320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TV3

    Kuna mul endal puudub hetkel võimalus Eurosporti vaadata , siis tekitasin siia sellise topiku, kuś kõiuk saavad julgelt oma lõugu laiutada

    http://www.last.fm/user/kurat_

    #2
    Sisekaice mees..

    on nimega A.Mõtus ja minu meelest on ta nn. spetsialist-kommentaatori kohale enam-vähem.Jutumees ta suurem asi pole ,aga vajalikul kohal lisab asjaga seoses olevaid fakte ja märkab mängus suhteliselt normaalselt kaadriväliseid olukordi.Asi,millega enamus a la etv universaalkommentaatoreid kunagi hakkama ei saa.

    Kommentaar


      #3
      Mardisalu kompleks.

      Igakord kui ma kuulen sõna must, tulevad mulle taas meelde kõik need 43 olukord, kus Mardisalu ütles: "must sööt", "must liigutus", "must tsenderdus" või "must pealelöök".

      Jube.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by Kurat

        Kuna mul endal puudub hetkel võimalus Eurosporti vaadata , siis tekitasin siia sellise topiku, kuś kõiuk saavad julgelt oma lõugu laiutada
        Eestieestil on õigus. Eurosport ei näita peale Eurogoalsi (Prantsuse, Portugali, Hollandi jne. liigade kokkuvõte) mitte minutitki jalgpalli. Seal võid vabalt hommikust õhtuni vahtida tennist ja iluvõimlemist. Üldse ei saa aru, miks kanali nimi on Eurosport kui seal õhtuti ja hommikuti TeleShopi peab vahtima.


        TV3 on vähemalt saanud hakkama tänuväärse asjaga ja näitab ühte mängugi nädalas.
        Soomlaste Nelonen näitab teisipäeviti veitsa lõigatud versiooni ja kolmapäeval tervet mängu.

        Ja muidugi, NTV+Futbol näitab neid päris ohtralt (muidugi mitte LIVE, aga järgmiste päevade jooksul). Ja eks see ole ka põhjus, miks ma Starmani pikalt saatsin ja STV poole pöördusin.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #5
          minuarust eurosport naitab UEFA karika mange otsa

          Kommentaar


            #6
            Kahjuks ma ei näe ka Haapsalus ühtegi soome kanalit
            Ja oleks vist aeg hakata rääkima mängust Panathinaikos FC vs Arsenal FC. Kes, millisele meeskonnale võitu pakub?
            Isiklikult siis seekord hoin pöialt minu poolt vihatud Inglismannide meeskonnale.

            P.S. Küsimus kas ma oma seadetes kuidagi selle avatri kah ää muuta saan, tahaks puuduvat BvB logo endale saada oopis, Bayerni asemel

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Kurat


              P.S. Küsimus kas ma oma seadetes kuidagi selle avatri kah ää muuta saan, tahaks puuduvat BvB logo endale saada oopis, Bayerni asemel

              saab
              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

              Kommentaar


                #8
                kõrva jäi jalgpallikolmapäeva kommidest, kannika repliik, et Pana koht ei ole kindlasti mitte 8 UCL parema seas. võib juhtuda nii et järgmisel kolmapäeval osutub see arvamus vääga vääraks (tegelikult on see juba praegugi)

                Kommentaar


                  #9
                  Muide, nendele, kes veel ei tea, siis mina sain mingi aeg teada ka sõna sumbuurne tähenduse.

                  Tänud isikule, kes seletas

                  Seletan teilegi. Kui olete kuulnud Mardisalu suust sõnu "sumbuurne sööt" ja mõelnud, et 'oh, mis see küll tähendab', siis lugege edasi.

                  Sumbuurne: ei ole üldse kodumaine võna vaid kohandatud idanaabri keelest ning sõnast sumburnõi. Mille tähendus on siis - kaootline.

                  Ehk sumbuurne sööt = kaootiline sööt

                  Loodan, et see teadmine kergendab mängu jälgimist, minul igatahes kergendas, sest nüüd ei pea enam nuputama ja sõpraedega selle sõna kallal irisema.

                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    tyhjus

                    kuna sinn teemas pole juttu tükk aega olnud siis otsustasin siia midagi lisada näiteks seda et ntv + futbolli saab näha ka starmanilt mina vaatan seda starmaniga iga päev.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      #11
                      Originally posted by vtp


                      kuna sinn teemas pole juttu tükk aega olnud siis otsustasin siia midagi lisada näiteks seda et ntv + futbolli saab näha ka starmanilt mina vaatan seda starmaniga iga päev.
                      Mina nägin NTV+ Futboli Starmanilt viimati 2,5a tagasi. Kas see on sul vene paketis?
                      Veel keeletunde. Komment-d ajavad mõnikord segi ka sõnade markantne ja marginaalne tähendused. Viimane tähendab ju pigem vähetähtsat
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'TV3\'

                        Kuna TV 3 on vist Viasat siis postitan siia..
                        Väike teatekene kaabeltelevisiooni edastaja Telset klientidele.
                        Nimelt on see firmakene oma programmi lülitanud ka Viasat Sport 2 ja Viasat Sport 3.
                        Võib olla Te juba teadsite seda juba...

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'TV3\'

                          nyydsest meistrite liiga mängu tv3-mes...kell 1 öösel(Y)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'TV3\'

                            suur jalgpalli kolmapäev tv3 es , võiks ju olla ikka inimesed ja käki keeramise lõpetada

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'TV3\'

                              TV 3-armastab jalgpalli

                              Kommentaar

                              Working...
                              X