320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Liidu poolt või vastu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Euroopa Liidu poolt või vastu?

    Täna, Eesti aja järgi kell 15.15 kirjutavad herr Rüütel ja preili Ojuland alla Euroopa Liidu ühinemisleppele. Ja siis 14. septembri paiku peaks igaüks meist (valimisealistest loomulikult) kipsadi-kapsadi referendumile minema ja ütlema, kas nad on liitumise poolt või vastu. Mida teie siis teete, kui see hetk saabub? Tahan Euroopa Liitu või ei taha Euroopa Liitu? JAH või EI?
    1
    JAH
    100,00%
    1
    EI
    0,00%
    0
    Käisin ükspäev jalgpallimatši vaatamas. Rahvas tribüünidel möllas ja elas kaasa.
    \\"Võitle, Eesti! Võitle!\\"
    Karjusin ühel hetkel meeletult: \\"Eesti olümpiavõitjaks!!!\\"
    Pärastpoole rahunesin natuke maha.
    Siis hüüdsin lihtsalt: \\"Veerpalu ja Mae! Veerpalu ja Mae!\\"
    \\"Kus?!\\" karjuti ümberringi.
    Hakkasin ise ka närveerima.

    #2
    Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

    Euroopa Liit on selles mõttes hea, et Eesti jalgpallurid saavad siis vabalt euroopas ringi rännata kuna pole tööloaga probleemi ja eks siis Zelinski saab ka lõpuks oma unistuste meeskonda Blackpooli pallima:P Nii, et JAH tahan küll Euroopa Liitu

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

      mitte mõjutatuna eelnevalt kõnelenud cantonast, aga jah, jah. me (vaikse uhkusega hääles) oleme läbirääkimistel saavutanud sellise positsiooni, millelt minu meelest võiks liituda ning seda 95% tõenäosusega ka rahvas septembris otsustab.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

        Minu jaoks on JAH ainus variant. EL-i pääsemist olen oodanud tegelikult aastast 1991 ja ei näe mingit põhjust sellele nüüd ei öelda. Loodan südamest, et rahvahääletusel seda ajaloolist võimalust käest ei lasta.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

          Kuna Euroopa Liit on vabamüürlaste vandenõu, olen igatpidi selle vastu. Aga kuna see tooks nii suurt kasu Eesti jalgpallile, olen sunnitud hääletama JAH. Vot selline kehkenpüks olen.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

            arvestades seda, et toetus el-le pidevalt 50% juures kõigub, ei julgeks referendumi tulemuses üldse kindel olla.

            isiklik seisukoht on suurelt kujundatud teiste poolt: kuna meie ühiskonnaõpetuse ja ajaloo õpetaja hakkas omal ajal juba umbes kaheksandast klassist meile EuroopaLiidu hüvedest jutlustama, sai minu kui toonase kasvava lapse aru sellest rikutud. lisaks, ka ülikool ei näind erilist põhjust mu meelt muuta, pigem vastupidi, seega olles saanud sellise euromeelse põhja ei suuda ma enam eurovastaste põhjendusi muigeta lugeda. sõnaga näikse mu vastus JAH olevat,
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

              Originally posted by fittibaldi


              arvestades seda, et toetus el-le pidevalt 50% juures kõigub, ei julgeks referendumi tulemuses üldse kindel olla.
              üldine tendents on, et negativistid ei lähe hääletama ning kuna loeb % nendest, kes hääletamas ikkagi käivad ...

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                EL mineku ainsaks arvestatavaks põhjuseks on minu jaoks julgeolekukaalutlused. näib, et siiski eurooplasi maaailmas hetkel keegi eriti ei kuula. meil, kui usa perselakkujatel õnnestub ehk oma \'mahamüümisvastane garantii\' mujalt saada.

                vastus niisiis ei.

                põhjenduseks organisatsiooni jäikus ja võimetus otsustada. lõputud vaidlused, venitamised ja kompromissid. jõudude tasakaalu põhimõtete eksisteerimine organisatsiooni sees. tolliliit ei ole minu jaoks perspektiivse organisatsiooni ekvivalent.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                  Ei ütleks, et valdan teemat 100%, ent niipalju, kui minule on selgeks tehtud, on EL paha-paha. Aga samas olevat sina mitteastumine veel hullem, seega vist ikka JAH...

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                    Originally posted by Siim


                    Ei ütleks, et valdan teemat 100%, ent niipalju, kui minule on selgeks tehtud, on EL paha-paha. Aga samas olevat sina mitteastumine veel hullem, seega vist ikka JAH...
                    Heh. Täpselt minu mõte...
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                      Jah. Põhjendada ei viitsi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                        VAHEMÄRKUS: Mina olen liiga noor, et poliitikasse süveneda ja seda EL-asja oleme me kõik persest-juusteni täis. Ainuke asi, mis mulle ausalt öeldes tõsiselt muret teeb, on see koletu raha, mille me omale rahakotti toppima peaksime - olin just riigis, kus neid kasutatakse ja tõesti läks süda pahaks. Poliitika poliitikaks ja see paha-hea paha-heaks kuid....kas me tõesti tahame oma ilusaid kroone ära anda vastikute EUROde vastu...

                        Seega: EI - puht minu nooruse ja väärtuste poolest :P

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                          Originally posted by Magpie
                          VAHEMÄRKUS: Mina olen liiga noor, et poliitikasse süveneda ja seda EL-asja oleme me kõik persest-juusteni täis. Ainuke asi, mis mulle ausalt öeldes tõsiselt muret teeb, on see koletu raha, mille me omale rahakotti toppima peaksime - olin just riigis, kus neid kasutatakse ja tõesti läks süda pahaks. Poliitika poliitikaks ja see paha-hea paha-heaks kuid....kas me tõesti tahame oma ilusaid kroone ära anda vastikute EUROde vastu...

                          Seega: EI - puht minu nooruse ja väärtuste poolest :P
                          Minu arvates on seda EL asja t6siselt v2he rahvale seletatud! Nii pooldajate kui ka vastu olijate poolt. Aga teletorni v6i riigikogu hoonet euro peal n2ha oleks naljaks kyll
                          JAH- sest ehk siis j6uab must leib ka euroopa lauale

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                            Originally posted by Marduk
                            Minu arvates on seda EL asja t6siselt v2he rahvale seletatud! Nii pooldajate kui ka vastu olijate poolt.
                            Vähe seletatud? No ega ikka ei ole küll! Kui sa infot ikka tahad, siis on see kõik kätte saadav. Iseasi on see, et inimesed ei viitsi asja enda jaoks selgeks teha ja siis tulevadki jutud uuest Nõukogude Liidust ja hindade meeletust tõusust ja iga asja reguleerimisest. Tegelikult on Soome, Rootsi ükskõik millise teise uue liituja näitel võimalik öelda, et midagi hullu see liitumine kaasa ei too. Ta annab võimaluse Euroopa tulevikku määravates protsessides kaasa rääkida. See on põhiline.

                            Asi mida ei saa \"rahvale seletada\", on EL liitumise võimalikud mõjud igapäevasele elule siin Eestis. Ükski nõrga majandusega Ida-Euroopa riik lihtsalt pole veel euroliitu pääsenud, näited puuduvad.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                              Originally posted by mcnamara
                              Ta annab võimaluse Euroopa tulevikku määravates protsessides kaasa rääkida. See on põhiline.
                              Mhmh, kohe kõigi nende nelja või viie saadikuga, kes sinna kotta saavad Ja NL pole ta tõesti, palju hullem on :P

                              Aga kuna Eesti on niigi selline hädine käkk, siis peab ühinema.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X