320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Derby müüb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Derby müüb

    viimane inf ütleb et derby on 10 milliga miinuses ja peab müüma hakkama.
    võimalikud müügiartiklid: s.johnson, christie ja Poom.
    Ehk läheb seekord mardil õnneks.

    #2
    Loodaks väga,sellest meeskonnas pole tulevikku

    Kommentaar


      #3
      Poom maha kindlalt...

      Seal pole tal midagi teha, kindlalt peaks Smith just Poomi maha müüma kui tekib võimalus. Poom raiskab (tal on küll palju tööd kuid ikkagi) oma annet nii nõrgas klubis.
      Siiski arvan, et Manusse minek ei oleks just niii hea, sest ma arvan et ta oleks rohkem pingil kui platsil sel juhul. Aga manu ei taha teda nii kui nii enam.
      Mulle meeldiks täiega kui Poom saaks kuidagi Leedsi või Liverpooli.

      Kommentaar


        #4
        Kõige tõenäolisemalt müüakse Seth Johnson. Off-seasonil pakkusid Rangers ja Middlesbrough ta eest ca £6milli. Tol hetkel tundus, et Derby ei pea peale Delapi rohkem kedagi müüma. Ravanelli tulekuga on ka palgalimiit klubi jaoks kriitilise piiri peal, nii et kui veel keegi lahkub pole täiendust küll kusagilt tulemas, mis tähendab, et vaevalt Derbyl järgmisel aastal Premieris asja on.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Kombatrat

          Mulle meeldiks täiega kui Poom saaks kuidagi Leedsi või Liverpooli.
          Liverpooli või Leedsi ta küll ei lähe,sest Liverpool ostis endale alles väravavahi ja Leedsil on Martini kõrval noor Paul Robinson kes tegi häid mänge eelmine aasta!Tegelt võiks Poom jääda inglismaale,kuhugi keskmisesse klubisse!
          C’mon Man United!!!

          Kommentaar


            #6
            Praegu küll Derbyl nimetatud mängijaid kuigi soodsalt maha ärida ei õnnestuks. Kõik nad on viimasel ajal suuremate või väiksemate tervisehädadega maadelnud. Kõige vähem oleks kahju Christiest või Johnsonist, neile peaks reservmeeskonnast asendust leidma küll. Pigem on viga Smithis, kes pole suutnud ühtset tiimi luua. Materjali peaks nagu leiduma, sest Derby reserv on kaks aastat kindlalt oma liiga ära võitnud ning liiguvad kolmanda esikoha suunas. Näiteks viimati alistati Chelsea varuvõistkond 5:1, kusjuures oinaste skoor oleks võinud olla kahekohaline, kui Bosnich poleks oma meeskonda korduvalt halvimast päästnud. Derby tagurlik juhatus eesotsas Lionel Pickeringiga hoiab Smithist muidugi kümne küünega kinni.

            Kommentaar


              #7
              Ja Jumal andiski- Poom on ka müügis!!!
              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

              Kommentaar


                #8
                poomi lugu

                kes pole tähele pannud (ma ise ka kohe ei näinud), siis Eesti jalgpall-Eestlased välismaal alla käib ka diskussioon Poomi saatuse üle.

                seal ka lugu võimalikust c.rigotti üleminekust liverpooli

                Kommentaar


                  #9
                  Ootan põnevil millal Poom Derbyst lahkub. Meeldiks väga kui ta läheks Arsenali aga seda vaevalt juhtub. Igatahes võiks ta sealt kiiremas korras paremasse klubisse ära kaduda.

                  Kommentaar


                    #10
                    Johnson myydud ja spekulatsioonid Christie yle ja ka Poomi ning Riggoti yle käivad ikka veel
                    Samas Colin Todd ei maga.Osteti argentiinlasest vasakäär Lasagno,kelle kvaliteedis võib kyll kahelda,kuid laenu on võetud kax meest ,kes on päris arvestatavad tegijad ka Premiershipi mõistes- Bradfordist Benito Carbone ja PSGst Pierre Tuqroug(võin nimea exida).Esimene mees on inglise liigas golle ennegi löönud ja prantslast on PSGs päris kõvasti hinnatud,aga Fernanadezi sõber ta pole ja seetõttu platsile ei saanud.
                    Loo mõte on see,et Mart tervex ja võidud hakkavad tulema!

                    Kommentaar


                      #11
                      Poom peaks Derbyst kindlapeale minema saama, seal oinaste hulgas ei tee ta muud kui saab ainult vigastada. Füüsiliselt ei jõua ju kahe koha peal korraga tööd rassida(olla väravavaht ja kaitseliin korraga).See Derby käib mulle igaljuhul närvidele.

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by suslik

                        Poom peaks Derbyst kindlapeale minema saama, seal oinaste hulgas ei tee ta muud kui saab ainult vigastada. Füüsiliselt ei jõua ju kahe koha peal korraga tööd rassida(olla väravavaht ja kaitseliin korraga).See Derby käib mulle igaljuhul närvidele.
                        Olen sinuga nõus, et Poomi koht on kuskil paremas klubis.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X