320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pohlak ja Kannik raadios

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pohlak ja Kannik raadios

    Ei leidnud õiget kohta kuhu seda postitada aga kui kellelgi huvi siis täna 19.05 vikeraadiost võite kuulata tunniajalist jutusaadet Eesti koondisest, liigajalgpallist ja paljust muust (kordus päevasest).

    #2
    Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

    mis sagedus viker on

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

      Algselt postitas pastor
      mis sagedus viker on
      no kuule, milleks on google.com või neti.ee või er.ee? tallinnas 104,1.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

        Algselt postitas Sen


        Ei leidnud õiget kohta kuhu seda postitada aga kui kellelgi huvi siis täna 19.05 vikeraadiost võite kuulata tunniajalist jutusaadet Eesti koondisest, liigajalgpallist ja paljust muust (kordus päevasest).
        Kuulan kindlasti , aitüma Sen-poiss!!
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

          algas aga ei saa kuulata. rahva oma kaitse on praegu

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

            Minagi kuulasin Rahva Oma Kaitset. Ja seega oleks äärmiselt tänulik kui keegi hea inimene paneks siia kirja mõned tähelepanuväärsemad seigad sellest, mida meie jalgpalli suurkujud raadios rääkisid.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

              No jah,mida öelda kogu selle saate kohta. Minu jaoks küll midagi uut ei olnud .
              Kohati tundus hoopis ,et oleksin võinud mõnele küsimusele paremini vastata ,kui hr. president. Eriti ähmaselt vastas Kannik selle kohta ,et millised klubid annavad korraliku püramiidi mõõdu välja.:P Tammekat küll mainiti aga märkimata jäi just Tartu linnas valitsev kohutav treeningtingimuste puudus ja see pole vaid Tartu probleem.Põhjamaana oleme naabritest kaugel maas sest praegu pole meil mitte ühtegi sisehalli. Siit tuleneb ka publikuhuvi vähesus . Kui sataadioni tribüünidel pole katust tuule ja vihma kaitseks,kui väljak sarnaneb kapsamaaga ega siis ikka lihtsurelikku mängule küll ei tõmba.
              Plussina võib nimetada seda ,et toodi vähemalt näide sellest ,kuidas pallimängudest soositakse kossu ,mis on ennast ise ära mädandanud,suurte palkade ja mõttetute pooletoobiste leegionäride ostmisega. Praegugi veel funktsionäridena töötav endine nõukogude aegne spordijuht vihkab lihtsalt edukat jalkpalli ja ega lood enne parane ,kui see seltskond üks kord eest kaob.
              Piiroja mõtteviis oli üsna naiivne aga talle võib andeks anda ,tema asi on mängida mitte intervjuusid anda.Pohlak vastas selle koha pealt väga hästi.
              Klubijalgpalli osa jäi ka nõrgaks . Kui mälu ei peta siis ei mainitud isegi seda ,et järgmisel hooajal mängib Meistriliigas 10 klubi ja toimuvad teisedki muudatused,
              Kokkuvõttes ümmargune jutt,oleks vähe rohkem konkreetsust soovinud just selles osas ,mis puudutab kandepinna laiendamist ja jalgpalli populaarsuse tõstmist.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

                Ah jaa ! Karuksist ka natuke. Üldiselt juhtis saadet üsna hästi aga alguses pani Norraga puusse väites ,et kõige populaarsem spordiala on seal suusatamine. Pärast nimetas Eestis kõige popimaks alaks hokit ,olles enne seda rääkinud Soomest ja Lätist. Üldiselt olid aga kõik sellega nõus ,et peale Soome ja Leedu on jalgpall kõikides Euroopa riikides nr.1 spordiala (Eesti kohta väitis ,et korv ja jalgpall on enam vähem võrdsed) .
                Mina pakun ,et koondis on meil juba ammu kõige popim aga Meistrikates juhib veel korv ,kuid mitte kauaks ... kolme kuni viie aasta pärast on ka selles osas nii nagu enamikes Euroopa riikides.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios

                  Tänud! Seda ma kartsingi, et vaevalt nad midagi uut ja huvitavat välja käivad ja nii ei olnud mul raske Juure&Kivirähu kuulamise kasuks otsustada. Aga see, et vutitegelased raadiosse pääsevad on iseenesest igati positiivne ja mul poleks midagi selle vastu kui selliseid saateid rohkem oleks. Täna päeval oli R2-s intervjuu Rüütliga (ei, mitte presidendihärraga), aga sealt kuulsin ma vaid lõppu, kus Rüütli paari sõnaga Dovydenase lugu kommenteeris, lisamata midagi olulist.
                  edit: Kas see on tõesti ainus teema, millele ülemeelik koolivaheaja nautijate kontingent pole veel jaole saanud?
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

                    see jutt oli jah pigem nagu mõeldud laiadele massidele, kõik kes vutindusega vähekegi kursis teadsid. Paar huvitavat fakti siiski kostis vähemalt minu kõrva, Eestis pole käinud omal algatusel ühtki skauti ja Pohlakut on alati hea kuulata. Selge jutt, mis sisaldab endas ka ilmekaid kujundeid.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

                      Antud saade jäi jalgpallifänni mõistes ikka väga nõrgaks, käis taas mõttetu jalgpallisituatsiooni ümberjutustus ilma korraliku süvenemiseta. Räägiti küll probleemidest (vähene publikuhuvi, rahastatus), kuid mitte ühtegi sõna võimalikest lahendustest. Lootma jääda sellele, et ajapikku kõik areneb, pole eriti mõttekas.

                      Tegelikult olekski hea, kui järgmine kord antud teemal kõneldes saatesse ka mõni Jalgpallihaigla esindaja või tavalisest tõsisem ning asjalikum vutisõber kutsutaks. Saaks objektiivse pildi Eesti vutikultuurist (see oli selle saate teema, kuid sisuliselt hämati niisama) ning vähemalt julgeks vast siis keegi probleeme ka tõsisemalt välja tuua. Igal juhul Karuks oli küll pailaps ja ei püüdnudki Pohlakut ega Kannikut intrigeerida.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

                        Paistab ,et enamik on minuga samal arvamusel ,et saade oli lahja. Kohati tundub mulle ,et jalgpallijuhid on jäänud ennast ja oma tegevust isegi liialt imetlema. Kui mälu ei peta siis raadiojutule sarnast heietamist olen kuulnud juba 3-4 aastat. Aga tegelikult!!! Mida on ette võetus jalgpalli populariseerimiseks koolides ,maakondades,väikelinnades? Konkreetselt?
                        Vaadake ,kuidas praegu lahmib ringi näit: võrkpall. Hirmus propaganda ja pangarahad on taga. Mingi 400 kooli üle riigi võtavad osa.
                        Jalgpallis toimub ka minu teada FCF-i maakoolide turniir ,kuid osavõtt oli ikka kordades väiksem. Ja ,miks on korraldaja FCF ,mitte aga EJL?
                        Olen Juxiga ka selles osas nõus ,et siiski võiks olla ka mingi tegevusplaan selles osas ,kuidas Meistriliigat atraktiivsemaks teha ,et publik staadionile meelitada.
                        Nii võibki ootama jääda ja ka viimased toetajad kaotada. Vaadake ,kas või hokit !
                        Eestlaste hokivaatamise kultuur on veel väiksem ,kui jalgpalli oma aga tasemelt ikka väga nõrga HokiLiiga mänge käib üsna palju rahvast vaatamas.
                        Konkurents spordialade vahel aina tugevneb ja kes vähegi eneseimetlemisega tegeleb see lõpuks kaotajaks jääb.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

                          Reedel, 12. novembril kella 10ne ja 11 vahel räägib Pohlak R2-hes juttu.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

                            Kuidas mul õnnestub kõik raadiost tulevad jalgpallilood maha magada? Vastus: sest nendele pole kusagilt mujalt reklaami kui raadiojaamast endast, mida ma enamasti ei kuulda, sest mul on sagedus keeratud kolme 8 peale.

                            Jääb reedet ootama...

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Pohlak ja Kannik raadios\'

                              ärge väga lootke, et reedel midagi uut tuleb.ma olen asjast nii aru saanud, et tehakse noortele selgeks tavatõdesid jalka businesist.intervjueerija on Romy Erlach, kes on tuntud oma pika vokaali poolest ja mhmhmhmhhm on ka tema repertuaaris.kuid intervjuu tuleb vist lindilt ja vast on need \"omapärasused\" kadunud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X