320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

nimede saamisloost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nimede saamisloost

    Kuskilt jäi silma lause, et fännide nimede saamisloost on siin-seal juttu (se oli vist KUNNi teema all), aga kuna see on päris huvitav teema, siis äkki võiks siia paremaid palasid kokku koguda..??
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    #2
    Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

    Mina panin omale alguses nimeks Newcastle, sest Mikk polnud vaba..siis hakkas linna nimi inimestele närvidele käima ja kuigi püüdisn kuidagi omale MIKK vms. sokutada, siis jäin Magpie peale - merihobune otse tõlkes võetud teate küll kust...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

      Kui te veel mäletate siis kunagi oli selline lahe:P arvutimäng nagu DUKE NUKEM. Seal tuli minu nimega nii sõbralikult ette
      Killed Yourself
      Hiljem hakkasin ma seda nime ka mujal kasutama ja kuigi mõnede arust see on imelik nimi olen ma seda ikka edasi kasutanud.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

        vanasti oli mustamäel tipi ühikate kõrval üliõpilaste \"klubi\", mida küll põhiliselt sööklana kasutati. üliõpilased kutsusid seda kohta Roheliseks Konnaks ja esimestel kursustel sai seal kõvasti napsu võtmas käidud. päeval kui Roheline Konn lammutati löödi selle paiga austajate hinge parandamatu haav. selline kurb lugu niisiis.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

          Originally posted by zoolazorts
          Originally posted by Magpie
          ...siis jäin Magpie peale - merihobune otse tõlkes võetud teate küll kust...
          kas mitte magpie veel hiljuti inglise keeles harakat ei tähendanud :doh
          Lüües lahti targa sõnaraamatu, ütleb see:
          magpie- harakas; lobasuu (piltlikult)
          Vaikus

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

            Mina v6tsin oma vanaisa nime, eksole.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

              Mu vanemad panid mulle nimeks Arnold \"Tai\" Kreen. (Isver kui lame nali välja kukkus)
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

                Originally posted by greenday


                Mu vanemad panid mulle nimeks Arnold \"Tai\" Kreen. (Isver kui lame nali välja kukkus)
                Seega mitte just suuremat sorti üllatus...
                Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

                  Mina tirisin kord kaks sõpra (Pealik ja Hyttynen) Wellingtonist pummelungilt ära PÖFFi filmi vaatama. Tshiili film \'Takso kolmele\'. Rääkisin, et maru kihvt lõuna-ameerika gangsta värk, teile kindlasti meeldib (kuigi ise ei teadnud sisust suurt midagi).
                  Aga film sattus olema kohutav, ainuke naljakas detail oli, kuidas pätid neid Zhiguliga sõidutanud taksojuhti peale uhkeid manöövreid hüsteeriliselt \'Fittipaldiks\' kutsusid. Ja selle põneva kinokülastuse eest premeerisid \'tänulikud\' sõbrad mind sellise nimega.

                  Edit: õudne, kuidas ma kolm aastat tagasi kirjutasin. Tekst muudetud inimestele arusaadavaks.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

                    ma panin nime sellepärast, et mulle meeldib Elvise muusika

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

                      Minu nimi tuleb<---mu lemmik õlle margist! PREMIUMIST loomulikult

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'nimede saamisloost\'

                        minu hüüdnimi on mul juba esimesest eluaastast.
                        tegelt passis on mu nimi Eerik aga kuna ma olin vist väiksena väga paks arenes sealt peku kuidagi, ei tea kuidas täpselt. võibolla oli alguses eku ei oska öelda
                        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'nimede saamisloost\'

                          Teema üles!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'nimede saamisloost\'

                            Amority nimi tuli vist 98.aastal kui oma esimest emaili accounti yahoo\'sse tegin. Oli vaja valida midagi originaalset, samas kordumatut. Terve õhtu istusin dial-upi taga netis ja mõtlesin. Ja välja mõtlesin. Tähenduse sain teada alles 2002 aastal.

                            Samuti hääldatakse seda valesti rsk

                            Teab keegi veel selle tähendust?

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'nimede saamisloost\'

                              Algselt postitas mjkk


                              Mina panin omale alguses nimeks Newcastle, sest Mikk polnud vaba..siis hakkas linna nimi inimestele närvidele käima ja kuigi püüdisn kuidagi omale MIKK vms. sokutada, siis jäin Magpie peale - merihobune otse tõlkes võetud teate küll kust...
                              Aga said ikka omale midagi muud jälle sokutada

                              Kommentaar

                              Working...
                              X