320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Kui soundtrackidest rääkida siis tõepoolest Ennio Morricone. Muidugi spagetivesternid ja siis ka \"Chi Mai\", mis kõlas minu nooruspõlve iidoli J-P Belmondo filmis \"Professionaal\":P
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      soundtrackid:
      Snatch
      Black Hawk Down
      The Rock
      Full Monty

      Hans Zimmer kikib ässi
      308

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Originally posted by fittibaldi

        Ill Nino, tsekkige, päris haige asi.
        ja siis veel muidugist Fony.
        Oli juhus Ill Ninot eelmisel aastal Ozzfestil n2ha. Laval mehed t2iega rokivad. Olen k2ind/n2ind v2ga palju b2nde laval, kuid siukesi hulle n2gin esimest korda (kindlalt oleks nad pealava v22rind) ja seda heas m6ttes.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by Marduk


          Originally posted by fittibaldi

          Ill Nino, tsekkige, päris haige asi.
          ja siis veel muidugist Fony.
          Oli juhus Ill Ninot eelmisel aastal Ozzfestil n2ha. Laval mehed t2iega rokivad. Olen k2ind/n2ind v2ga palju b2nde laval, kuid siukesi hulle n2gin esimest korda (kindlalt oleks nad pealava v22rind) ja seda heas m6ttes.
          Arvatavasti jäi meelde Marc Rizzo, ke seal oma võitluskunste harrastas, aga kahjuks teda enam selle bandiga näha ei saa ja samuti ka Roger Vasquezi (löökpillid).

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Kuulan põrgumuusikat: duke ellington, jessica simpson, pink, ur2kam.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              ma kuulan põhimõtselt kõike,v.a trance\'i.ei...green day on väga kõva bänd.tglt mul üks nende cd on:\"dookie\",kunagi 4-5 aastat tagasi sain 20 eeguga kätte väga kuulatav
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Originally posted by proov
                Kuulan põrgumuusikat: duke ellington, jessica simpson, pink, ur2kam.
                for real? mismõttes põrgumuusika :P ja misasi see ur2kam on?
                endale new wave punk rock südamelähedane. aga jazz ka. ja vanad head: RHCP, foo fighters, radiohead. ja a cappella muusika

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Ma kuulan ikka Ill Nino\'t, SlipKnot\'i, KoRn\'i ja siis mõningad System of a Down\'i laule, mis on ka päris hääd.
                  Päris hea on ka \"Jackass-The Movie\" soundtrack Andrew W.K.-We want fun.:P :P
                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    deftones\'i värske reliis ei saa jääda siinkohal märkimata, vaatamata sellele, et nt areenis see maha tehti. jah kindlasti nõrgem, kui nt valge poni või ümber karusnaha, aga näituseks matrixi saundträkilt pärit lucky you on kuradi hea lugu.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Originally posted by greenday


                      Mina kuulan punkrokki. Täna tuli välja Green Day hittide kogumik \"International Superhits\", mille ma pool tundi tagasi soetasin. Soovitan soojalt mitte-disko-inimestele. 21 lugu üks tegijam kui teine.
                      ok siis. Ise kuulan ikka tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat
                      Hoovi jalgpallur

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Originally posted by Black_Magic


                        Originally posted by greenday


                        Mina kuulan punkrokki. Täna tuli välja Green Day hittide kogumik \"International Superhits\", mille ma pool tundi tagasi soetasin. Soovitan soojalt mitte-disko-inimestele. 21 lugu üks tegijam kui teine.
                        ok siis. Ise kuulan ikka tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat
                        Olen ka proovind, aga Westlife osutus mu jaoks liiga karmiks
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Minu vaieldamatu lemmik on Crazy Town
                          Kuulan ka teisi nagu Nirvana, Sum 41, Red Hot Chili Peppers , Linkin Park, Blink 182 aga Crazy Town\'i viimane album Darkhorse on ikka ülekõige

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            ok siis. Ise kuulan ikka tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat
                            Tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat??? Kas Dark Funerali, Cradle of Filthi, Dimmu Borgiri ja seesugust kraami siis?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Originally posted by greenday


                              Originally posted by Black_Magic


                              Originally posted by greenday


                              Mina kuulan punkrokki. Täna tuli välja Green Day hittide kogumik \"International Superhits\", mille ma pool tundi tagasi soetasin. Soovitan soojalt mitte-disko-inimestele. 21 lugu üks tegijam kui teine.
                              ok siis. Ise kuulan ikka tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat
                              Olen ka proovind, aga Westlife osutus mu jaoks liiga karmiks
                              haa haa haa
                              Hoovi jalgpallur

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Originally posted by Revolucion


                                ok siis. Ise kuulan ikka tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat
                                Tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat??? Kas Dark Funerali, Cradle of Filthi, Dimmu Borgiri ja seesugust kraami siis?
                                seda jah
                                Hoovi jalgpallur

                                Kommentaar

                                Working...
                                X