320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool

    Siia teemasse palun kõik Liverpooliga seonduv

    Njah, tundub, et Poolile on Meistrite Liiga veidi pähe hakanud. Egas muidu Inglise Liigat nii kehvalt ei alustatuks. Kahju eilsest kaotusest ( Lierpool - Aston Villa 1:3 ). Need kaotatud punktid võivad hooaja lõpus kätte maksta. Arvan justnimelt, et põhjus on CL-i jõudmises. Sinna ju eriti kergesti ei saa ja see on klubile tugev rahaline süst ja see paneb mängijaile pinge, mille tõttu kannatavad liigamängud. Eks mõne aasta eest oli samasuguses olukorras Chelsea, kes pärast Euroopasse jõudmist hakkas veidi alla käima koduliigas. Loodame siiski, et seda Pooliga ei juhtu. Houllier paistab olema tark mees ja kindlasti tahab ta edu mõlemal tandril.

    #2
    Houllieri jaoks olevat tähtsam liiga ja ta ütles veel , et eelmine aasta oli F.A. Cupi võit paljudele mängijatele tähtsam kui UEFA Cupi võit nii ütles ta SPORT Talkile antud intervjuus mida BBC näitas
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      #3
      Öelgu,mis nad tahavad.Ma olen kindel ,et nad tahavad kõike.Nad tahavad päris kindlalt Manule ära panna ja meistriks tulla ,aga seal on nii palju staare ,kes teavad ,et Meistrite Liiga võitjaks tulemine on see kõige-kõige.

      Kommentaar


        #4
        Kuule estom, mine õige koos oma väikevennaga pe**e! Mille eest on Sir Alex Fergusson koer? Selle eest, et ta kaotusele selgitusi otsib? Ta oleks ikka puruloll, kui ei otsiks. Villa fännid võivad ju olla harjunud sellega, et pidevalt lutti võetakse ja treener võib rõõmsalt mõne õlle võtta, et näe, ei saanudki eriti suurelt pähe. Sir Alexil on vaja midagi ka fännidele öelda.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #5
          MIda mina nüüd tegin

          Aga Houllier mõtles nüüd ümber ja on nõus sellega et Gerrard lendas liiga rängalt jalga ja ütles , et Gerrard peab sellest õppima
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #6
            Eestieest, sina mõtle ise, mis sa siin foorumis teinud oled.
            Eston, kustkohast sa sellise idiootse jutu välja võlusid? Aston Villa fännileheküljelt? Mõtle (kui sulle üldse looduse poolt see tegevus ette nähtud on) ise ka natuke loogiliselt! Ja üldse -see väljamõeldis oli ainus, mille kohta sa Sir Alexi kohta koer ütled?
            Kloorihanterite teema on siit juba läbi jooksnud ja kui sa sellest veel aru ei saanud, siis tõestad sa veel oma idiootsust.
            Jube Tige Kala

            Kommentaar


              #7
              Lugege ,millest siin threadis üldse jutt käib,mehed.Ja minu arust on vahe ,mida mehed tahavad võita ja kui palju.Mitte ,et nad on profesionaalid ja lähevad igat mängu võitma.Profesionaal suudab keskenduda 100% esinemise maksimum ,aga motiveeritud profesionaal annab 150%.Ja ma usun,et Champions Leaguet mängivad klubid kannatavad oma Liiga mängudes,selle pärast ,et nad keskenduvad nii-nii palju Meistrite Liiga mängudele.Ma usun,et tippliigades võib yxkõik kes yxkõik keda võita seega ma saan Pooli viimastest äpardustest aru.

              Kommentaar


                #8
                krt,see thread oli siia pandud liverpooli jaox,mitte fergie ja houllieri sõimamisex
                ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

                Kommentaar


                  #9
                  Liverpool pn nüüd jah juba 3 mängu järjest suhteliselt kahvatult esinenud, mille põhjused alles selguma hakkavad - kaotus boltonile, Villale ja ka niru viik Boavistaga, loodame et edasi jätkatakse tublimalt.
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    #10
                    Liverpool on väga tugev klubi ja uuesti tõusuteel, kuid siiski oleks neil vaja veel latti kõrgemale seada, muidu tunduvad CL ja PL võidud utoopilistena. Senise takitika puhul isegi võimatuna. Tugevate vastastega ja Cup-ides on pool muidugi ennast tõestanud, raskeks aga läheb liigades. Puudub stabiilsus, kaotatakse lihtsaid punkte. Minu arust tuleneb see pooli kaitsvast taktikast, kus rõhutakse kiirete vasturünnakute peale ja loodetakse heale kaitsetööle. Kiirete ja teravate vasturünnakute ideaalseks lõpetajaks on loomulikult Owen, viimases 14 mängus 21 väravat, kuid ega temagi vorm pole igavene ja sellises rütmis kipuvad ka vigastused tulema, kes siis rünnakuid lõpetama hakkab?
                    Sama paralleel kehtib ka keskkaitse Hyypia ja Henzhoz-e kohta. Boavista mängus eksis Henzoz korduvalt. Ega neile kahele polegi ju võrdväärseid vahetusi.
                    Lõpuminuteil kaotusseisus olles oleks mõtekam palli hoida ja lühikeste teravate söötudega vastaste kaitset murda, kui lihtsalt pikka palli ette peksta.

                    Kommentaar


                      #11
                      Everton - Liverpool 1:3

                      (Campbell - Gerrard, Owen, Riise)

                      Oh, jumal tänatud, et Pool jälle võidusoonele sai. Algus oli masendav, kuid mängu edenedes läks tunne kohe soojemaks. Gerrardi värav oli super ning Riise oli ka hea. Huvitav, kas Riise on Norra koondises ka põhitegija? Igatahes Liverpoolis on tast vaikselt juba täht saanud.

                      Kommentaar


                        #12
                        riise on taanlane

                        and u call urself a supporter

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by estonriise on taanlane
                          and u call urself a supporter
                          Riise on norrakas.

                          and u call urself a person with a brain
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by eston

                            riise on taanlane

                            and u call urself a supporter
                            Ma koollin ennast väga tugevaks suporteriks, asjatundja. Loodan sama sinust, lätlane eston

                            Kommentaar


                              #15
                              Liv

                              Kahju, et Liverpooli esinemised Meistrite liigas on tasaseks jäänd, kuidagi ei lähe kohe. Ise lootsin päris ylekaalukaid võite, vastased ei ole ju nii ägedad palli veeretajad kui nemad.
                              Võibolla ka meistrite liiga tõttu on veel koduse liigaga halvad lood. Rohkem kinldust oleks neil vaja.
                              Tuleks rohkem mängida lasta Litmanenil, tema on alati mulle hea mulje jätnud, nyyd veel kahe mängu 3 punkti ka tänu temale meistrite liigas. Hoopis Heskeyt tuleks vahel pingile kutsuda ja asendada Fowleriga näiteks, sest Owen on ikka asendamatu. Kahju et nyyd vigastatud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X