320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma parim klubimeeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maailma parim klubimeeskond

    Et siis jah ei leidnud selleteemalist diskussiooni varasematest teemadest - so here we go! Algatuseks siis The Timesi artikkel ning otselink nimekirjale ja lisaks härra Marcelo Leme de Arruda TOP 30 klubimeeskonnad läbi aegade:
    1 Boca Juniors (Argentina) 21,029.35 pts
    2 Penarol (Uruguay) 20,747.21 pts
    3 River Plate (Argentina) 18,022.66 pts
    4 Independiente (Argentina) 18,015.68 pts
    5 Real Madrid (Spain) 17,883.97 pts
    6 Nacional (Uruguay) 16,995.40 pts
    7 AC Milan (Italy) 14,268.53 pts
    8 Sao Paulo (Brazil) 13,157.79 pts
    9 Juventus (Italy) 11,778.68 pts
    10 Ajax (Netherlands) 10,657.65 pts
    11 Santos (Brazil) 10,372.16 pts
    12 Racing (Argentina) 10,042.97 pts
    13 Bayern Munich (Germany) 8,813.24 pts
    14 Olimpia (Paraguay) 9,453.34 pts
    15 Flamengo (Brazil) 9,220.26 pts
    16 Palmeiras (Brazil) 8,852.16 pts
    17 Inter Milan (Italy) 8,488.38 pts
    18 Corinthians (Brazil) 8,137.00 pts
    19 Estudiantes (Argentina) 7,540.31 pts
    20 Gremio (Brazil) 7,149.16 pts
    21 Vasco (Brazil) 7,110.53 pts
    22 Liverpool 6,638.82 pts
    23 Manchester United 6,464.41 pts
    24 Benfica (Portugal) 5,546.91 pts
    25 Velez Sarsfield (Argentina) 5,430.74 pts
    26 San Lorenzo (Argentina) 4,612.24 pts
    27 FC Porto (Portugal) 4,375.22 pts
    28 Feyenoord (Netherlands) 4,280.59 pts
    29 Barcelona (Spain) 3,998.82 pts
    30 Fluminense (Brazil) 3,726.00 pts

    Ehk siis Argentiina ruulib!?!
    Nopin välja ka Euroopa esikümne:
    1.Real Madrid
    2.AC Milan
    3.Juventus
    4.Ajax
    5.Bayern München
    6.Inter Milan
    7.Liverpool
    8.ManUtd
    9.Benfica
    10.Porto

    Discuss...
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

    Selline kysimus et mis maalane see Arruda ise on?...Ei saa aru kas need Ladina-Ameerika klubid paremad siis või lihtsalt mulle tundub et Euroopa parim klubimeeskond peaks väheke eespool olema,vähemalt 3 parema seas mitte 5.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

      Et see on nagu ikka suht mõttetu tabel, aga sellest saate te vist isegi kõik aru... Teisel kohal minu jaoks täiesti tundmatu klubi jne. Aga kui jätta see Ladina-Ameerika kesksus kõrvale hetkeks ja vaadata Euroopa parimaid, siis torkab silma hollandi (ja ka portugali) klubide imelikult kõrge koht! Kuidas saavad olla Ajax, Porto, Benfica, Feyenoord eespool Barcelonast.....
      NJAA ei saa aru!!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

        Originally posted by efafan


        Et see on nagu ikka suht mõttetu tabel, aga sellest saate te vist isegi kõik aru... Teisel kohal minu jaoks täiesti tundmatu klubi jne. Aga kui jätta see Ladina-Ameerika kesksus kõrvale hetkeks ja vaadata Euroopa parimaid, siis torkab silma hollandi (ja ka portugali) klubide imelikult kõrge koht! Kuidas saavad olla Ajax, Porto, Benfica, Feyenoord eespool Barcelonast.....
        NJAA ei saa aru!!
        Lõuna-Ameerika kesksuse üle võib vaielda, aga see, et Benfica Barcast eespool on, mind küll ei üllata. Tegemist on tabeliga läbi aegade ja Benfical on Euroopa karikasarjades väga kuulsusrikas ajalugu.
        Aga nagu juba öeldud - diskuteerimiseks ainest leidub.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

          Originally posted by efafan


          Et see on nagu ikka suht mõttetu tabel, aga sellest saate te vist isegi kõik aru... Teisel kohal minu jaoks täiesti tundmatu klubi jne. Aga kui jätta see Ladina-Ameerika kesksus kõrvale hetkeks ja vaadata Euroopa parimaid, siis torkab silma hollandi (ja ka portugali) klubide imelikult kõrge koht! Kuidas saavad olla Ajax, Porto, Benfica, Feyenoord eespool Barcelonast.....
          NJAA ei saa aru!!
          Nõustun, ka minu arust on tegemist mõttetu tabeliga. No sellest saan aru, et Boca ja River Plate on esimese 10ne seas, aga et nad on vallutunud tabeli tipu (koos mingi tundmatu klubiga) ja jätnud Euroopa tippklubid (Real Madriid, AC Milan jne) poodiumilt välja, see on minu jaoks täiesti mõistmatu.
          Väga huvitav olex teada, mis saavutuste järgi see tabel koostati?
          Ajax\'i ja Barca võrdlusest toox välja nii palju, et ainus asi, mille järgi mina neid võrrelda suutsin, oli esinemine Euroopa karikasarjades, nimelt on Ajax võitnud CL\'i 4\'l korral ja kaks korda on finaalis kaotatud, Barcal olex need numbrid vastavalt 1 ja 3. Uefa karikasarjas on Barca jõudnud finaali 4\'l korral ning võitnud neist 3, Ajax on finaali jõudnud kõigest ühe korra ja see kord tuldi ka võitjax. Nende numbrite järgi asetaksin ma tõesti Ajax\'i Barca\'st kõrgemale, kuid kui nüüd kõrvale tuua 16 Hispaania Liiga võitu Barcale (mis selgelt on üx parimaid liigasi maailmas, kui mitte parim), siis ma polex enam sugugi nii kindel. Muidugi on ka Ajax oma kodu liigat võitnud väga paljudel kordadel (vist 28), kuid Hollandi Liiga pole kohe kindlasti samal tasemel kui Hispaania Liiga.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

            Juventus on põhjendamatult kõrgel nad väärivad maksimum 67.kohta seda ka siis kui vga optimistlikult pakkuda. Mis selle prast et yks kord tegid õnnega realile ära on nyyd Juve maailma parim meeskond ja Nedved parim mängija.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

              OK, euroopasisene edetabel on enam-vähem, aga mina ei saanud ikkagi aru, miks mingid Ladina-Ameerika klubid täielikult tabeli on vallutanud...ahh poogen...
              Niikuinii ei saa mingi valemi järgi ülemaailmset klubide nimekirja koostada. Ja see klubide MM ei oma sellisel kujul ka mingit mõtet. Nagu ei saa Euroopa parimat ründajat selgitada lihtsalt hooaja jooksul löödud väravate arvu järgi jne.
              Ega ma vist midagi eriti uudset ei öelnud...
              sigpic

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Maailma parim klubime

                Originally posted by dede


                Juventus on põhjendamatult kõrgel nad väärivad maksimum 67.kohta seda ka siis kui vga optimistlikult pakkuda. Mis selle prast et yks kord tegid õnnega realile ära on nyyd Juve maailma parim meeskond ja Nedved parim mängija.
                Ja sina natsi tuled siis haukuma jah?? Tõmba oma pea püksist ometi välja ja saa aru,et kuigi Itaalia ja Juventus ja Nedved sulle ei meeldi,on nad kõvad-Itaalia Euroopa jalgpalli tipp,Juventus vaieldamatu tippklubi ning Nedved selle aasta suurimaid staare.
                NB!!! Ja kui keegi õnnega koos on,siis Saksamaa,et 0:5 Prantsusmaalt ära ei saand,vaid said õrna 0:3 luti!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

                  vait juvemees ära aja sitta. hoia end asjaga kursis see asemel. saksamaal oli vähemalt kolm värava võimalust see hulgas ka kas posti/latti. siiski prantsusmaa oli parem ja yldsegi ple häbi kaotada nii tugevale vastasele, siiski peab tunnistama et 3 0 on sitt a igal juhul ei saanud saksamaa mm-il suhu lõuna korealt nagu sinisärgid ja oli finaalis. tibusid loetakse tippvõistlustel mitte friendlidel. muidugi peab ytlema et poolalt 3:1 suhu saada on masendav isegi eesti sai vaid 1:0. Mis puutub sellesse et mulle ei meeldi Nedved siis eksid ta on hea mängija ja eelmise hooaja yks paremaid kuid mitte parim kyll aga ei meeldi mulle juventus ja sinu loll jutt.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

                    Originally posted by Juveman
                    Ja sina natsi tuled siis haukuma jah?? Tõmba oma pea püksist ometi välja ja saa aru,et kuigi Itaalia ja Juventus ja Nedved sulle ei meeldi,on nad kõvad-Itaalia Euroopa jalgpalli tipp,Juventus vaieldamatu tippklubi ning Nedved selle aasta suurimaid staare.
                    NB!!! Ja kui keegi õnnega koos on,siis Saksamaa,et 0:5 Prantsusmaalt ära ei saand,vaid said õrna 0:3 luti!
                    No kurat, vali sõnu!
                    Sa ise oled oma pead päris kaua püksis hoidnud ning halb hais on mõistuse segi ajanud.
                    Itaalia pole tipp, Prantsusmaa on! Euro 2000 pole meeles enam?
                    Ja sina saa aru, et kuigi Saksamaa ja Real Madrid sulle ei meeldi, oli esimene MM-il teine ja RM Maailma parim klubi. Ning samuti Ronaldo vaieldamatult parim ründaja!

                    Kahjuks sai nüüd hea teema rikkumisse kaasa aidatud.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

                      Originally posted by dede


                      Juventus on põhjendamatult kõrgel nad väärivad maksimum 67.kohta seda ka siis kui vga optimistlikult pakkuda. Mis selle prast et yks kord tegid õnnega realile ära on nyyd Juve maailma parim meeskond ja Nedved parim mängija.
                      Kle anna andex, aga kas sa ise ka vaatad millist sitta sa ajad?? Sa pead ikka päris loll olema, et sellist iba ajada või siis teine variant, et sa pole lihtsalt jalggpallieluga ,,eriti\'\' kursis.
                      Selle postituse eest saad sa vähemalt minult kõige idiootsema postituse auhinna, see on kindlasti kõige idiootsem postitus, mida ma soccerneti foorumis veedetud aja jooksul olen lugenud.

                      Teiste ees vabandan sõnade valiku pärast, kuid antud olukord lihtsalt nõudis sellist käsitlemist.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

                        No 67. koht on selgelt ülepingutatud, kuid üldjoontes on jutul iva sees.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

                          nijah nagu Robinho ytles pakkusin ma vist tõesti Juventuse kohaga yle aga siiski ma märkisin ju et see on optimistlik pakkumine igal juhul ära siis räägi kes on idioot vaata ennast sul ple muud targemat teha kui teiste eksimusi kritiseerida ok ma saan aru et Juventus ei mahu esi 70 nesse ega ma see prast veel idioot ple

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

                            Miks te peate normaalse teema oma lapsikustega ära rikkuma? See, et teie (ja mina) ei tunne jalgpalli ajalugu, ei tähenda, et tabel veel ebaloogiline või jama on. Tundub ka mulle, et mõni klubi võiks paikneda veidi teises kohas, kuid juba lisatud artiklist võib lugeda, et uurimus oli põhjalik ja tulemusi eriti vaidlustada ei tohiks, küll võib aga arutleda...Võiks siis sellega peale hakata.

                            Ja kui te veel aru ei ole saanud siis dede postitustest tasub otsida irooniat. Ja Robinhol ei tasu igal pool mainida, kui \"vaieldamatult parim\" Ronaldo on - iga asja üle annab vaielda, kuid antud juhul on teema hoopis muu.

                            Aitäh
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Maailma parim klubimeeskond\'

                              Originally posted by dede
                              isegi eesti sai vaid 1:0
                              tegelikult see suvi mängiti Poolaga taaskord, seekord saime suhu 1:2 ja ega Itaalia pole Eesti, kes kaotusseisu jäädes edasi kaitses istub küllap nad asusid kohe ründama ja Poola pidi lihtsalt kontratega saadud võimalused ära lööma

                              see tabel on jah täiesti mõttetu, arvan, et see ongi mõeldud Ladina-Ameeriklastele, vaevalt, et mõni muu inimene niisugune idioot võiks olla, kes usub, et Argentiina või Brasiilia klubid on paremad, kui Itaalia või Hispaania klubid
                              kuid see pole esimene ja küllap ei jää ka viimaseks mõttetuseks omasuguste hulgas

                              ma olen kuskil näinud ka sellist klubide edetabelit, kus Flora oli Hakast ees rohkem kui 60-ne koha võrra :P , kes sellist jama veel usuks! ja vist oli ka mingi Feyernoord ja Porto Top 10-nes jne jne
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar

                              Working...
                              X