320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võhiku mure

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võhiku mure

    Tere

    Just liitusin sõbra soovitusel soccernet.ee-ga. Mure nimelt järgmine, et vajan kiirelt jalpallialaseid teadmiseid. Olen selles valdkonnas suhteliselt null. Palun soovitage, millest peaksin alustama? Mida lugema? Kuidas saan teada reeglid? Milliseid kodulehekülgi võiksin külastada? Milliseid termineid jalgpallis kasutatakse? Jne..

    Tänan kõiki vastamast

    #2
    Vastus teemale \'Võhiku mure\'

    kõige tähtsamad asjad on pall ja värav

    pall - nahklappidest õmmeldud 26-28 tollise ümbermõõduga sfääriline ese, mille see on õhupõis nahkerale kuju andmiseks

    värav - 3st metallpostist kokkumonteeritud konstrukstsioon. valge. väravasuu kõrgus 8 jalga ja laius 8 jardi. praktilisetel kaalutlustel on metallkonstrukstsiooni külge kinnitatud võrk.

    mängu eesmärk - 90 minuti jooksul lüüa nahkkera võimalik mitu korda vastase metallkonstruktsiooni külge kinnitatud võrku. samal ajal preventeerides vastaste sama aktsiooni

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Võhiku mure\'

      Aitäh Sulle, eston maravilha

      Mängu eesmärgist ja põhimõttest olin teadlik, kuid tahaks teada näiteks seda:

      Mäng kestab 90 min, et siis kaks poolaega? 2x45 min? Kas vahepeal on mingi paus? Kui kaua see paus kestab ja mida sellel ajal tehakse (puhatakse, juuakse vett, vahetatakse mängijaid?) Kas mängijad vahetavad peale esimest poolaega väljaku pooli? Kui palju on ühe mängu ajal mängijaid väljakul? Kas on ka varumängijad? Milliste vigade eest saab kaardi? Mis värvi kaardid üldse on ja mida need tähendavad? Mida tähendavad veerand ja poolfinaalid? Kas mängijate särkide numbrid tähendavad mingeid kindlaid positsioone platsil kus nad olema peavad? Milline funktsioon on kaptenil? Kas klubi kapten on sama kapten kes on ka mängus või võib valida igas mängus uue kapteni? Kas pallid on erinevates suurustes (vaatasin ühe klubi kodulehelt, et nad müüvad kolmes suuruses palle suveniiridena) ja miks need suurused on erinevad?

      Rohkem ei julge korraga küsida

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Võhiku mure\'


        2x 45 on mäng vahepeal on 15 minutiline paus.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Võhiku mure\'

          Jalgpallimängureeglid leiad ka siit http://www.jktammeka.ee/web/?id=2110 Vaata lisaks:

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Võhiku mure\'

            Kirjalikult on raske seletada (loe: ei viitsi). Tule parem mõnd mängu vaatama, poed asjatundjate seltskonnale ligi ning palud, et sulle seletataks. Usun, et ära ei öelda
            Supplies!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Võhiku mure\'

              Suured tänud vastamast Lähen kindlasti mänge vaatama! Aitähhhhh!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                Ma võin pidada loengu kaartidest, olen sellel teemal viimasel ajal pikalt mõtteid mõlgutanud.
                Teen siis oma mõttelõngast pisukese kokkuvõtte (et tekitada huvi loengu vastu):
                Räägitakse ju, et keegi sai sellise või sellise kaardi? Tegelikult pole see ju hoopiski üldse nii. Kohtunik ju ainult näitab neid kaarte kaarte, pole veel kuulnud, et keegi oleks saanud kaardi endale. Kaartide reaalse andmise viiks ma reeglistikku kohe sisse. Ja lisaks tuleks otsekohe viia sisse roheline kaart. Roheline kaart, erinevalt täna kehtivatest karistava iseloomuga kaartidest, antakse mängijale siis, kui ta saab hakkama mõne ilusa sooritusega. Kindlasti oleks ka jalgpalluritel toredam, kui nad peale mängu saaksid näidata, et täna sain kaks kollast, ühe punase ja kolm rohelist kaarti.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                  Hehee SleepWalking, väga head mõtted on Sul Aga ootan huviga loengu teist osa:P:P

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                    Algselt postitas Mariake


                    Suured tänud vastamast Lähen kindlasti mänge vaatama! Aitähhhhh!
                    Soovitaks alustuseks näiteks seda: 24.juuli kell 17:00, Kadrioru staadion, FC TVMK Tallinn : FC Flora Tallinn. Ma usun, et sellel mängul ei tohiks lahketest asjatundjatest puudust olla. Isegi vandersell võib end sinna kohale ajada, kui teab, et nõudlus tema ekspertarvamuse järgi raudselt olemas on

                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                      Algselt postitas jyriöö

                      Isegi vandersell võib end sinna kohale ajada, kui teab, et nõudlus tema ekspertarvamuse järgi raudselt olemas on
                      Paraku on see logistiliselt suhteliselt keeruline, nimelt olen suure tõenäosusega alles poolel teel Värskast Tallinna.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                        Tegelikult mina soovitaks sulle samal päeval toimuvat FC Kuressaare - JK Tammeka Tartut hoopis

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                          Väga tore, pühapäeval kell 17 sobib hästi. Tulen kindlasti

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                            Aga 17, kus see mäng toimub ja mis kell? Mul on Kadriorgu mugavam minna kui Tartusse või Kuressaarde

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Võhiku mure\'

                              Algselt postitas Mariake


                              Aga 17, kus see mäng toimub ja mis kell? Mul on Kadriorgu mugavam minna kui Tartusse või Kuressaarde
                              Otseloomulikult on sul Kadriorgu mugavam minna, kuna lugesin ka sinu profiilist, et asukohaks Tallinn. Aga muidu

                              24.07.2005 17:00 FC Kuressaare - JK Tammeka Tartu, Kuressaare staadion

                              Et siis siin suure saare peal

                              Kommentaar

                              Working...
                              X