320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Live reportaaz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Live reportaaz?

    Kas portaalis oleks vajadust teha nn. live ülekandeid mingitest mängudest ja kui on vajadust, siis paluks ära märkida ka, et millistele mängudele...
    0
    Jah
    0%
    0
    Ei
    0%
    0

    #2
    Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

    Minu seisukoht on samuti, et treenima ja katsetama võiks hakata koondise mängudega - nende vastu on huvi lihtsalt laiem. Olen mitu koondise mängu järjest arvuti ees kibelenud ning samal ajal paistab pidevalt igasugu portaalidest, kuidas minusuguseid on kõikjal üle maailma lademetes. Selline asjalikult kommenteeritud kajastus oleks seega ütlemata tänuväärne ning kiitus ja tänu juba ette, kui Soccernet midagi sellist ette peaks võtma.
    Elämä on laiffi!





    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

      võix täica teha koondise välismänge mida telekast ei näita. Võib-olla ka veel igasuguseid tippklubide mänge. Sest igalühel ei ole satipanni
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

        Originally posted by Väravavaht


        võix täica teha koondise välismänge mida telekast ei näita. Võib-olla ka veel igasuguseid tippklubide mänge. Sest igalühel ei ole satipanni
        Ja mõnel ei ole isegi mitte telekat (ei ole sel aastal ühtegi Eesti koondise mängu näinud )

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

          Originally posted by Taidur

          Ja mõnel ei ole isegi mitte telekat (ei ole sel aastal ühtegi Eesti koondise mängu näinud )
          Mida??!! Mis vabandus see on? Saan aru, et elad Tartus, seal peaks ju baare küll olema kus vaadata saab. Isegi kui vanust alla 18, siis ei usu, et keegi hakkab baarist ära ajama. Nii et mees, võta ennast kokku
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

            Môtlesin ka selel peale, aga jah minu meelest on môtetu teha live reportaazi eesti koondise mängudest, kui neid telekast ja pubidest ka otse näitab. Siiski kui oled ikka paandunud fänn, siis ei ole see eriline probleem kui kodus telekat ei ole, neid pubisid on üle Eesti palju, kus vutti näidatakse.

            Aga muidu on môte hea, eriti tegija oleks live reportaaz sellistest mängudest, mida telekas ei näita n AAB mängud

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Live reportaaz?\'


              Kahjuks ei näe ma telekast (ei pubis ega kodus) Eesti koondise mänge ja seega oleksin südamest tänulik sellele, kes viitsiks koondise mänge live\'na kommenteerida. Eesotsas Eesti:Belgia mänguga. Kuid samas oleks mul väga kahju inimesest, kes selle asemel, et staadionil olla, istub arvuti taga ja toksib kommentaare.

              Nii, et igati hea mõte, wiiner

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

                Eesti -Belgia mängu kohta ei oska ma veel öelda, aga ilmselt tuleb otseülekanne webis Eesti - Uus-Meremaa mängu kohta

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

                  Siiski ma arvan, et keegi hea inimene ikka kodus istub!! Ja paandunud koondise fännidele live komentaari klôpsib. Loodame! :P

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

                    ETV on viimasel ajal hakkanud näitama koondise välimänge
                    ma arvan, et Aalborgi mägudest võiks teha live repotaazi.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

                      Originally posted by treze

                      Môtlesin ka selel peale, aga jah minu meelest on môtetu teha live reportaazi eesti koondise mängudest, kui neid telekast ja pubidest ka otse näitab. Siiski kui oled ikka paandunud fänn, siis ei ole see eriline probleem kui kodus telekat ei ole, neid pubisid on üle Eesti palju, kus vutti näidatakse.

                      Aga muidu on môte hea, eriti tegija oleks live reportaaz sellistest mängudest, mida telekas ei näita n AAB mängud
                      Mõnel fännil ei ole võimalust mängu ka baaris näha, kuna baarid mitmesaja kilomeetri raadiuses säärast asja nagu eesti mäng ei näita.

                      Idee on väga hea, kahju et mina selle peale ei tulnud
                      Ja AAB mängude vastu on ka paljudel kindlasti huvi.
                      Ainult et jah ... kes keskodumänge staadionil olemise asemel kommenteerida viitsib :P ?
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

                        Võiks live ülekandeid teha mängudest, kus osalevad Eesti koondislased. Näiteks Aalborg, Derby, FC Haka jne. AaB v AGF vaheline ülekanne oli täitsa OK. Jõudu teile
                        Vaikus

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

                          jälgisin ka seda... wiiner tubli täitsa pandav!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

                            Millest selline kõigi arvamus, et wiinu seda tegi? :P
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Live reportaaz?\'

                              Originally posted by madman666


                              Võiks live ülekandeid teha mängudest, kus osalevad Eesti koondislased. Näiteks Aalborg, Darby, FC Haka jne. AaB v AGF vaheline ülekanne oli täitsa OK. Jõudu teile
                              ...eee,Darby mängu võiks küll live´s kommenteerida.Ainult et, kus Krdi liigas selline team mängib? Kõlalt nagu prantslaste moodi..ah,ei tea..

                              Kommentaar

                              Working...
                              X