320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Muideks, paljud soccerneti foorumi mehed Viljandi Folgil käinud on?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      selle kohta nagu eraldi teema ... miks seda siia tuua oli vaja???
      aga ka mul take 6 piletid soetatud ja ma loodan et sealt midagi head tulemas sest kiidetud neid on!!!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Hiljuti sai enda jaoks avastatud selline tore ansambel nagu Ska-P, eriti \"Intifada\" nimeline lugulaul. Väga lahe hispaania keelne värk.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by gnat


          selle kohta nagu eraldi teema ... miks seda siia tuua oli vaja???
          aga ka mul take 6 piletid soetatud ja ma loodan et sealt midagi head tulemas sest kiidetud neid on!!!
          Jah, ootusärevus on suur....

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            teate, täiesti ime, et keegi pole sedavõrd head muusikut siin oma loetelus äramärkinud.. jutt, kallid soccerntlased, käib mõistagi sellisest nagu tõnis mägi ...vot niivõrd hea laulja-laulukirjutaja ta on.. tjah, tema \"mõtisklus\" on üks minu lemmikutest, lisaks veel paljud teised, kas või kõigile jalgpallifännidele ja muudele tegelinskidele teada-tuntud \"koit\" või siis \"püha elmo tuled\", \"aed\" --- klassika --- and the list goes on..

            tõnis mägi.. lausa masendav, et keegi nii head muusikat ei kuula
            vägagi äss tegelane ta, vägagi.. öeldakse küll, et muusikamaitse üle ei vaielda, kuid sellele, et tõnis mägi on hea, ei saa lihtsalt vastu vaielda..

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              muusikast läheb peale hip-hop ja eriti raskelt vanem eesti rokk. Näiteks Tõnis Mägi, Ruja, , mõni lugu Fix\'ilt. Vot see on tõsiselt karm muusika!!!
              [glow tcolor=red, fcolor=black, size=2, strength=1]PROPELLER[/glow]

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Originally posted by zoolazorts


                Kellele eesti punk istub saab http://punk.bumpclub.ee/bunker/mp3/index.html parajalt mp3-esi tõmmata.
                See lehekülg on lahe...soovitan igat bändi

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Teen Lühidalt:
                  Ill Nino
                  Five Pointe O
                  Pitchshifter (P.S.I.)
                  Slipknot (eriti esimene plaat)
                  KoRn
                  Godsmack
                  P.O.D.
                  Stone Sour
                  Deftones
                  Static-X
                  Soulfly
                  +
                  Adema
                  Taproot

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Joe Strummer on surnud... Minu jaoks on The Clash punk-muusikas alati ületamatuks jäänud...isegi kui see, mida nad tegid, polnudki tegelikult punk.
                    Nii et unustage oma green day\'d, THE REAL THING is gone...
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Originally posted by mcnamara


                      Joe Strummer on surnud... Minu jaoks on The Clash punk-muusikas alati ületamatuks jäänud...isegi kui see, mida nad tegid, polnudki tegelikult punk.
                      Nii et unustage oma green day\'d, THE REAL THING is gone...
                      ää....ei unusta!
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        kui kazaa käepärast, siis avastage enda jaoks selline imetabane kollektiiv nagu Oranssi Paska
                        Neekeri, Anaali Apina ja Peppu Pedro on vaid mõningad näited nende...hmm...mahlasest repertuaarist

                        ja nad teevad isegi täitsa head muusikat

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Tähendab, kui siin liikleb vanakooli techno austajaid, siis soovitan Derrick May - Strings Of Life ja Juan Atkins - Infiniti. Kunagi sai sellist muusikat ikka meeletult kaifitud. Ei ole üldse nii hull, kui võiks arvata

                          Aga praegused parimad:
                          System of a Down
                          Slipknot
                          Nirvana (jah ikka veel überhea)
                          Blink182 - siuke ea tuju muusika
                          Disturbed!!!!!!!!
                          vana kooli omadest veel Cranberries ja Guano Apes ja Green Day öff coorse
                          Lambretta - Bimbo - ka täitsa pandav :P

                          ja siis veel:

                          New Found Glory
                          Linkin Park
                          KoRn
                          P.O.D.
                          Rammstein
                          Staind
                          Sum 41 (eino ülla-ülla)
                          The Vines
                          The Strokes
                          Yhe Hives
                          The White Stripes
                          Tool
                          TheTRUSTCompany
                          Stone Sour
                          Nickelback
                          .....
                          ja muu siuke kraam
                          Cerveza.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Mul on kaudselt härra Shepardiga sama maitse - Shepard, arvestades sinu muusikamaitset - kuula Bad Religioni. Kõik - kuulake BAD RELIGIONI, nende viimane plaat \"The Process of Belief\"

                            Ja üks asi veel - Green Day on välja andunud (kas mitte eelmise aasta lõpupoole) nende kohta ülimalt halva plaadi. Ei anna võrrelda ühegi eelmisega....sain omale just plaadi ja kohe mitte pole hea....

                            Ja muideks, soovitaks veel folgi sõpradele ansamblit Eesti Keeled, keda \"aitavad\" Jaak Johanson ja Riho Sibul.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              hei jubetore, et siin igast lahedat muusikat kuulatakse ... kui viimati(kunagi ammu) ma avastasin enda jaoks The Streetsi ... siis seekord olen enda avastanud jälle midagi uut, kuid sedagi mõndagi aega tagasi, ei mäletagi millal ... aga siiamaani on ta kindlasti hetkelemmik The Streetsi kõrval ja selleks on siis N*E*R*D ... bänd mõeldi välja siis The Neptunesi poolt ... Neptunes on teadagi hetke kõige edukam hip-hopi nn production team...
                              igastahes on neil väljas super album - In search of
                              N*E*R*D ei tee just hip-hopi nagu arvata võiks ... nad miksivad kokku kõike alates raskest hip-hopi biidist kuni urban popi ja bomba seguni kuni klassikalise rokini ... ehk siis nende muusika sisaldab - kõike ja kõikidele ... uus saund pop maastikul ... samas ei saa seda imestada ... nad ju töötavad igasugu artistidega koos ... isegi kõigi kalli britniga ... aga seda tehti lihtsalt raha eesmärgil ...
                              igastahes on nad teinud midagi uut huvitavat ja enneolematut ... minu hinge nad on jõudnud N*E*R*D Supper lihtsalt supper

                              like they say: Yours in spirit

                              Pharrell, Chad & Shay
                              und Devil :P

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Originally posted by Magpie


                                Mul on kaudselt härra Shepardiga sama maitse - Shepard, arvestades sinu muusikamaitset - kuula Bad Religioni. Kõik - kuulake BAD RELIGIONI, nende viimane plaat \"The Process of Belief\"

                                Ja üks asi veel - Green Day on välja andunud (kas mitte eelmise aasta lõpupoole) nende kohta ülimalt halva plaadi. Ei anna võrrelda ühegi eelmisega....sain omale just plaadi ja kohe mitte pole hea....

                                Ja muideks, soovitaks veel folgi sõpradele ansamblit Eesti Keeled, keda \"aitavad\" Jaak Johanson ja Riho Sibul.
                                Get your facts straight. Green Day viimane album oli \"Warning\", sina mõtled arvatavasti \"Shenanigans\'i\", mis ei ole album vaid B-poolte kogumik - see ei olegi mõeldud igaühele.
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X