320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kõige lahedam jalgpallireklaam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige lahedam jalgpallireklaam

    Tean küll, et väga njuubilik teema, aga mis ma teha saan, need reklaamid on ju nii lahedad.

    Minu arvates on kõige lahedam Nike (offtopic: hämmastav kui paljud eestlased ei oska selle maailmakuulsa firma nime hääldada) reklaam, kus Brasiilia poistel hakkab lennujaamas igav ja teevad siis väikse mängu. Seal on nii mõnus chill-out fiiling, suuresti tänu muusikale.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Replying to Topic \'Kõige lahedam jalgpallireklaam\'

    Isiklik lemmik on see Umbro \"pallipumpamise\" reklaam. My kind of humor you know... Seda ning ka teisi jalgpallialaseid reklaame võib leida siit.

    P.S. Ah jaa, see Umbro koeraga on ka päris hea
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Kõige lahedam jalgpallireklaam\'

      Hea meel on tõdeda, et jällegi on üks jalgpalliga kaudselt seotud reklaam ka Eestis valmis nikerdatud - täpsemalt siis Tallinki kiirlaevade reklaam. Ja tulemus ei ole sugugi halb, kuigi kindlasti ei pretendeeri see reklaam mingitele tiitlitele. Või siiski? Kuna reklaami tegemisele aitasid kaasa paljud Eesti jalgpallisõbrad, siis tundus asi ka selles teemas mainimist väärt. NB! Kes siis koera saba ikka kergitab kui mitte koer ise...
      Nö üldtuntud reklaamide osas pean nõustuma eelkõnelejaga - Umbro \"pumpamine\" on ka minule kõige \"sügavama\" mulje jätnud... :P

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Kõige lahedam jalgpallireklaam\'

        kurat võtaks ma ei saa aru mis ma pean hakkama spets reklaame jälgima, et lõpuks ka ise meite ponnistuste vilja näha? no mitte ei ole sattunud peale sellele tallinki reklaamile...
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Kõige lahedam jalgpallireklaam\'

          Originally posted by fittibaldi
          kurat võtaks ma ei saa aru mis ma pean hakkama spets reklaame jälgima, et lõpuks ka ise meite ponnistuste vilja näha? no mitte ei ole sattunud peale sellele tallinki reklaamile...
          heh, reedel juhuslikult sattusin peale ning paar järgmist päeva vahtisin huviga reklaame, et äkki trehvab jälle, kuna tahaks veelkord näha, aga kus sa sellega. Mitte ei tahtnud teised seda näidata. Kuid elame, näeme.
          Vaikus

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Kõige lahedam jalgpallireklaam\'

            mina pole ka sellele Tallinki reklaamile peale juhtunud, kuid jälgin nüüd reklaamipause hoolega.
            minu meeldisid need Radiolinja reklaamid Eesti vutikoondise mängijatega.ntx Opiga ja Poomiga.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Kõige lahedam jalgpallireklaam\'

              Minu lemmik reklaam on see Nike reklaam, kus on Ronaldinho ja need teised ning veel see pulk inimene, kus nad teevad igasugu trikke
              Oliver

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Kõige lahedam jalgpallireklaam\'

                Tallinki oma on suht tegija, aga hullem telekafriik peab olema, et just õigel ajal teleka ette satuksid. Paras tegemine. Ise nägin juhuslikult...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Kõige lahedam jalgpallireklaam\'

                  viimasel ajal on ikka näidatud seda tallinki oma
                  ise mitmeid kordi näinud.normaalne reklaam
                  veel normaalsem oleks tulnud siis kui vilbre oleks õlutit ka ise pakkunud mitte lasknud meil st hyttysel joosta
                  sigpic

                  Kommentaar

                  Working...
                  X