320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

derby koju kätte!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    derby koju kätte!!!

    nonihhh!!!

    ega pikalt-laialt-iidamast-aadamast ei vahuta, vaid asun kohe asja juurde!

    neljapäeval, 4. oktoobril saab tamme staadionil kaeda alates kella 15.00-st t6sist jalgpallilahingut ty geoloogia ja geograafia instituutide vahel.

    asi t6otab tulla järjekordselt p6nev, sest seni on ta seda olnud... njaaa... kes ei usu kysigu kypsi käest!!!

    kel huvi ajagu end kohale!

    pRmt!

    aiFo.geoloog ike...

    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    gaskoffile, kes jutukas esitas rumala kysimuse...

    Orginally posted by aiFo

    neljapäeval, 4. oktoobril saab tamme staadionil kaeda alates kella 15.00-st t6sist jalgpallilahingut ty geoloogia ja geograafia instituutide vahel.
    peaväljakul otse loomulikult, kes see seal kruusaväljakul ike viitsib k6ksida...
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #3
      nojah, rumal küsimus või mitte, aga enamus kordi, kui me Nõo Tangeri ja Tamme Gümnaasiumi vahelist mängu oleme teinud, siis oleme me ikka kruusa peal mänginud hoolimata sellest, et tammekatel mingid tutvused on.

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by gaskoff

        nojah, rumal küsimus või mitte, aga enamus kordi, kui me Nõo Tangeri ja Tamme Gümnaasiumi vahelist mängu oleme teinud, siis oleme me ikka kruusa peal mänginud hoolimata sellest, et tammekatel mingid tutvused on.
        jah üks asi on see kui ei viitsi varustaadionil kõksida ja teine asi on see kuidas me pärast tammega mängu välja nägime...

        Õnnega koos oli see, kel põlvedõndrad ei paistnud...
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #5
          nooh kes võitis?

          Kommentaar


            #6
            minu arust võitsid geoloogid 5:3 aga ma võin ka eksida. Esimese färava lõi aif ja edasi mõllas Valdur...
            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

            Kommentaar


              #7
              isegi mina kes elan tallinnas olen kuulnud nende kahe suure gigandi mõõduvõtust
              jürgen
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Lincoln

                isegi mina kes elan tallinnas olen kuulnud nende kahe suure gigandi mõõduvõtust


                njah, 6ige ta on -- v6it tuli koju. kel geoloogide nimed miskit ytlevad, siis teadmiseks, et väravale said pihta aif, madis (2korda), tommi ja rauno.

                kasutaks juhuks ja tänaks rafast, kes ei pidanud paljuks end kohale vedada. aitähhh!!!

                pRmt!

                aiFo. tore on olla geoloog (vähemalt antud momendil)
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #9
                  ma ei tea kas kyps on sulle rääkinud aga kuidas selle balti turniiri looga jääb
                  ma oleks väga tänulik muidu
                  jürgen
                  Jalgpallihaigla liige NR. 69

                  Kommentaar


                    #10
                    Nonii...

                    Nagu pärast katastroofi laupäeva õhtul oma muret õlleklaasi uputades kokku sai lepitud, siis umbes 22. oktoobri paiku toimub järjkordne filigraane ja bravuurikas mäng. Sedakorda siis "Nõo Tangeri" (mitte lugeda No Danger nagu kirjaoskamatu kyps seda teeb) ja nendesamade "geoloogide" vahel, kes kuidagimoodi geograafidele ära kobistasid.
                    Mäng peaks toimuma Nõos, kui ma õieti mäletan, pärast pidime Tõravere sauna ka minema.

                    Parem võidab.

                    Kommentaar


                      #11
                      jääb arvatavasti jääb sedakorda 6-0 meie kasuks aga eks mängimise rõõm ole suurim rõõm
                      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                      Kommentaar


                        #12
                        Jah..22. kandis vist on õige, aga päris 22 ei sobi Aifile, kes läheb vaatama M'boro ja Sunderlandi mängu. Aga mõistlik oleks ikka teha sel samal nädalal, muidu läheb külmaks ja kui mujal ei sobi siis kotime teid ka ilma Aifita ülbelt ära. Gaskoff on muideks see mees, kes mängu jooksul üle nelja korra meie väljaku poolele ei pääse, kaasaarvatud ilma pallita korrad, aga arvan et need 4 korda on kõik ilma pallita.

                        Tuletan meelde, et selle saunaga jäi selline deal, et kaotaja maksab üüri.

                        Kommentaar


                          #13
                          teemast mööda

                          Orginally posted by Lincoln

                          ma ei tea kas kyps on sulle rääkinud aga kuidas selle balti turniiri looga jääb
                          ma oleks väga tänulik muidu
                          jürgen
                          eee... hmmm... ???

                          kunagi ma foorumisse kirjutasin midagi, kas see jutt ei k6lba? ilmselt miskid asjaomased tegelased (wiiner?) leiaks selle jutu kuskilt arhiivist ylesse kah... miski arhiivimoodi asi on ju olemas?

                          tjah, kuradima off-topic sai
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by kyps


                            Tuletan meelde, et selle saunaga jäi selline deal, et kaotaja maksab üüri.
                            vau, tasuta saun ka veel peale kauba.
                            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by kyps

                              Gaskoff on muideks see mees, kes mängu jooksul üle nelja korra meie väljaku poolele ei pääse, kaasaarvatud ilma pallita korrad, aga arvan et need 4 korda on kõik ilma pallita.
                              Nojah, ega ma ei peagi saama. Ma litin teile keskjoonelt 3 kolli lisaks nendele neljale, mis ma löön, kui ma üle keskjoone saan.

                              Kui te arvate, et te ilma Aifita skoori alla 10-0 suudate hoida, siis võiks ikka 22. mängida. Meil siin poisid ajastavad oma vormi täpselt selleks mänguks.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X