320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid


    niisiis! kirjutama sundis hiljutine jutuajamine yhe 5. liiga x klubi y esindajaga... tuli jutuks, et miks mitte tekitada foorumisse teema, kus k6neldakse madalamate liigade m2ngijate yleminekutest yhest klubist teise... tegin algust k6ige sydamel2hedasema liigaga -- V p6hi/ida seega... teemat ei maksaks liialt t6siselt v6tta, aga samas v6iks oletustel ka pisikesed tagamaad m2ngus olla...

    ise peatuks esialgu kahel k6lakateemal \"transferil\"... loodan, et osalised ei pahanda:P

    *hetkel vististi EBS hingekirjas olev kalevi spordiklubi funktsion2r, RAIMO\"Raimo\"N6U, kes viimasel ajal on lylitunud aktiivselt ka soccerneti portaali tegemistesse, on kuulu j2rgi liitumas FC Soccerneti meeskonnaga. otsest kinnitust yleminekule ei ole, kuid tundmatuks j22da sooviv fcsoccernetlane kinnitas, et diil on samah2sti kui aset leidnud...

    *FC Soccernetiga seoses ka j2rgmine spekulatsioon. nimelt v6ib k6igi m2rkide j2rgi v2ita, et klubist on lahkumas klubi kauaaegne kapten, kes oma vabast ajast ja hobi korras on tuntud ka kui s22stumarketite projekteerija ja meeletu peol6vi -- kapten RAIMOND\"Raix\"LIND... enim v6ib raix\'i tulevikku seostada viimasel hooajal FC Soccernetist liigatabelis koht tagapool finisheerinud Eurouniv FC\'ga, kelle funktsion2ridega on raixi kohatud nii horvaatia k6rtsudes kui kuressaare ööklubides... t6sisemat 2ram2rkimist v22rib fakt, et viimasel eurohuntide m2ngul n2hti raixi l2bi viimas huntide poolajaeelset soojendust ning aktiivselt kaasa elamas m2ngule... raix oli kylaliseks ka Eurouniv FC hooajal6pupeol, kus m6ningatel allikatel oli pidanud meeleoluka k6ne, milles ylistas eurohuntide vaffust ja kiitis nende sangarlikke etteasteid. tundmatuks j22da sooviva Eurouniv FC m2ngija s6nul k2is raix eelmisel laup2eval kokkusaamisel, kus t2psustati l6plikke yleminekutingimusi.


    vaat niimoodi...

    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

    Originally posted by aiFo
    *FC Soccerneti kapten RAIMOND\"Raix\"LIND... enim v6ib raix\'i tulevikku seostada viimasel hooajal FC Soccernetist liigatabelis koht tagapool finisheerinud Eurouniv FC\'ga, kelle funktsion2ridega on raixi kohatud nii horvaatia k6rtsudes kui kuressaare ööklubides...
    Fu**ing JUDAS! Stone the bastard!

    /me kujutab juba ette plakateid ja Soccerneti fännide raevu Soccernet-Eurouni mängul. Oh neid kive ja välgumihkleid, mis lendama hakkavad, kui see üleminek tõeks saab. Muidugi peab Soccerneti juhtkond ka arvatavsdti tagasi astuma.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

      mõmm ... mnjah raix ei ole lahkumas tegemist on alusetute kuulujuttudega :P , loomulikult raimo yletulek on paljuski seotud ka raixi jäämisega :/

      samamoodi võib öelda et meie topleaguescorer on lahkumas uude lähiajal loodavasse klubisse ja ka pole võimalik et yks teine staarrynne lahkumas :/ ja on juurde tulemas yks staar vasakkaitse,

      ja kuulduste järgi on lisandumas ka yks võimas klubi FC Nimeta ... vähemalt nende staarida on võimsad kujud 2 ja mujalt kõrgetest liigasdest on otsustanud noored poisid palli nautima tulla õlleliigasse ja kui ma ei eksi luuakse veel yks klubi, mis on paljuski tingitud lytsumi lagunemisega .... treze eestvedamisel peaks see toimuma

      loomulikult võib mu jutt veidi ebatäpsust olla


      PS! pole põhjust arvata et fcsoccernet nyyd mingi wusside kari on juhul kui 3 staari lahkuma peaks, paneme ikkagist kõik ahju

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

        Mis puutub FC Nimeta\'sse, siis kuulu järgi pidavat nende ridades olema paar 2-3 liiga venda neh. Täpsemalt saab ülalpoolnimetatud härrasmehi kaeda aga ühel V liiga ida/põhja piirkonnas palliva klubi poolt korraldataval enne aastavahetust toimuval jalgpalliturniiril, mida hakatakse peagi ka laiema avalikkuse ees reklaamima
        http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

          kui ma ei eksi siis FC Nimetat sai näha juba Tiigrite turniiril Reaalkooli platsil. seal olid nad FC Reaalkooli nimega väljas aga tuumik oli sama kui FC Nimetal

          et ma nüüd väga mööda ei pannud... ma loodan

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

            Originally posted by aiFo
            *hetkel vististi EBS hingekirjas olev kalevi spordiklubi funktsion2r, RAIMO\"Raimo\"N6U, kes viimasel ajal on lylitunud aktiivselt ka soccerneti portaali tegemistesse, on kuulu j2rgi liitumas FC Soccerneti meeskonnaga. otsest kinnitust yleminekule ei ole, kuid tundmatuks j22da sooviv fcsoccernetlane kinnitas, et diil on samah2sti kui aset leidnud...
            Tore tõdeda, et isegi naised räägivad saunas minu üleminekust, millel tõepoolest tõsi all - soccernetti ma tõesti kohe-kohe liikumas.
            Paraku pean pahasena tõdema - mees, kes mind meeskonna kutsus, heietab nüüd ise lahkumismõtteid...
            Kapten Raix, ära vea tiimi alt, kui see sind kõige rohkem vajab!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

              Raimo \"Raimu\" Nõu aga mis siis saab kui järgmine aasta Ehtsee Sokkernetti polegi?
              Teeme uue lõpupeo ja pead uue kõne? :P

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                See uus nö FC Nimeta võiks endale nimeks võtta näiteks FC Mustik ja siis V liiga kinni panna. Siis saaks vana karvane jälle EJL hooaja lõpetamises mämmutada, et nää mingid protestimeeskonnad (esmaspäeval seal kobises midadi mineviku-tuleviku ja flora-fauna teemadel)
                Aga kui topiku peale vaadata siis ütleks, et pikk aeg on järgmise hooaja alguseni ja kes kus järgmine hooaeg mängib ja kas uusi võistkondi lisandub, saab öelda alles kevadel. Talved ju külmad ka...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                  Originally posted by ek


                  kui ma ei eksi siis FC Nimetat sai näha juba Tiigrite turniiril Reaalkooli platsil. seal olid nad FC Reaalkooli nimega väljas aga tuumik oli sama kui FC Nimetal

                  et ma nüüd väga mööda ei pannud... ma loodan
                  Siiski veits panid oma jutuga mööda kuna Realkooli eest mängivad vennad kõik siiski minu andmetel jätkavad veel kõrgemal tasemel, aga Fc Nimetasse on jah minemas umbes sama klassi vennad.
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                    Nii palju veel üleminekute kohta et TPL koljatist väravavaht liitus nüüd 3 liga klubi Nõmme Kaljuga teatavasti ka Krõm pelab seal.
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                      Muidu jah tahaks rohkem sellest Fc Nimetast teada, sest jah kôik siin räägivad, et on ja on, aga kas kindlaid fakte ka on? On môni foorumi liige äkki asjaga paremini kursis?

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                        Loodetavasti liitub kevadel rohkem meeskondi kui siin kõneall olevad fc nimetud, samas loeks tibusid ikka kevadel, sest ennegi nähtud kui mõni mehepoeg, 2 õlut kõhus loksumas, suuri sõnu teeb.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                          Originally posted by fcp


                          Nii palju veel üleminekute kohta et TPL koljatist väravavaht liitus nüüd 3 liga klubi Nõmme Kaljuga teatavasti ka Krõm pelab seal.
                          Olles näinud tema \"hiilgavaid\" esitusi FCP eest, tekib küsimus, et mis tal seal kolmandas liigas küll teha võiks olla.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                            Janek mis sul enam 5\'st liigast :P

                            Ma jälle spekuleerin aga järsku foorumikasutja Brasco on üks FC Nimeta mängijaist (??? ??? ?? igaks juhuks ka lõppu)

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                              Originally posted by ek


                              Janek mis sul enam 5\'st liigast :P

                              Ma jälle spekuleerin aga järsku foorumikasutja Brasco on üks FC Nimeta mängijaist (??? ??? ?? igaks juhuks ka lõppu)
                              EI-EI - Brasco on II liiga staar - suur pallivõlur ja tehnikaime

                              Kommentaar

                              Working...
                              X