320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim väravavaht?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parim väravavaht?

    Seoses sellega, et käivad teravad vaidlused selle üle, kes on parim ründaja, otsustasin algatada vaidluse selle üle, kes parim väravavaht on. See peaks ju lihtsamalt välja tulema, sest väravavahte on vähem, kui ründajaid.
    Ise arvan, et parim on Sunderland AFC kollkiiper Thomas Sorensen.
    Enamus hakkab kindlalt pakkuma Barthezi, aga viimane on kindlalt ülehinnatud mees, mitte et ta kehvik oleks, aga siiski...Mees hoiab puuri puhtana, kui tema ees seisab kaitse nagu sein. ManU kaitse seda kindlasti ei ole.
    Siis veel David Seaman- no comments, selle mehe päevad on küll läbi.
    Vastu tahtmist tunnistan, et üks parimaid on skunkide iirlasest puurilukk Shay Given.
    Peaaegu unustasin meie Mardi, aga see mees on juba samasugune Mr. Injuy, nagu seda Shearer on. Kui mees ikka pidevalt vigane on, siis pole midagi teha.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    nothing more to say than

    BIG PETER SCHMEICHEL

    ja bartezi ahv on selgelt ülehinnatud

    Kommentaar


      #3
      Kindlasti Peter Schmeichel.Oma mänguaastadega Manu-s jättis ta väga hea mulje!Eks ta hakkab juba vanaks jääma,kuid ma arvan et ta on ikka tasemel.
      C’mon Man United!!!

      Kommentaar


        #4
        võin kinnitada et ta on ikka tasemel. möirgab samamoodi nagu vanasti ja oskustest pole kaotanud ka midagi. eile näiteks võttis nagu muuseas üks-üks olukorra ära.

        Kommentaar


          #5
          haha sorensen elusees pole parim tegelt on schmeichel

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Kosk

            Vastu tahtmist tunnistan, et üks parimaid on skunkide iirlasest puurilukk Shay Given.
            õIGE õIGE õIGE

            Kommentaar


              #7
              Inglismaal:
              Nigel Martyn (lihtsalt kunn - kui Leedsi kaitse lubab vastastel midagi teha, siis Martyn peatab palli kuidagi ikka - selle tõestuseks on Leedsile sellel hooajal kokku löödud 3 väravat. Praegu on kaitse ja puurilukk korralikult hakkama saanud, sellest ka minu endine usaldus tema vastu, kuigi vanust on juba päris palju).

              Richard Wright (kui viimane ainult väljakule saaks, Ipswichi eest oli fantastiline).

              Testest tasuks mainida: Peterit ja Fabiani.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Martin
                ega nad sul sõbrad pole et sa neid eesnimede jargi kutsud


                By Martin: ega sa minu sõber ka pole, et sa mind eesnime pidi kutsuda võid

                Kommentaar


                  #9
                  Euro 2000 jäid näiteks eriti hästi silma loomulikult Toldo aga ka türklaste kollkiiper RÜSTU RECBER, või mis iganes ta nimi peaks olema. Seda kus ta liigajalgpalli mängib ma ei eriti nagu ei tea.: Fenerbahce oli selleks klubiks kunagi, võibolla passib vant praegugi seal ei oska öelda. Praegu siukest erilist parimat ei oskagi välja tuua.
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #10
                    to aojalgpall: pakun välja,et threadis peetakse silmas inglismaal mängivaid väravavahte

                    Peter schmeichel oli super, aga pärast manust lahkumist pole ta minu arvates enam päris parimas eluvormis...tõusev täht(või no tegelt ta juba praegu üsna tipu lähedal ) on kindlasti richard wright, krt saaks ta arsenalis normaalselt mänguaega,siis oleks väga bro. Seamani viimased mängud on küll paras nõmedus olnud, tüüp ei jaksa justkui üldse enam hüpata, kukub pikali lihtsalt

                    Nigel Martynist niipalju,et ntx eelmise aasta CL-i lõpupoole tegi ta küll üsna imelikke liigutusi,tema vorm võib järske hüppeid teha...

                    Barthez...hmm...mees on ju lahe küll, enne fergie käest sõimata saamist tegi palliga igast trikke, aga väravavahina on ta tõesti veidi ülehinnatud.

                    ahjaa-veic off topic,aga rüstüga seoses tuli meelde värav eelmine nädal CL-s,kus ta jõhkralt jalaga rinda/näkku sai. Arvan, et tolle kolli oleks pidanud lugemata jätma...vastukõla?

                    Kommentaar


                      #11
                      Sorensen - pole paha, aga siiski parim ta nüüd pole kidlasti (Kosk, saa üle sellest maaniast, et parimad mehed on AINULT Sunderlandist, ole reaalne).
                      Seaman ja Schmeichel - praegust headust ei saa hinnata varasemate tegude põhjal ja mõlemamehe aeg on paratamatult läbi saanud.
                      Martyn - kindlasti üks parimaid, aga olgem ausad, Leedsi kaitse on ka ikka päris hea.
                      Poom - no comments.
                      Barthez - miks ta nii ülehinatud on? Viimasel ajal on teda ikka rohkem kritiseeritud, kui kiidetud. Lihtsalt ta on oma stiiliga väravavaht, kes paraku ei ole just parim Premieris (aga Roy Carroll on tegija!)
                      Wright - kui mängida saaks, oleks varsti ka Inglismaa parim väravavaht
                      Ja finaal - nagu eelmise aasta statistika näitab ja nagu ma ise olen paarist Totttenhami mängust näinud (ManU mängu jätame eksena välja), on Premieri hetke parim puurilukk Neil Sullivan. Lihtsalt suudab igale poole ette jääda ja kõik.
                      Jube Tige Kala

                      Kommentaar


                        #12
                        vigastused vigastusteks, aga meie mees on parim, kui terve on. bartheziga on sama jama, mis brasiilia v2ravavahtidega eelnevatel aegadel - kui kaitse peab, siis on varavavaht ju hea. aga samas kui tal vahe tood on, siis ei v6ta ta loomulikult k6iki neid vaheseid v6imalusi 2ra. mina v6tax kyll toldo enne. seaman on jah vana, ning ka peter pole oma endiste paevade tasemel, kuigi siiski piisavalt hea.
                        s**t happens

                        Kommentaar


                          #13
                          Minust on üks väga tubli ja kindel väravavaht Liverpoolis palliv Dudek. Mees veel vähe mänginud, aga näis kas suudab hooaja lõpuni head mängu näidata.

                          Kommentaar


                            #14
                            Minu jaoks pole kahtlust:
                            Nigel Martyn - Kaitse headus sõltub ka palju väravavahist.
                            Samuti hiilgav sell on paraku tema varju jääv Paul Robinson, kes eelmisel aastal CL-s päris tegijat pani.
                            Loomulikult on tegijamate hulgas ka Mart, aga tuleb siiski nõustuda Koskiga.


                            Mõttetutest meestest tulevad kõigepealt meelde:
                            Seaman - aru ei saa, miks tema pärast Wright pingil peab kükitama.
                            Barthez - Millegipärast kui Barthezi mainitakse, tuleb esimesena meelde vana hea Moskva Tsirkus.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #15
                              miq vist pingutas pisut yle...?


                              Sorensen - pole paha, aga siiski parim ta nüüd pole kidlasti (Kosk, saa üle sellest maaniast, et parimad mehed on AINULT Sunderlandist, ole reaalne).


                              tohoh! minu arust on safc fännid oma tiimi mängijate parimaks tunnistamisel suht tagasihoidlikult ennast yleval pidanud... v6tame v6i kevin phillipsi. ma ei kahtle, et kosk teda yheks parimaks peab, aga parima ryndaja väljapakkumisel oli kosk suht vagusi selle koha pealt... kui ma nyid 6ieti mäletan...

                              seega miq... läks vist pisut märgist mööda see kriitika... juhtub...

                              Ja finaal - nagu eelmise aasta statistika näitab ja nagu ma ise olen paarist Totttenhami mängust näinud (ManU mängu jätame eksena välja), on Premieri hetke parim puurilukk Neil Sullivan. Lihtsalt suudab igale poole ette jääda ja kõik.


                              hmmm... omal ajal statistilist analyysi 6ppides oli seal kah siuke nipp, et jätsid graafikust need andmed välja, mis yldist trendi segasid, et soovitud tulemust saada.... jalgpallis nii vist ikka ei v6i....

                              aga nyyd paar s6na sorensenist... miski derby treener eelmine aasta kuskil intervjuus mainis, et mart poom kuulub nelja parima premieri väravavahi hulka. ylejäänud kolm olid nigel martin, fabien barthez ja (yllatus-yllatus! ) thomas sorensen... praegu on poomiga just nii nagu ta on, barthez teeb kah väravas imelikke asju..., martin on aga endiselt tegija (kasv6i state vaadates) ning sorensen?... peab nentima, et mees on ikkagi ylik6va! hooaja alul saadud vigastusega v6ideldes on mees tegemas suurepäraseid mänge!!! kui vaadata v6i viimast mängu boltoni vastu, kus sorensen s..st saia tegi... siis... njaaa... arvan et mees ei ole oma eelmise hooaja tasemele alla jäänud, seega on kindlasti yheks kolmest parimast väravavahist. teised 2 oleksid siis:

                              n.martin
                              r.wright

                              njah. vaat selline lugu...
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar

                              Working...
                              X