320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.manager.ee

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    www.manager.ee

    saime siis selle algusega valmis leht on üleval... osa veel teha, aga küll saame jooksma www.manager.ee

    #2
    Replying to Topic \'www.manager.ee\'

    Peaks veel mainima et ka manageri jutukas eksisteerib #irc kellel sattub klõbistama mingu sisse #manager ja foorum on seal samas ka olemas.
    Teavitage ka teisi oma jalkahuvilistest tuttavaid sellest, sest mudu nad jäävad oma teadmatuses paljust ilma.
    Iseenesest väga hea idee minu arust, kui nad ainult suudaksid seda nüüd töös hoida
    fc pohmell

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'www.manager.ee\'

      Ma ootan koos zoolasortsuga.
      Polegi varem ühtki mängu nii väga oodanud kui seda ja tahan näha milllega Cm valmistajad seekord valmis on saanud
      fc pohmell

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'www.manager.ee\'

        Ma ootan koos zoolasortsuga.
        Polegi varem ühtki mängu nii väga oodanud kui seda ja tahan näha milllega Cm valmistajad seekord valmis on saanud
        fc pohmell

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'www.manager.ee\'

          Originally posted by zoolazorts


          Eino täiendada on palju. Tuleks lisada veel erinevaid taktikaid, treeningkavasid, üks asi mis mind tugevalt huvitab on see, kuidas treenida noori (16-20 aastaseid) pallureid. Kindlasti tuleks eraldi liigitada head ostud, mida tasub teha kui oled suurklubi treener või kui mõne madalama klubi juhendaja. Mõned kogenumad \"treenerid\" võiksid kirjutada õpetusi omast kogemustest mingi klubi juhendamisel. Aga eks olemasolev on päris paljutõotav. Ja muideks, väga hea nädala pilt on praegult
          Ja oi-oi-oi kuidas ma juba ootan CM 4-a. Pole juba tükk aega ühegi mängu väljalaskmist niiviisi oodanud.
          Jah proovime endast parima anda, aga kaasabiliste abi on alati teretulnud!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'www.manager.ee\'

            Väga asjalik
            Fc Uuemõisa

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'www.manager.ee\'

              Üldiselt arvan, et peaksite silma paistma millegi erakordsega, manager.ee\'st peaks leidma midagi sellist, mida välismaistelt CM-lehtedelt kätte ei saa, sest seal on kõik vajalik informatsioon ja veelgi paremal tasemel olemas. Turgu pole. Simple.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'www.manager.ee\'

                Aga ma pakun välja küll, et nt. mõni inimene võiks kirjutada päev-päevalt (nädal-nädalalt) detailselt üles kuidas ta mingi meeskonna üles ehitas. Teiste kogemustest on väga hea õppida. Mina pole sellist asja veel ühegilt lehelt leidnud ning kui see kuskil leidubki, siis eesti keeles kindlasti mitte.
                Soovitan Sul külastada www.sigames.com foorumit.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'www.manager.ee\'

                  no jah proovime jah mõtelda uusi ideesid, kuidas lehte huvitavamaks muuta. Kui on mingisuguseid küsimusi soovitusi oleks ehk kergem saata mail aadressil info@manager.ee || mis puutub uudesse osadesse mida teistel weebidel pole siis põhi eesmärk on siiski eesti keelset cm webi pakkuda ning kui seda leiab ka mujalt (inglis keeles) siis jah eesti keeles ju siiski parem...

                  Kommentaar

                  Working...
                  X