320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mingid vajalikud investeeringud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingid vajalikud investeeringud

    Tule, paneme interneti sinu kasuks tööle. Registreerime sulle domeeni ja pakume turvalisi ning soodsaid servereid kõigi vajaduste rahuldamiseks.

    Tule, paneme interneti sinu kasuks tööle. Registreerime sulle domeeni ja pakume turvalisi ning soodsaid servereid kõigi vajaduste rahuldamiseks.

    Tule, paneme interneti sinu kasuks tööle. Registreerime sulle domeeni ja pakume turvalisi ning soodsaid servereid kõigi vajaduste rahuldamiseks.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Elagu Smutov . Tegemist on ikka arvutigeeniusega, sest mina ei saanud hakkama piltide netti üles panemisega. Talle polnud see aga mingi probleem.
    Aga nüüd asjast, tegemist peaks olema MTÜ Jalgpallihaigla ametliku süboolikaga. Mulle endale igatahes see sümboolika meeldib väga.
    Huvitav, palju sellise lipu trükkimine maksma läheks? Odav lõbu see igatahes olema ei saa. Midagi pole teha, mingit moodi peaks ikka mingid summad kokku kraapima, sest oleks ju väga tore, kui saaks staadionile nii ilusaid lippe riputada.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      ilgelt sheff on see sümboolika... EJLi logo võiks selline olla
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #4
        kahjuks eesteest on EJL logo
        <-----selline

        Kommentaar


          #5
          oh ma tean aga see sinilill hakkab ära tüütama ja siis saaks oleks nagu inglastel three lions , meil oleks kolm lumeleopardi või kes need elukad seal peal olid (kõikjal erinev inf)
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #6
            et kui ara tyytab kohe uus logo?

            Kommentaar


              #7
              No nii vaatan,et läheb lippude tegemiseks.Kõik on tore aga lubage ka mul,kui sallide ja kahe suure lipu kaasautoril natuke ,head sõbrad, teile nõu anda. Juhin just sellele tähelepanu,et kõik lipud mida teeme ei tuleks liiga ühesugused. Kahel juba olemasoleval suurel lipul on samuti kasutatud briti lipu motiivi ning ka need ,mida just siin vaatasin , on vga sarnased. Kõige parema mulje jättis mulle 1-ne variant, mis olivapikujuline. Kasutada võib ka nn. põhjamaade risti motiivi,mis näeb samuti meie rahvusvärvides ,väga kena välja. Kasutage rohkem fantaasiat. Nüüd lisan ka valmistamise ks paar soovitust: 1-ks ,kui teha siiditrukki kõige odavamale lipukangale ,saab ka kõige odavamalt läbi. Kui aga tahate kogu kujutise peale õmmelda ,läheb kalliks. Lisaks tuleb servad korralikult aukudega teha ,et hiljem oleks hea lippe kinnitada. Ise teha ei soovita,otsige mõni reklaamfirma. K õik on siiski teie otsustada,eelnev oli minu isiklik arvamus. JÕUDU TÖÖLE!
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Super! Kui nende lippude tegemiseks läheb, siis olen kindlasti nõus kaasa lööma.
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #9
                  Aplaus Smutovile.Nüüd kõigil teada millega mõned haiged tegelevad.Minu arvates täitsa ok lipud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Rootsi Kunn need on "Jalgpallihaigla" lipud ja vapid.Nii et su jutt ühesugustest ei pea paika.Tuletan meelde et meie korrapäratul koosolekul "Kamikaze"s olite te Normaalselt täis ja ei mäleta päevakorra punkte mida arutasime,kaasaarvatud lipukavanditega seonduvat.Ma rõhutan Normaalselt täis kuna Kainelt täis ei maksa üldse kohale tulla.Alkoholism on edasiviiv jõud.Täiskarsklased on Pohlaku sõbrad.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma kaen et enamusel on pohlad sellest lipust.Tundub nagu teex mõttetut tööd.Ootan siia kõikvõimalikke asjalikke kommentaare.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        1) Need toredad lipud ja vapid ei ole Jalgpallihaigla ametlikud lipud ja vapid.

                        2) Martin, mida tähendab EFF? Estonian Football Fans?
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Poborsky
                          2) Martin, mida tähendab EFF? Estonian Football Fans?
                          Ja kust mina seda teadma peaksin? Mina ainult panin üles selle, mis mulle saadeti.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Kes saatis, kes autor?
                            poborsky@jalgpallihaigla.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              autor on kojamees - jalgpallihaigla juhatuse liige

                              Kommentaar

                              Working...
                              X