320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Gothia Cup !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gothia Cup !

    Kes teist on käinud Gothia Cup ? Kuidas mulje jäi ? Oli see siis nii hea turniir kui ma kuulnud olen ?...

    #2
    Replying to Topic \'Gothia Cup !\'

    kui ma ei eksi siis on see Euroopa(võib-olla isegi kogu maailma) suurim noorte jalgpalliturniir kuhu on kohale sõitnud meeskonnad üle kogu maailma. Olen kuulnud, et sellel turniiril on väga suur avamistseremoonia ning finaal peetakse vist väga suure staadioni peal kust ei puudu ka tuhanded pealtvaatajad(vähemalt natuke vanematel vanuseklassidel on nii). Tase on väga kõrge ning need, kes seal turniiril käinud on pole mulle selle kohta ühtegi halba sõna öelnud.

    Mõned faktid Gothia cupist:

    *2003 aastal võttis osa 1390 meeskonda
    *mänge mängitakse 83-l erineval väljakul
    *meeskondasid on kohale tulnud 55-st erinevast riigist
    *2002 aasta avamistseremooniat vaatas staadionil 42,028 inimest
    *2002 aasta finaali vaatas koha peal 28,710 inimest
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Gothia Cup !\'

      lugesin hiljuti, et maailma kolm suuremat noorteturniiri on 1.Norway Cup, 2.Gothia Cup ja 3.Dana Cup.
      Eesti võistkonnad vist Gothia Cupi veel võitnud pole, Dana Cupi võitis 2000.aastal Vigri.
      Norway Cupi võitjate kohta infot praegu käepärast pole

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Gothia Cup !\'

        2003 käis pärnu jk 89, 91 ja 92 sündinud poisid Gothia\'l. Tulemused: 89 jäi alagrupis kolmandaks, 92 jäi alagrupis teiseks ning siis kaotas esimeses playoffis, 91 võitis oma alagrupp, võitis ka esimese playoffi, teises playoffis kaotas ungarlastele- kokkuvõttes 150 satsi seas 16-32 koht- not bad at all!!! Soovitan soojalt Gothia\'t kõigile- väga sheff turniir, poistele mälestus kogu eluks, vt. linki :www.gothiacup.se

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Gothia Cup !\'

          Originally posted by willane


          lugesin hiljuti, et maailma kolm suuremat noorteturniiri on 1.Norway Cup, 2.Gothia Cup ja 3.Dana Cup.
          Eesti võistkonnad vist Gothia Cupi veel võitnud pole, Dana Cupi võitis 2000.aastal Vigri.
          Norway Cupi võitjate kohta infot praegu käepärast pole
          Mis asi see VIGRI on, ma olen seda nime näinud mõnel eesti noorteklubi särgil ka
          Hoovi jalgpallur

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Gothia Cup !\'

            Vigri peaks olema Levadia.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Gothia Cup !\'

              peaks maailma suurim turniir olema. isegi brassid on vist kohal :P

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Gothia Cup !\'

                kes tahab võib vaadata GOTHIA CUP avamise pildid SK10 kodukal,-suur inimeste mass.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Gothia Cup !\'

                  ei jh väga kõva turniir kõik oli viimase peal
                  ise käisin seal 2005 aastal ja lähen 2006 kh

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Gothia Cup !\'

                    Avamine jah päris võimas.
                    Me kordasime seal vist eesti rekordit. 5-8 koht:P

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Gothia Cup !\'

                      njh me saime kh alles veerand finaalis pen pähe

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Gothia Cup !\'

                        Gothia cup on turniir, mis jääb meelde eluks ajaks.
                        Sealne korraldus on lihtsalt viimase peal! Jalgpalli mängitakse ka ikkagi suhteliselt tipp-klass murudel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Avapidu @ Ullevi staadionil (väga kuulus staadion!), kus on 40 000+ inimest. Seal tutvustatakse igat riiki, alates Fidjist, kuni El Salvadorini.

                        Seal on selline koht nagu Heden Center. Seal saab kõvasti pulli.
                        Üleeelmine aasta külastas Heden Centerit Zlatan Ibrahimovic ).

                        Kuna see on maailma üks suurematest turniiridest, siis üks suur eripära on ka selles, et seal on väga rohkelt tüdrukute meeskondi (eriti põhjamaadest). Kui Te ööbite kuskil hotellis, siis pidevalt on seal tüdrukud chillimas


                        Usun, et Dana cupil & Norway cupil ple sellist meeleolu nagu Gothias!
                        Endal on mul 3x\'ne kogemus. SK10 on käinud seal 4x.

                        SK10 parim tulemus jäi vist kas 16ndik finaali (või olime nats kõrgemal), kus kaotasime Kiievile 2:1. Kiiev sai peale mängu disklafi (kuna me esitasime protesti), aga me ei pääsenud edasi . Moskva Torpeedo pidi mängima Kiieviga, aga vist ei mänginud siis ning Torpeedo lõpetaks 3-4nda kohaga (kuna seal 3-4ndat ei mängida välja)


                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Gothia Cup !\'

                          mina kandsin eelmine aasta Gothia Cup´i avamisel Eesti lippu

                          väga kõva elamus oli küll :P

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Gothia Cup !\'

                            kui sk10 astus sinna 2000ndal aastal, siis meid pandi ukrainlaste kõrvale , vennad lasid räigeid \"gaase\" välja...ning irnusid nagu lambad :S:S

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Gothia Cup !\'

                              aa btw...mingid naised kannavad seal ju riigilippu, nemad on ees ning alles siis tulevad riigikodanikud.

                              aga sa vist mõtlesid, et ise võtsid mingi väixe lipu kaasa jne..?!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X