320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tolerants foorumis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tolerants foorumis

    Viimasel ajal on mulle eriti teravalt silma hakanud virisemine foorumi uute kasutajate tegevuse üle. Tõsi ta on, et paljud rookied teevad ohtralt uusi teemasid, mis pahatihti tunduvad kogenumale foorumikasutajale mõttetud, postitatavad vähesisukaid vastuseid, tõstetavad oma postituste arvu jms... Ning vanemad tegelased üritavad siis sarkasmi ja iroonia abil muudkui kogenematuid paika panna. Kuid olgem sallivamad! Kõik ju oleme olnud noored ja rumalad ning elutarkus saabub ikka ajapikku. Ka Jyrka ja Jollu said kunagi hirmsa kriitika osaliseks, kuid nüüd on nad teadagi vägagi aktsepteeritud tegelased meie suures foorumiperes. On täiesti reaalne, et just täna registreeris end mõni uus jürka või joller, ent kui me tema kallal esimese \"geniaalse\" teema või postituse pärast kohe võtma hakkame, siis võime noorsandi eemale tõrjuda ning kaotame foorumi järelkasvus...

    Ärgem sõimakem, rääkigem ilusti, olgem tolerantsemad!

    #2
    Vastus teemale \'Tolerants foorumis\'

    Isiklik vabadus on olla loll,aga samas,kas mitte pole siis ka õigus olla mõnel inimesel veidi tõredam teatavate lollide suhtes.
    Lootus ju jääb,et konstruktiivne kriitika mõne supikuke ajukäärukeste vahele jõuab.Ja muide,keegi pole kedagi sõimanud,kõik on viisakas ja kaunis eesti keeles ning rahulikus toonis kirjutatud.

    No ja iga pede arvamusega arvestama ka ei pea...
    You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Tolerants foorumis\'

      Algselt postitas mukiii
      konstruktiivne kriitika
      no seda asja on siin foorumis küll väga vähe

      edit: mina olen nõus wiinuga

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Tolerants foorumis\'

        Algselt postitas Rooney#8


        Algselt postitas Devil


        Algselt postitas mukiii
        konstruktiivne kriitika
        no seda asja on siin foorumis küll väga vähe

        edit: mina olen nõus wiinuga
        Mina ka sest olen pideva kriitika all
        Aga oled sa mõelnud ka,et miks sind kritiseeritakse?Oh seda üllatust sinu pisikesele arenevale ajule,et äkki on selleks ka põhjust...
        You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Tolerants foorumis\'

          Algselt postitas mukiii


          Algselt postitas Rooney#8


          Algselt postitas Devil


          Algselt postitas mukiii
          konstruktiivne kriitika
          no seda asja on siin foorumis küll väga vähe

          edit: mina olen nõus wiinuga
          Mina ka sest olen pideva kriitika all
          Aga oled sa mõelnud ka,et miks sind kritiseeritakse?Oh seda üllatust sinu pisikesele arenevale ajule,et äkki on selleks ka põhjust...
          On põhjust, aga iga väiksema asja pärast küll mitte. Kirjutan mingi tähe valesti mingi ull sõim tuleb peale vähe imelik või mis?

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Tolerants foorumis\'

            kallis laps,seda probleemi püüad sa lahendada kasutajanime vahetamisega?!

            pigem kuula koolis hoolega õpetajaid ja enne kui postitama hakkad,uuri emmelt-issilt,et kus teie majapidamises asetseb õigekeelsussõnaraamat ning õpi seda kasutama.
            ja loomulikult ole tänulik onudele-tädidele,kes sind siin foorumis õigele teele juhatavad ja püüavad sinust teha inimest.
            You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Tolerants foorumis\'

              Kui tänaval lähed 12-aastast lapsukest sõimama ja mõnitama, siis vaadatakse vähe viltu, peab rahuldamata vajadused järelikult siin välja elama...
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Tolerants foorumis\'

                Mina näiteks veerandsaja aastasena küll kedagi mõnitada ei viitsi Kuid las teevad oma \"läbunurga\". Tõsisemaid teemasid pole loomulikult ilus risustada. Kuid eks varsti need lapsehaigused ülelähevad.
                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Tolerants foorumis\'

                  Algselt postitas Matis


                  Mina näiteks veerandsaja aastasena küll kedagi mõnitada ei viitsi Kuid las teevad oma \"läbunurga\". Tõsisemaid teemasid pole loomulikult ilus risustada. Kuid eks varsti need lapsehaigused ülelähevad.
                  suhtumine ikka sama...
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar

                  Working...
                  X