurdunud taktika pe....se pista, sest see ei vii meid kuhugi. 4-4-2 ideaalne Eestile. Kaks ründajat meil on. Kolmandat pole. 4 keskväljal on. viiendat pole. 4 kaitses on. Kolm teevad s***a. Ja ka seda kõike juhul, kui unustame oam Flora armastuse ja oöörame pilke ka teistesse meeskondadesse....

                              By Rainman: Paluks enne postitamist oma tekst läbi lugeda ja roppused eemaldada. Ei ole normaalne, et ma pean ühe teema alt 3 postitust kustutama ja 4 muutma. Võtke end kokku
                              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                              Kommentaar

                              Working...
                              X