320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hyssyttelystä asiaan!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hyssyttelystä asiaan!!


    Muurisen kulli on leikattava!!

    #2
    Replying to Topic \'Hyssyttelystä asiaan!!\'

    No joo.. mutta miksi? Suomi voitti \"vain\" 3:0?
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Hyssyttelystä asiaan!!\'

      täh? et veidi vana asi juba.
      Kui Soome kohe mängu käima ei saa, tuleb Itaalia vastu masendavalt igav mäng. nagu Palermos. (siis võidetakse Aserbaidzaani ja Uelsi ja saadaksegi see kolmas koht.)

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Hyssyttelystä asiaan!!\'

        Tegelikult ma oleks pidanud seda teemat ignoreerima aga kuna olin natuke jokkis, siis huvitas mind kas mingi vastuse ka saan. Iseenesest oleks ju huvitav. Et äkki polegi mõttetu teema...
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Hyssyttelystä asiaan!!\'

          Teema pealkiri mulle meeldib. iseasi on kas tegelane Iso siia ka vastuse annab.
          Kui Soome kaotab Itaaliale, siis tuleb Soome sellelaadses foorumis Muurise suunas tõenäoliselt mitmeid seesuguseid negatiivseid meeleavaldusi. Palermo mängu järel oli toon suht Muurise vallandamise poolel. täna on teemasid seal jällegi Itaalia-vastaseid (eg. \"Iskisitkö Tottia voisilmään, jo se varmistaisi Suomen voiton?\", \"Kenen uran lopettaisit brutaalisti ? Nestan, Tottin...\", \"Keneltä murskaisit nenän, Trapilta, Nestalta vai Totilta ?\"). ühesõnaga soomlased ütlevad kohe välja kui tuju tekib. ning enamjaolt hauguvad kui mingi asi tundub probleemne. vabandan kui konkurenti reklaamin, kuid muhe foorum too.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Hyssyttelystä asiaan!!\'

            Originally posted by vare
            ühesõnaga soomlased ütlevad kohe välja kui tuju tekib. ning enamjaolt hauguvad kui mingi asi tundub probleemne. vabandan kui konkurenti reklaamin, kuid muhe foorum too.
            hee, eks sa proovi siin meie omas püstitada muhedat küsimust, millise horvaatlase nina tahaksid ära lõhkuda. kohe tulevad noomitused ja muud sanktsioonid

            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Hyssyttelystä asiaan!!\'

              By the way, kui Norra peaks täna Rumeeniale kaotama, jääb ka nende peatreener Semb ilmselt töötuks. Nii vähemalt lehed arvavad.

              Elämä on laiffi!





              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Hyssyttelystä asiaan!!\'

                Nyt leikkataan???
                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Hyssyttelystä asiaan!!\'

                  Natuke jokkis, sell :P ?
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Hyssyttelystä asiaan!!\'

                    Olin jah :P :P
                    Supplies!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X