320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa2002 Võrgus?????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fifa2002 Võrgus?????

    Kas keegi viitsiks veel mängida fifa2002 võrgus?????? Teavitada võiks U2U või msn-i kaudu. MSN: heenryhunt@hotmail.com
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    #2
    Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

    Miks mängida Fifa 2002, kui on olemas 2003....asi pole mitte ainult mingis aastaarvus ja uuenduses vaid mäng on lihtsalt kõvasti parem. :P

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

      Originally posted by zoolazorts


      Originally posted by Newcastle


      Miks mängida Fifa 2002, kui on olemas 2003....asi pole mitte ainult mingis aastaarvus ja uuenduses vaid mäng on lihtsalt kõvasti parem. :P
      Ega nagu ei tule pähegi et kõigil FIFA 2003e lihtsalt põle, või mis
      Tuli küll...said valesti veidike aru, seda ma mõtlesingi, et muretsegu omale Fifa 2003...:P

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

        Miks mängida Fifa 2002, kui on olemas 2003....asi pole mitte ainult mingis aastaarvus ja uuenduses vaid mäng on lihtsalt kõvasti parem.
        Tähendab, mängu graafika ja liikumine võib ju parem olla, AGA kui seal pole Eestit ega Hollandit siis se mäng imeb mune täiega.
        Vot nii.
        Cerveza.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

          Originally posted by Newcastle


          Originally posted by zoolazorts


          Originally posted by Newcastle


          Miks mängida Fifa 2002, kui on olemas 2003....asi pole mitte ainult mingis aastaarvus ja uuenduses vaid mäng on lihtsalt kõvasti parem. :P
          Ega nagu ei tule pähegi et kõigil FIFA 2003e lihtsalt põle, või mis
          Tuli küll...said valesti veidike aru, seda ma mõtlesingi, et muretsegu omale Fifa 2003...:P
          Härra Newcastle. Mõnel ei ole piisavalt head arvutit, et ideaalselt jooksutada 2003. Mul kahjuks jõnkustab see mäng ka low peal
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

            Ma väga vabandan kui ma kedagi solvasin...tegin vaid veidike nalja ja ütlesin et Fifa 2003 on parem, ning ega 2002 midagi viga pole

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

              OK... Tegelt on 2003 kyll parem, aga olude sunnil mängin ma 2002 mis ei ole nii sitt, aga jääb 2003 kindlasti alla
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

                2002 - 2003 imevad vilinaga. Bring back the oldies!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

                  nad raiped proovivad asja reaalsemaks teha, vanasti ikka oli hea, jooksid terve meeskonna läbi ja lõid miski haigelt laheda kolli, nüüd kui nii teed siis ei ole lahe :P
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

                    kunagi jah m2letan ,et jooksid v2ravavahiga v2lja ja l6id 40 m pealt sisse.eriti haige vrk kui 5 minsa sees l66d 7 v2ravaT!
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

                      On keegi m2nginud sellist m2ngu PS2 nagu Pro Evolution Soccer? Vot see m2ng ruulib, on pisikesi buge (millisel m2ngul neid ei ole), kuid yle yldiselt parim jalka m2ng mis yltse on tehtud. K6ik s6ltub t2ielikult sellest kui h2sti ta suudab oma mehi platsil liigutada. Ntx on v6imalik mingi suvalise kaitsjaga 10 m m88da lyya, kui Beckhami v6i Ronaldoga pommitad 25m sisse. Palli saad ise suunata natukene ka 6hus, kuid see on k6rgem pilotaazh juba Yldiselt v6ttis mul vist terve n2dala (iga p2ev m2ngisin v2hemalt 3 tundi) enne kui oma esimese v2rava l6in. Fifa 2002 v6ttis mul aega see ntx tervelt 3 min.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Fifa2002 Võrgus?????\'

                        fifa 2002 on viimane, kus eri raskusastmete vahed on loogiliselt paigas. 2002world cup ja 2003 puhul on semi pro tasemel raske kellelegi kaotada, samas kui pro tasemel isegi nõrgemat sorti vastasega võrdväärselt mängida on raske. world classist ei räägigi.
                        nt - 2003-s mängisin Parmaga itaalia liigat (raskus - pro) ja vaatamata sellele, et adriano veenvalt topscorerite tabelit juhtis, olin poole hooaja peal endiselt võiduta.. samas ei saa mainimata jätta, et 2002-s võitsin world classiga kõik mis võita andis.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X