320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.C.REAL-milles asi..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    S.C.REAL-milles asi..

    Kui vaadata viimased teemad mis puudutavad noorteklubide tegevust,siis tekkib küsimus mis toimub S.C.REALIGA.Saku hallis turniiri ei tule,91a. poisid kaotavad Pärnule,sama meeskond loobub osalemisest turniiris Põlvas....ja võib olla veel mõned pisiasjad.Kas TIIDUSEL EI OLE AEGA TEGELEDA KLUBIGA /seoses T.Kink lepingutega/,või on jälle loomisel mingi REAL JUUNIOR.Minu nägemuse järgi 91.a oli sellel klubil parim Eestis.

    #2
    Replying to Topic \'S.C.REAL-milles asi..\'

    Usun,et kõik laabub eks meil kõigil ole mõõnasid ja perioode kus kõik p....s.
    FC Kotkas vist ainuke klubi ,kus kõik hästi.

    Igaljuhul alati teiega.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'S.C.REAL-milles asi..\'

      sun, mis sul Kotkas hambus? kas olid ka juuniorisse lahkujate poolel?
      jah, FC Kotkas teeb oma tööd. teeme nii hästi, kui oskame. vahel maitseme ka võidurõõmu ja see on tore. kindlasti ei paanitseta, kui tulevad ka kehvemad tulemused, sest erinevatel turniiridel on erinev eesmärk. mängida tahavad kõik poisid, seega ei saa kasutada ainult esinelikut! oluline on, et säiliks kõigi poiste soov palli mängida.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'S.C.REAL-milles asi..\'

        Ei mul ole Kotkase vastu midagi lihtsalt tüütab ära, kui ma näen seda nääklemist ja kaika vedu siin veergudel.

        Selle protsessiga ei võida keegi - varsti võidab hoopis see, kes esimesena klubile uue nime mõtleb,sest vana nimi on nii ära mäkerdatud ,et jube.

        Ma küll ei tea teie ja nende vahelisi asju ja kes õige, kes vale oma tegudega aga see mis toimub kasvõi teie poolt ülestõstetuna ei ole ju hea märk rahvale .

        Mõlemad klubid on naerualused,kui keegi teeb kellelegi liiga ei pea ju hakkama sellest rahvale rääkima ja teisi enda poole tõmbama.

        Rahvast ei huvita detailid vaid teod mida tehakse laste heaks.

        Kommentaar

        Working...
        X