320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poomi iroonia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poomi iroonia

    Täna lasti Sunderlandi peatreener Howard \"Mr Bundie\" Wilkinson lahti ja suure tõenäeosusega lahkub homme ka DCFC peatreener John Gregory (ainuke takistus sellele on see, et siis peab Derby Gregoryle £2mil maksma). Oleks suur iroonia kui Sunderlandi ja Poomi uueks peatreeniraks saaks just Gregory. Mida teised sellest arvavad?

    #2
    Replying to Topic \'Poomi iroonia\'

    ma ei usu mitte mingil juhul, et gregori võiks teine treener olla.pigem tuleks keegi võimekam.aga kui rahalised olud seda ei luba siis miks mitte ka gregori???
    ega poom ka enam ei tea mis kaua seal sunderlandis ole.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Poomi iroonia\'

      Originally posted by kaala


      ma ei usu mitte mingil juhul, et gregori võiks teine treener olla.pigem tuleks keegi võimekam.aga kui rahalised olud seda ei luba siis miks mitte ka gregori???
      ega poom ka enam ei tea mis kaua seal sunderlandis ole.
      no lugesid ikka ise ka mis kirjutasid?? sa ei usu mitte mingil juhul, et gregori võiks teine treener olla, aga kui rahalised olud muud ei luba siis miks mitte ka gregori???
      ja kuhu see poom siis praegu minekul on???
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Poomi iroonia\'

        Ma arvan, et kaala mõtles seda, et kui Sunderland välja langeb, siis Poom seal kaua ei püsi: klubil vaja mängijaid võlgade katteks müüa ning mis ta seal pingil ikka kopitab. Iseasi, kas keegi pool aastat pingil olnud puurivahti tahab...
        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Poomi iroonia\'

          Originally posted by wal


          Ma arvan, et kaala mõtles seda, et kui Sunderland välja langeb, siis Poom seal kaua ei püsi: klubil vaja mängijaid võlgade katteks müüa ning mis ta seal pingil ikka kopitab. Iseasi, kas keegi pool aastat pingil olnud puurivahti tahab...
          tegelt pole mart terve safc-is oleku aja pingil istund,ta on SAFCi duublis igati korralike mäng teind.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Poomi iroonia\'

            Kas sa oled idioot.. a ma vist vastust tean sellele.. reservmeeksonnas mängib saast saad sa sellest aru.. kui ta seal ka mängida ei saaks siis.. nojah
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Poomi iroonia\'

              no minu arust peax sunderland ikka rohkem poomi kasutama siis olex vuib olla ka tulemused veits paremad kuid neil ple rünnet ka nii et egas neil vist seal esiliigas ka midagi teha ple ja mängijaid tuleb neil jah müüma hakata

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Poomi iroonia\'

                Poom võix jälle klubi vahetada, krt tal sugugi ei vea(nii kui klubi vahetab, satub jälle esiliigasse) ning tõesti võix sunderland teda rohkem platsile lubada ka muidu läeb veel rooste

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Poomi iroonia\'

                  Originally posted by Wizard


                  Poom võix jälle klubi vahetada
                  Heh, kui asjad tõesti nii kergesti käiksid, et nüüd võtan kätte ja vahetan klubi (lähen paremasse), siis poleks ju üldse probleeme. Poom mängiks näiteks Manchersteris ja Oper kuuluks kah mõne maineka klubi ridadesse jne. Mis siis viga oleks?
                  Wizardil pilk pilvedes, aga jalad kaugeltki mitte maas - need samuti pilvedes. :P

                  Kommentaar

                  Working...
                  X