320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nalju saksa jalgpalli kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nalju saksa jalgpalli kohta

    Sattusin natuke aega tagasi saksa telekanalilt RTL nägema üht sakslaste huumorisaadet. Saates esinesid mitmed (sakslastele) tuntud naljamehed (nt Stefan Raab) ning rääkisid anekdoote saksa jalgpalli ja koondise kohta.
    Allpool mõni neist.

    Teadupärast ilutseb Leverkuseni Bayeri särgil sõna Aspirin. Peale MM-i kvalifikatsiooniturniiri lõppu tuleks saksa koondise särkidele kirjutada kas Valium või Validol.

    Koju minnes jalutas naljamees mööda jalgpalli mängivatest poistest. Üks neist hakkas jonnima: \"Tahan ka heade, tugevate poolel mängida. Tahan ka soomlane olla.\".

    Järgmise Saksa-Inglise mängu ajal otsustavad inglased saata väljakule ainult Beckhami.
    Teised lähevad pubisse õllet tarbima ja mängu kuulama. Mängu kohta tuleb teade: \"5 mänguminut Beckham viib Inglismaa juhtima 1:0\".
    Teised on pubis asjaga rahul, kui enne mängu lõppu tuleb teade: \"89 minut Bierhoff lööb viigivärava, 1:1\".
    Peale mängu lõppu lähevad teised koondislased Beckahmi juurde asja uurima: \"Kuule mees, mis tegid? Miks mängu maha mängisid?\"
    Beckham vastab: \"Kuulge mehed, mis ma teha sain. 5 minutil lõin värava, aga näed kohtunik viskas mu 6 mänguminutil mängust välja ...

    #2
    irwaki...viimane on eriti hea

    Kommentaar


      #3
      Olen sinuga täiesti nõus

      Kommentaar


        #4
        Kriitika naerulsui - positiivne.Kuivõrd nii soome kui inglise mängude eest tulex neile ihunuhtlust teha mitte anektootidess panna.

        Kommentaar


          #5
          Mitte päris teemakohane, aga mulle meeldis.

          A Arsenal fan dies on match day and goes to heaven in his Arsenal
          jumper. He knocks on the old pearly gates and out walks St Peter in a
          Gooner scarf.
          "Hello, mate," says St Peter, "I'm sorry, no Arsenal fans in heaven."
          "What?" exclaims the man, astonished.
          "You heard. No Arsenal fans."
          "But, but, but, I've been a good man," replies the Arsenal supporter.
          "Oh, really?" says St Peter. "What have you done then?"
          "Well," says the guy, "three weeks before I died, I gave 20 bucks to the
          starving children in Africa."
          "Oh," says St Peter. "Anything else?"
          "Well, two weeks before I died, I also gave 20 bucks to the homeless.
          "Hmmm. Anything else?"
          "Yeah. A week before I died, I gave 20 bucks to the Albanian orphans.
          "Okay," says St Peter, "you wait here a minute while I have a word with
          the governor."
          Ten minutes pass before St Peter returns. He looks the bloke in the eye
          and says, "I've had a word with God and he agrees with me. Here's your
          sixty bucks back, now piss off."

          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            #6
            Minu läbi aegade lemmik:
            Q: What does Teddy Sheringham have in common with Victoria Beckham?
            A: Both are fucking useless footballers.

            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Olenevalt sellest kelle fänn ollakse, on vist köigi pihta nöedaid naljasid. Klubide ja mängijate nimed on vahetatavad....

              Q: What do you call a good looking woman in Newcastle?
              A: A tourist

              Q: What do you say to a Newcastle fan with a good looking girl on his arm?
              A: Nice tattoo

              Q... What is the difference between a Manchester United Fan and a trampoline?
              A... You take off your shoes to jump on a trampoline!

              Q:what do u call a man u fan with half a brain???
              A: GIFTED!!!!

              Kommentaar


                #8
                Mul lugu järgmine Urmas Liiv ja Linnar Priimägi koos vannis.Äkki hakkavad rääkima enda Sex fantaasiatest.Linnar räägig:ma annan loengut üleni alasti ainult neoon punane kikilips,neoonkollane õlgedest kübar.Liiv vastab: ja julge värk.Aga mina mängin Eesti koondises Futti.Kaitsjat.Äkki saan vastaste ründajalt palli ,torman sellega mööda äärt edasi kuni teen iseendale tsenderduse ,petan ära kaks vastaste kaitsjat ja väravavahi ning löön kahe meetri pealt mööda.Kogu Lilleküla staadion tõuseb püsti ja hüüjab kooris"NUUU II PEDERAST"
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Nalju saksa jalgpalli kohta\'

                  Kes on nii öelnud, kommenteerides oma tulevikuplaane välisklubides?

                  \"Milaano või Madriid - peaasi Itaalia!\"

                  Vihjeks: tegu on endise koondise juhtfiguuriga, kes on tõepoolest Itaalias mänginud (kuigi mitte Madriidis ). Lisatud: ta on veel tuntud oma õrnahingelisuse pärast.

                  [Sama küsimuse oleks ka \"suure väikse mälumängu\" alla võinud esitada. Siia postitada ajandas aga topicu kõige esimene humoresk (Validol). Isegi teravhammas Stefan Raab kuulutas respektist oma saate Kahni-naljade vabatsooniks.]
                  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Nalju saksa jalgpalli kohta\'

                    Järgmise Saksa-Inglise mängu ajal otsustavad inglased saata väljakule ainult Beckhami.
                    See on nii-öelda üldine jalgpalli-teemaline anekdoot. Vastavalt vajadusele muudetakse tegelased. Peab ütlema, et viimase Saksa-Inglsimaa mängu kontekstis oleks see üksik mängija pigem Owen.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Nalju saksa jalgpalli kohta\'

                      Originally posted by mel21


                      Kes on nii öelnud, kommenteerides oma tulevikuplaane välisklubides?

                      \"Milaano või Madriid - peaasi Itaalia!\"
                      Ehhee, see on ju loomulikult Andi Möller. Andi on öelnud ju ka seda, et \'mu probleem on alati see, et ma olen enesekriitiline. Ka iseenda vastu\'

                      Aga kes ütles kunagi nii:
                      Seda ütlesin ma talle ka suuliselt

                      Lisaks on mulle hästi meelde jäänud üks Ziege ütlus, panen selle siia saksa keeles:

                      Ich bin der linke, mittlere, defensive Offensivspieler. Ehk siis ma olen vasakul või keskel mängiv kaitsva orientatsiooniga ründemängija.

                      ¡No Pasarán!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Nalju saksa jalgpalli kohta\'

                        Vast siia rubriiki on sobivam panna yks link toredale loole selles v2lismaises soccernetis.

                        Vaata siia
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Nalju saksa jalgpalli kohta\'

                          Jaani poolt soovitatud loo autori teine kirjatükk samas välismaises soccernetis: irooniliselt on näidatud kaasaegse vuti kitsaskohti BL-i näitel. Soovituslik kirjandus Saksa klubivuti ühe huvitava kandi päält.Kliki siia.
                          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Nalju saksa jalgpalli kohta\'

                            See on selline ebaoluline, kuid samas salapärase taustaga seik.

                            Kui Tartus Annelinnas liikuda mööda Kalda teed, torkab ühel paneelmajal muude popkultuurile omaste kritselduste hulgas silma \"Alex Alves\" ja selle all \"Hertha BSC\". Kuivõrd, BL on suurele hulgale Eestist võrdlemisi tume maa (või siis ka valge laik), on selline sümpaatia avaldus (näiteks \"Oliver Kahn\" ja \"Bayern\" saaks veel aru)eriskummaline.

                            Võib-olla on mõni Annalinna folklorist või koduloouurija täheldanud sini-valg-triibulisi \"Marcelinho\"- või \"Rehmer\"-nimelisi vutisärke kandavate salgakeste liikumist Emajõe ääres?
                            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Nalju saksa jalgpalli kohta\'

                              Mul siin neid mitu! Kõik saksa keelest tõlgitud!!!


                              David Beckham ja Rio Ferdinand seisavad tänava ääres. Üks kaevab auku ja teine paneb selle jälle kinni. Üks möödakäija küsib, et mis nad teevad ja Beckham vastab: \" Tavaliselt oleme me kolmekesi, aga Keane, kes puud sisse paneb on lihtsalt haige.\"

                              Ronaldol ja Figol on autovõtmed kadunud. Meeleheitlikult üritavad nad auto uksi lahti saada, kui Figo ütleb: \"Tee kiiresti. Kohe hakkab sadama ja katust pole veel peale lastud!\"

                              Elber ja Lizarazu kõnnivad pargis. Elber ütleb äkki: \" Liza, vaata, seal on surnud lind!\" Lizarazu vaatab taevasse ja küsib: \" Kus kohas?\"

                              Gerard Houllieri käest küsitakse, et kui kaugel on Aafrika? Houllier vastab:\" Ei tea, aga ma ei usu et kaugel!\" \"Miks?\" \"Sest Diouf tuleb alati rattaga trenni!\"

                              Ruud Van Nistelrooy paneb ajalehte kuulutuse:\" Müüa Mercedes E230T, läbisõit 200 000 km ja hind 5000 eurot.\" Esimene nädal.... mitte midagi.... teine nädal .... mitte midagi. Siis tuleb Ruudi juurde Beckham ja ütleb:\" Sa pead ikka väärakas olema, et autot müüd, mille läbisõit 200 000. Nüüd keerad selle ilusti 50 000 peale tagasi ja müüd siis maha!\" Pärast helistab Van Nistelrooy Beckhamile ja ütleb:\" Kuule ma tegin vea. Ma keerasin läbisõidu kogemata 10 000 peale. Beckham vastab:\" Sa müüd 10 000 km läbisõiduga auto vaid 5000 euroga?! No siis ostan ma selle küll ära!\"

                              Mis vahe on tänaval alla aetud rotil ja tänaval alla aetud Reali mängijal? Enne rotti on pidurdusjäljed! (Reali fännid, ärge võtke südamesse )

                              Kahn, Elber ja Scholl istuvad kohvikus, kui Kahn ütleb:\" Teate, mul naine luges Lumivalgukest ja seitset pöialpoissi ja sai seitse last!\" Vastab Elber:\" Tean mul naine luges Hunt ja seitse kitsetalle ja sai ka seitse last.\" Siis hüppab Scholl paanikas püsti ja hõikab: \" Jumal küll!!! Mul naine loeb Alibaba ja 40 röövlit!!!\"

                              Robertto Carlos tuleb kipsiga käe otsas trenni. Raul küsib, et mis juhtus? Carlos vastab:\" Ahh... tahtsin lihtsalt kärbest käega seinalt maha lüüa!\" \"Ja siis?\" \"See ei olnud kärbes. See oli nael!\"

                              Ottmar Hitzfeld leiab pudeli ja hõõrub seda. Välja tuleb vaim ja ütleb:\"Sa päästsid mind pudelist välja, nüüd on sul üks soov vaba!\" Hitzfeld võtab taskust kaardi ja näitab, et ta soovib maailmarahu. Vaim vastab, et see ei ole võimalik. Hitzfeld seepeale:\" Siis soovin ma, et Bayern võidaks Meistrite liiga 2004!\" Vaim kratsib seepeale kukalt ja ütleb:\" Kas ma saaksin veel korra seda kaarti näha?\"

                              Figo läheb oma lambakoeraga jalutama ja äkki kostub teiselt poolt tänavat:\" Hei... Mis tõbras sul veel keti otsas on?!\" Figo: \"See on mu Saksa lambakoer!\" \"Ega`s ma sinuga ei rääkind!\"

                              Kommentaar

                              Working...
                              X