320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele

    Ei teadnud päris kuhu seda teemat üles riputada aga on selline probleem .
    Kevadel hakkas tele2 kaabel tv näitama valikkanalina sellist toredat asja nagu
    NTV + Futbol - Põhimõtteliselt ainus võimalus Satelliiti mitte omavatele tartlastele Inglise Liigat ja ka teisi Euroopa liigasid vaadata ( sest siinsed pubid pole kahjuks selles asjas aktiivsust üles näidanud) .
    Nüüd on aga Tele 2 selle kanali asendanud mingi mõttetu DSF iga ( mõttetu saksa spordikanal ,mis ei näita isegi mitte Bundesligat ) ja ajavad jora , et Ntv +Futbol on valikkanal ja neil on õigus seda vahetada . Seega teeks ettepaneku ,et need jalkafännid , kes vähegi viitsivad ( tõenäoliselt need ,kes ise ka nimetetud firma kliendid on ) näeks veidi vaeva ja helistaks Antud asjas Tele 2 ( number on 12012 )
    Ja sooviks NTV+Futboli tagasi . Samuti võiks teha vastavaid ettpanekuid tele 2 leheküljel . Ma arvan et ,piisava surve korral paneksid nad jalgpalli programmi tagasi , igastahes asi on üritamist väärt ,sest hooaeg on varsti algamas .

    #2
    Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

    Ma kujutan ette, et ka mujal elavad vutifännid võiksid helistada. Mina näiteks võiks küll. Mida rohkem, seda uhkem.
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

      Originally posted by vandersell


      Ma kujutan ette, et ka mujal elavad vutifännid võiksid helistada. Mina näiteks võiks küll. Mida rohkem, seda uhkem.
      Otse loomulikult. Lähen kohe Tele2 koduleheküljele ja sõiman neid natuke
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

        Jah Vandersellil on kindlasti õigus - mida rohkem seda uhkem , seega kõik kes viitsivad helistage tele 2 te või jätke nende lehele teade

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

          tehtud
          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

            Olen ise ka Tele2 klient Tartus ja pean ütlema, et olen järjekordselt Tele2-es pettunud. Varem oli mingi dekoodri jama, ok, kannatasin ära. Kuid see on juba sigadus. NTV futbol oli ainuke kanal, kust võis iga hetk midagi huvitavad vaadata. Mispärast nad üldse selle ära võtsid? DSF-ist tuleb poole päevani aeroobikat ja siis veel teleturgu ja vahel on golf ka. Väga tore spordikanal.
            Kohe helistan neile ka ja sõiman näo täis. Meil on juba saadetud.

            Ja muideks pole Tartus ka muud firmat, kellelt paketti tellida. Starman pidi ka üsna jama olema.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

              aga starmanil on vähemalt ntv futbol

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                Originally posted by eston#21


                aga starmanil on vähemalt ntv futbol
                Jah aga samas ei ole eriti tore, kui sa arveid Starmanilt kätte ei saa ning pärast viivist maksad. Aga kui Tele2 tõesti nii jätkab ja NTV futboli tagasi ei pane, siis peab tõesti Starmani peale mõtlema, kuna neil on hind ka soodsam ja kanaleid rohkem.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                  Hiljemalt 1. septembriks on tagasi

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                    Jah seda öeldi mulle ka - võimalik ,et ka Liiga alguseks , kuid poldud kindlad .Seal mingi tegelane ütles ,et boss vist unustas Inglise Liiga ära - a mina ei saa ikka aru miks sellist jura nagu DSF oli üldse vaja programmi panna .

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                      Mäletan isegi seda ilusat aega, kui sai Tartus NTV Futboli vaadata. Nüüd Tallinnas ja tele2 kohe mitte seda ei paku. Valikuvõimalust ka ei ole, sest targad onud jagasid ammu-ammu kablafirmadele osa Tallinnat laiali.

                      Seega, kui Tallinnas elavatest inimeselastest on keegi samas seisus, siis võiks ju samuti proovida tele2 pisut sügada.
                      Mul on liiv ja sul on savi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                        Tallinnas näitas Tele2 NTV Futboli ainult MM\'i ajal, selle lõppedes võeti ka kanal maha. Minu järelepärimistele ei osanud umbkeelne teenindajatädi miskit korralikku vastata.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                          Võib-olla hõiskan enne õhtut, kuid vähemalt minu televusserdis Annelinnas hakkas tänasest taas NTV Futboli näitama. Juhuuu!

                          Asja teeb naljakaks aga tõik, et hetkel näidatakse sealt korvpalli MMi

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                            Näitab jah õudselt tore - tont teab , miks just see kanal venelastele korvpalli vahendab , aga igastahes homme kell 18.00 on seal selline maiuspala nagu Chelsea versus Arsenal

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele\'

                              Originally posted by malagar


                              Näitab jah õudselt tore - tont teab , miks just see kanal venelastele korvpalli vahendab , aga igastahes homme kell 18.00 on seal selline maiuspala nagu Chelsea versus Arsenal
                              Kas tegu on tele2 kaabli või millegi muuga?
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X