320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

integreeruv eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    integreeruv eesti

    seesamuneet... pisut häirib, et foorum on LIIALT anonyymne... kas ei oleks ehk m6tekas, foorumlastest näiteks kasv6i synniaegagi teada...?

    asja juures oleks see point, et saaks tegelaste m6tteavaldustele paindlikumalt reageerida... 13-aastaselt ei oota ju eriti k6vasid s6nav6ttusid, aga kui 20-aastane miskit ila ajab, siis... no... yldise selguse huvides...

    seda enam, et asjad on varsti nii ehk naa sealmaal, kus soccernetlased 11 juba nägupidi teavad... seega...

    asja juures ilmselt ainult see keeruline kylg, kuidas vastav muudatus sisse viia... a ehk wiiner juba miskit oskab välja m6elda...

    pRmt!

    aiFo.



    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    samal teemal

    Mõne nädala eest panin ma off-topicusse ühe küsitluse üles, kus ka vanust teada taheti, kuid selle asemel kirjutati seal mingit jura.

    Iseenesest oleks muidugi väga tore teada, kellega sa suhtled. Kes minu kohta rohkem teada tahab võib vaadata ühe mu sõbra poolt koostatud kodukat, mille leiab ka kuskilt off-topicust.

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by aiFo


      13-aastaselt ei oota ju eriti k6vasid s6nav6ttusi


      selleparast ma olengi 14 aastane :P

      Kommentaar


        #4
        Kuigi 13 ja 14 aastastel on vax vahet, siis sama kehtib mõlema kohta.Kuid igal reeglil on ka kyllaga erandeid.

        Kommentaar


          #5
          [/quote]selleparast ma olengi 14 aastane :P [/quote]


          No mis seal vahet on. Juba see on näide, et alla 16-17a ajavad mingit mõttetust suust välja ning panevad sellegi kirja mida pole vaja panna. Kogu see mõttetus ja nö. iba tuleks jätta oma teada, mitte kirjutada siia, kus teised seda pärast lugema peavad, et otsida midagi mis on lugemist väärt. Ma loodan, et kõik said aru mida ma sellega öelda tahtsin.
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            #6
            te olete koik ikka nii lollid
            kuidas te ei saa aru et internet on lastele suured inimesed tehke tood ja olge valjas aga las lapsed mollavad internetis ja teie vana olge kuss ta tehke tood

            Kommentaar


              #7
              Mina olen ka vaid 14-aastane, kuid pean ennast tunduvalt kõrgema IQ numbriga ja tunduvalt asjalikemate avaldusetega inimeseks kui Jyrka vms .Ehk siis, vanus ei ole mitte alati see, mis loeb.
              Kui keegi arvab teisiti, palun öelda, et ma siis ennast parandada saaksin...

              Üldiselt oleks hea, kui enam teemalt niiväga kõrvale ei kaldutaks

              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #8
                jah mikk sa oled idioot aga seda ei saa parandada see on sul geenides ju kui sa aru ei saa siis ma seletan. su vanavanemad olid idioodid su ema ja isa on idioodid ja sa oled ja idioot sa ei saa seda kuidagi parandada ja arvatavasti tulevad su lapsed ka idioodid

                Kommentaar


                  #9
                  Rääkige veel, et Jyrka on loll - jagab geenitehnoloogiat nagu vanem mees.
                  Howay the lads!

                  Kommentaar


                    #10
                    jyrka

                    Orginally posted by LuaLua

                    Rääkige veel, et Jyrka on loll - jagab geenitehnoloogiat nagu vanem mees.
                    ehhh... siin v6ib sul ju 6igus olla, et jyrka geenitehnoloogiat jagab... a kui ma aknast välja vaatan, jääb mulle silma siuke maja, pealkirjaga ty biomeedikum, kus k6ik tähtsad eesti geeniasjad ära tehakse...

                    maja on ööpäevaringselt rahvast tulvil, pole aega neil ei magada ega syya...

                    geenidest teavad nad sindrid t6esti yht koma teist, kuid sarnaselt jyrkale ei jaga nad jalgpallist mitte halligi... muidugi vähe teistel p6hjustel kui subjekt, sest kooliharidust ja elutarkust jääb molbikatel veel ylegi, kuid ajaga on kitsas käes... njaaa...

                    yhest kyljest ma muidugi tunnen inimestele kaasa, kel jalgpalli jaoks aega ei jää, teisest kyljest ma saan aru, et nad teevad tänuväärset tööd, et lolle tulevikus maapeal vähem oleks...

                    aga seni tuleb meil vist jyrkat ja tema "huumorit" taluda...
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      #11
                      to jyrkaa

                      Orginally posted by Jyrka

                      te olete koik ikka nii lollid
                      kuidas te ei saa aru et internet on lastele suured inimesed tehke tood ja olge valjas aga las lapsed mollavad internetis ja teie vana olge kuss ta tehke tood
                      Mul on hea meel,et ma sinusugust imbetsilli ei tunne.Aga üks kord saabub aeg ehk mil ma su nime ja näo kokku viin ja eks siis näib mis ssaab!
                      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                      Kommentaar


                        #12
                        jälle teemasse tagasi...


                        Orginally posted by heikireb
                        selleparast ma olengi 14 aastane :P [/quote]


                        No mis seal vahet on. Juba see on näide, et alla 16-17a ajavad mingit mõttetust suust välja ning panevad sellegi kirja mida pole vaja panna. [/quote]

                        njaaa... kuid ikka ja alati on ettev6tlikke ja usinaid noori inimesi, kes viitsivad ja oskavad maa ja raffa hyvanguks palju kasulikku korda saata... v6tame v6i sellesinase wiineri, kes selle foorumi valmis on meisterdanud... ei yks halb s6na! aiva kiitus!

                        see synniaja väljatoomise idee oli kantud just m6ttest "lolljuttureid" kvalifitseerida... et kas on p6hjust tegelasele läbi näppude vaadata, v6i on t6epoolest tegemist lootusetu juhtumiga...

                        ja ANONYYMSUS! seda on LIIGA palju...

                        seesinane ankeet, kust saad tegelase kohta infot... sinna pole ju tarvis kanda isikukoodi, piisab selle esimesest osast, ehk siis soost ja synniajast; suht vajalik info, et inimestega lävida...

                        krt, soccernet.ee foorum ei tohiks olla miski anonyymne kogum; tegemist on ju ometi eesti jalkafännidega, kes varem v6i hiljem omavahel lävivad! kui ei lävi, siis on midagi kyll väga valesti... njah....

                        ok. pRmt!

                        aiFo. hetkel rääkinud.
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          #13
                          To aiFo!

                          No eks ma annan siis omad mõõd ,et teaksid milline ma välja näen!23 aastat noor.180 cm on mu pikkus ja keha mass on 85ja 90 kilo vahel.Sõltub sellest kui palju söön või trennis käin.Noh kas manasid mind enda silmade ette?
                          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                          Kommentaar


                            #14
                            näide sellest, miks on tarvis ankeeti täiendada...


                            Orginally posted by kolmteist

                            No eks ma annan siis omad mõõd ,et teaksid milline ma välja näen!23 aastat noor.180 cm on mu pikkus ja keha mass on 85ja 90 kilo vahel.Sõltub sellest kui palju söön või trennis käin.Noh kas manasid mind enda silmade ette?
                            hmmm... 13?... 13?... hmmmm...

                            ei tule nagu kohe mitte meelde...

                            kle, 13, mis soost sa oled?...
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              #15
                              aifo sa vana v*** kust sa tead palju ja mida ma jalgpallist tean ja ei tea?

                              From wiiner: Ma ei kustuta seda postitust, muudan vaid ebasündsa sõna ära, kuid järgmise sarnase sõna eest saad bänni!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X