320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Mina kuulan punki ja eriti Eesti punki. Lemmikbänd on Vennaskond.
    Näited veel:JMKE,Velikie Luki,ÕIP,Migreen,Pööloy Gläänz jne.
    Välismaistest kuulan näiteks Sex Pistolsit

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Kõike! ( Eminemist kuni Metallicani või näiteks Atomic kittenist Linkin Parkini.)
      Kõige lemmikum on siiski Linkin Park,ja nu-metal või rap-metal.
      Copyright by JackieD

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Originally posted by JackieD


        Kõike! ( Eminemist kuni Metallicani või näiteks Atomic kittenist Linkin Parkini.)
        Kõige lemmikum on siiski Linkin Park,ja nu-metal või rap-metal.
        Nagu ma aru saan, siis piirduvadki sinu teadmised nu-metalist Linkin Parkiga. Muideks paljudele on see väga solvav nimetada LP-d üldsegi metaliks.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by Revolucion


          Originally posted by JackieD


          Kõike! ( Eminemist kuni Metallicani või näiteks Atomic kittenist Linkin Parkini.)
          Kõige lemmikum on siiski Linkin Park,ja nu-metal või rap-metal.
          Nagu ma aru saan, siis piirduvadki sinu teadmised nu-metalist Linkin Parkiga. Muideks paljudele on see väga solvav nimetada LP-d üldsegi metaliks.
          Minu jaoks on väga solvav, kui nimetada nu-metal\'it kuidagi seotuks metal\'iga.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Minu jaoks on väga solvav, kui nimetada nu-metal\'it kuidagi seotuks metal\'iga.
            Põhimõtteliselt ka minu jaoks.
            Tahad elamust, kuula Nirvanat. Ja jäädki seda elu lõpuni tegema.
            Punk pole mulle kunagi meeldinud ja ei hakka ka meeldima. Kuulan parem Chimairat!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Nirvana ei ole punk. Nirvana on grunge. Nirvana on hea. Ka Chimaira on hea. Nirvana on parim.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Ei oska eriti midagi öelda Green day kohta,sest ei kuula seda muusikat eriti,aga mulle tundub et olen siin foorumis peaaegu ainus kes kuulab hip-hopi ja rap\'i,panen mõned oma lemmikud kirja ka siia....
                Nas
                50cent
                Mos Def
                Royce Da 5,9
                Dr.Dre
                Dmx
                Busta Rhymes
                Onyx
                Jay-Z
                Xzibit
                Coolio
                The Roots
                Ludacris
                Nore
                B.I.G.......ehk aitab kah,läks niigi liiga pikaks
                EDIT: Dang,unustasin mainida 2pac\'i,parimaid räppareid läbi aegade..
                Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Originally posted by Kolla


                  Ei oska eriti midagi öelda Green day kohta,sest ei kuula seda muusikat eriti,aga mulle tundub et olen siin foorumis peaaegu ainus kes kuulab hip-hopi ja rap\'i,panen mõned oma lemmikud kirja ka siia....
                  Nas
                  50cent
                  Mos Def
                  Royce Da 5,9
                  Dr.Dre
                  Dmx
                  Busta Rhymes
                  Onyx
                  Jay-Z
                  Xzibit
                  Coolio
                  The Roots
                  Ludacris
                  Nore
                  B.I.G.......ehk aitab kah,läks niigi kiiga pikaks
                  Hip-hopi vallast meeldivad mulle hirmsasti siukse bändi nagu Rock Steady Crew mõned lood. Need on ikka nii old-skool et jube kohe. RSC oli muidugi rohkem tuntud kui breaktantsu buumi algatajad.
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Pole RSC\'lt midagi kuulnudki aga parandan selle vea kohe..
                    Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Originally posted by m1kk


                      Nirvana ei ole punk. Nirvana on grunge. Nirvana on hea. Ka Chimaira on hea. Nirvana on parim.
                      Mull suht pohh, kas grunge või mitte. Ja üldse Nirvanat kuulasin ma kui olin 12. Enam selline muusika eriti ei tõmba.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Kusjuures Kurt Cobain ise on öelnud, et ta teeb punk-muusikat.
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Vahelduseks Nirvana vaidlustele mainiks seda, et elavalt klassikult nimega Metallica on ilmunud uhiuus plaat \"St. Anger\", mis on üle ootuste hea. Igatahes minu jaoks on tegemist vist kuu plaadiga, kui mitte kvartali omaga.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Kas keegi ehk soovitaks noid R.E.M\'i lugusid-plaate, mis Cobaini maitsega enim ühtivad? Endalegi meeldib Nirvana(Cobaini) loomingust kõige rohkem just see \"akustiline ja õhuline\" (Lake of Fire, The Man Who Sold the World, Where Did You Sleep Last Night jne jne) osa... Sugulane mainis mulle, et Cobaini lemmikbänd olevat The Pixies olnud, kas oli siis R.E.M hoopis? (selline mulje jääb artiklist...)

                            Ja Metallica uuele tahaks ka käed külge saada
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Mõtsin ka lõpuks suu lahti teha muusika vallas :P Üldiselt kuulan kõike, a põhiliselt metal\'it
                              Põhilisteks tegijateks: Deftones, Bathory, Chimaira, Soilwork, Rage (midagi sarnast Metallica alguspäevadele), Godsmack, Metallica, Ill Niño, KoRn, Linkin Park, Samael ja sinna otsa unustamatu Nirvana (eriti \"Come As You Are\")
                              308

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Originally posted by m1kk

                                Endalegi meeldib Nirvana(Cobaini) loomingust kõige rohkem just see \"akustiline ja õhuline\" (Lake of Fire, The Man Who Sold the World, Where Did You Sleep Last Night jne jne) osa...
                                Minu teada ei kuulu ükski nimetatud lugudest ei Cobaini ega Nirvana loomingusse, vaid tegu on nö laenulugudega.
                                BACK WHERE WE BELONG

                                Kommentaar

                                Working...
                                X