320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vajan selgitust!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vajan selgitust!


    Kui meil oli üks ainuke Levadia siis mängis ta
    hästi.
    Nüüd meil on kolm tükki ja kõikidega on kurb lugu nende kehva mängu tõttu.
    Mis juhtus?

    Ja veel ... Miks meie parimate väravakütide
    hulgas on tunduvalt rohkem mehi vene nimidega?
    Ei saa öelda et see on väga suur häda kuid
    siiski tahaks näha teie arvamused!
    Pilli soi -> Paitsio!

    #2
    See Levadia värgiga on nagu Makarov Music Managmendiga mis laieneb pidevalt ja juhtimine hajub.Ex nad püüja laieneda nagu Flora aga liiga kiirelt.Loomulikult on sellisel juhul rakendada mängijatega seotuvaid distsiplinaar karistusi.Mis puutub väravaküttidesse siis venelastel on strooga värk nagu sõjaväes.Kõik pallid pikalt ette ja ühele mehele kes siis koksib need väravasse.Eestlased kombineerivad üleliija ja ei tihka eriti söötu andma väravaalt.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      Venelane on võitleja hingega samas kus eestlane on keskmine mõtetu tross, kes vaatab, et ta väljakul jumala eest haiget ei saaks. Viimane aeg oleks Pohlakule kuul organiseerida ja mõnele sümpaatsele vene noormehele sundkorras keel selgeks õpetada ja koondisesse väravaid lööma saata.
      Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
      ROSSONERI!!!!!

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by kojamees

        Mis puutub väravaküttidesse siis venelastel on strooga värk nagu sõjaväes.Kõik pallid pikalt ette ja ühele mehele kes siis koksib need väravasse.Eestlased kombineerivad üleliija ja ei tihka eriti söötu andma väravaalt.
        Minu meelest just eestlased taovad pikka palli ja venelased on tehnilised söödumeistrid.

        Kommentaar


          #5
          huvitav kus see vene koondise pooldaja nüüd on
          HALLOO on sul midagi taas ütelda??
          JA see on jube kuidas Kannisalu kommenteerib
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #6
            Olen rahul kõikide vastustega.
            Ma lihtsalt tahtsin teada teie arvamused ja kõik.

            Ise arvan et asi on temperamentis.
            Pilli soi -> Paitsio!

            Kommentaar


              #7
              Jaaa.. ehk ongi natuke temperamendis,kuid minu arvates ei ole ka viimastel aastatel eestlaste seast ka häid ründajaid esile kerkinud. Mõtlen neid kes eestis mängivad. Samas on eestlastel väravad väga ühtlaselt või siis ühtlasemalt meeskonna vahel jagunenud ja see on minu arvates parem. Liider võib vigastada saada ja ,kui kedagi asendamas pole siis on jama. Kujutage ette,kui Gruznof oleks keset hooaega viga saanud,mis oleks siis Transist saanud.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Kunn vaata vantidel on kohe selline loomus et keegi peab liider olema ja sellepeale nad mängivadki.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Giggs Vaata postitust
                  Ja veel ... Miks meie parimate väravakütide
                  hulgas on tunduvalt rohkem mehi vene nimidega?
                  Ei saa öelda et see on väga suur häda kuid
                  siiski tahaks näha teie arvamused!
                  Seitse pool aastat hiljem pole midagi muutunud.

                  Nikita Andrejev Tallinna FC Levadia 10
                  Vitali Gussev Tallinna FC Levadia 8
                  Jüri Jevdokimov Viljandi JK Tulevik 6
                  Maksim Gruznov JK Sillamäe Kalev 5
                  Dmitri Lipartov JK Sillamäe Kalev 5
                  Vjatšeslav Zahovaiko FC Flora 5
                  Maksim Bazjukin Narva JK Trans 4
                  Felipe Nunes Nõmme Kalju 4
                  Aleksandr Kulik JK Sillamäe Kalev 4
                  Konstantin Nahk Tallinna Levadia 4
                  Aleksei Naumov JK Sillamäe Kalev 4
                  Vladislav Ivanov Narva JK Trans 3
                  Vilius Lapeikis JK Sillamäe Kalev 3

                  Hetkeseis peale esimest ringi. 13 esimese hulgas pole mitte ühtegi eesti nime
                  Milles asi? Ja seetõttu ei ole koondises ka vist korraliku ründajat!
                  Tahaks näha teie arvamus

                  Kommentaar


                    #10
                    A sa tõmba sussid jalga ja hakka taguma.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kaevasid alles huvitava teema välja Aga ma usun, et see pilt muutub, kui Teever ja Post tagasi on ja hooaja lõpuks saab ka ehk Sander Puri nende hulka. Ma küsiks seda, et miks pole Andrejev Eesti kodakondsusega? Mees saab see aasta 21. aastaseks, miks mitte eestistada ja koondisesse viia. Koondis kahe aasta pärast ründes: Ojamaa-Andrejev Kas poleks huvitav?

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                        Kaevasid alles huvitava teema välja Aga ma usun, et see pilt muutub, kui Teever ja Post tagasi on ja hooaja lõpuks saab ka ehk Sander Puri nende hulka. Ma küsiks seda, et miks pole Andrejev Eesti kodakondsusega? Mees saab see aasta 21. aastaseks, miks mitte eestistada ja koondisesse viia. Koondis kahe aasta pärast ründes: Ojamaa-Andrejev Kas poleks huvitav?
                        Olen ka selle teema peale mõelnud.Kui Andrejev tahab ikka rahvusvahelisest jalgpallist osa võtta siis päästab vaid Eesti koondis kuna olen 100 prossu kindel et Venemaa koondisesse ei pääse ta kunagi
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #13
                          Andreev ju mängis venelaste u-21 koondise eest ja seetõttu Eesti koondises mängimine peaks üsna välistatud olema. Ja noh, eks mehel ole ka omad eesmärgid Vene liigasse pääseda. Vene passi omades on see palju lihtsam, kui Eesti passi omades.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Andreev ju mängis venelaste u-21 koondise eest ja seetõttu Eesti koondises mängimine peaks üsna välistatud olema. Ja noh, eks mehel ole ka omad eesmärgid Vene liigasse pääseda. Vene passi omades on see palju lihtsam, kui Eesti passi omades.
                            see et ta U-21 eest mängis ei tohiks veel takistus olla et Eestit esndada
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              see et ta U-21 eest mängis ei tohiks veel takistus olla et Eestit esndada
                              täpselt nii
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X