320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4 - Eesti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CM4 - Eesti liiga

    Töö CM4 heaks on alanud ning hea uudis mängu huvilistele on see, et uues versioonis saab jõudsalt olema täienenud Eesti klubide-mängijate arv ning suure tõenäosusega tuleb CM 03/04 versiooni juba sisse ametlik Sports Interactive\'i loodud Eesti liiga. CM4 ilmub 2003 aasta veebruaris.

    Olen viimased pool aastat suhelnud neti teel inimestega Sports Interactive\'st ja kohtunud soomlasest senise Eesti liiga uurijaga eesmärgiga 7 aastase puudulikkuse järel lõpuks Eesti mängijad ning pikemas perspektiivis Eesti liiga mängu kaasata.

    Sellega seoses ootan teilt minu tööle selle nimel ABI. Lihtne on paberitelt kirjutada ümber klubide ning meeste andmed, aga et mängijad (peale koondise meeste) saaks enamvähem õiglaselt hinnatud on vaja mängijate näitajad reaalselt paika panna. Minu ülesandeks on taustatöö tegemine klubidest, võimalikult palju mängijaid hindamas käia ning lõpuks kõik ühtseks vormida. Kuna saan seda teha suuresti vaid Tartus Tallinnas ning sedagi ajuti, oleks vaja huvitatute tuge selles. Teie ülesandeks oleks käia mängudel spetsiaalsete ankeetidega mängijaid hindamas.

    Töö eest ei ole ette nähtud rahalist tasu, kuna tegemist on ikkagi Eesti liigaga (mis pole official leagua), aga SI on nõus andma osadele abistajatele midagi enda poolt ning mina saaksin mõnedele tõsisemalt huvitatutele EJL\'i kaudu EHK pakkuda tasuta sissepääsu liigamängudele ning lisaks võimalust juba tõsisemalt järgmiste versioonide loomisel kaasa lüüa. Samas inimesed, kes niigi juba mängudel käivad, võiksid siis samas ka paberit määrida ja mängu loomisele kaasa aidata.

    Eriti oleksid abina oodatud inimesed väljastpoolt Tallinna - Transi, Tuleviku, Pärnu, Kohtla-Järve, Elva, Kuressaare, Tartu, Sillamäe, Valga ning Maardu klubide toetajad. Lisaks oleks hea ka II liiga meeskondadega seotute abi, sest mängijaid kavatsen mängu viia ka II lligast. Lisaks klubinfot ootaksin III liiga klubidelt.


    Kes on huvitatud, võiksid minuga ühendust võtta edasiste juhiste ja dokumentide saamiseks,

    Sten
    stenk@ut.ee
    GSM 056 685 369

    #2
    Replying to Topic \'CM4 - Eesti liiga\'

    Nonii, nüüd on mõni aeg jälle mööda läinud ja oleks taas midagi välja pakkuda.

    Olen nüüd mõne kuuga saanud abikäed osade klubide mängijate näitajate hindamiseks, aga peamine, et saaks paika üleüldiselt enamvähem õige meeste tugevuse hindamine klubi ja liiga tasandilt on üldkokkuvõttes poolik. Seega ootaks kõigilt kel teadmisi ML, esiliiga ja II liiga klubide kohta hinnanguid mängijatele, et CM4\'s see siis ilusti kõik kajastuks.

    Mitu pead on ikka mitu pead ja kõigi arvamuste koosmõjul kujuneb kindlasti midagi mõnusat ja suht reaalset välja. Kõike ei olegi mõtet seal täita, aga see mida tead ja klubist keda oled ikka näinud ootaks meeleldi hinnanguid.

    Ning kui olete oma arvamuse kirja pannud, siis saatke see kirjaga kaasa aadressile:
    Stenk@ut.ee


    Tänud ette...


    Sorry, teema kajastub ka CM sektori all, aga kuna seal kõik ehk tihti ringi ei liigu, siis lasen sellel ka siin figureerida

    Kommentaar

    Working...
    X