320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Originally posted by Melwood


    Originally posted by m1kk

    Endalegi meeldib Nirvana(Cobaini) loomingust kõige rohkem just see \"akustiline ja õhuline\" (Lake of Fire, The Man Who Sold the World, Where Did You Sleep Last Night jne jne) osa...
    Minu teada ei kuulu ükski nimetatud lugudest ei Cobaini ega Nirvana loomingusse, vaid tegu on nö laenulugudega.
    Võimalik Ent suurepärased laulud on need siiski. Kui keegi täpsemalt oskab öelda, siis võiks ka originaalautori edastada mulle
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Originally posted by Kolla


      Ei oska eriti midagi öelda Green day kohta,sest ei kuula seda muusikat eriti,aga mulle tundub et olen siin foorumis peaaegu ainus kes kuulab hip-hopi ja rap\'i,panen mõned oma lemmikud kirja ka siia....
      Nas
      50cent
      Mos Def
      Royce Da 5,9
      Dr.Dre
      Dmx
      Busta Rhymes
      Onyx
      Jay-Z
      Xzibit
      Coolio
      The Roots
      Ludacris
      Nore
      B.I.G.......ehk aitab kah,läks niigi liiga pikaks
      EDIT: Dang,unustasin mainida 2pac\'i,parimaid räppareid läbi aegade..
      vot see on alles kraam.ice cube ja mystikal kah nagu head tegijad.
      Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Head on veel old school rapist Naughty By Nature,präägusest ajast A Tribe Called Quest,Big Brovas ,Clipse,Flipmode Squad,Wu Tang Clan jne.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by peremees


          Head on veel old school rapist Naughty By Nature,präägusest ajast A Tribe Called Quest,Big Brovas ,Clipse,Flipmode Squad,Wu Tang Clan jne.
          maitse asi,aga kas big brovaz on ikka old school??
          Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Kui sa tähelepanelikult loeksid, siis sa näeks, et seal on kirjas praegusest ajast....aga old school rapist kõige kõvem tegija on minu meelest PE, ehk siis Public Enemy
            Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Originally posted by Kolla


              Kui sa tähelepanelikult loeksid, siis sa näeks, et seal on kirjas praegusest ajast....aga old school rapist kõige kõvem tegija on minu meelest PE, ehk siis Public Enemy
              Ok,minu viga.PE on küll väga tegija.beach-il käis keegi neid kuulamas????
              Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Kui siin juba vana kooli räppi nostalgiaga meenutama hakatakse, siis raudselt vääriks mainimist veel Beastie Boys ja De La Soul, kes kõigest hoolimata siiani vahelduva eduga tegutsevad.

                Ja loomulikult ei saa unustada Eesti old school rapparit - Onu Bellat.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Originally posted by Jux


                  Kui siin juba vana kooli räppi nostalgiaga meenutama hakatakse, siis raudselt vääriks mainimist veel Beastie Boys ja De La Soul, kes kõigest hoolimata siiani vahelduva eduga tegutsevad.

                  Ja loomulikult ei saa unustada Eesti old school rapparit - Onu Bellat.
                  Jajah Beach Boys on tegija!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Originally posted by greenday
                    Jajah Beach Boys on tegija!
                    ow, ei mõnita
                    beastied olid ja on tegijad

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Panen diskuteerimiseks välja tänavused Mercury muusikaauhinna kandidaadid:

                      Radiohead, Hail to the Thief
                      Dizzee Rascal, Boy in Da Corner
                      The Thrills, So Much for the City
                      Soweto Kinch, Conversations with the Unseen
                      Floetry, Floetic
                      The Darkness, Permission To Land
                      Coldplay, A Rush of Blood to the Head
                      Martina Topley-Bird, Quixotic
                      Eliza Carthy, Anglicana
                      Athlete, Vehicles and Animals
                      Terri Walker, Untitled
                      Lemon Jelly, Lost Horizons

                      Huvitaval kombel vastavad siit minu tavaliselt lootusetule muusikamaitsele nii The Thrills, Coldplay, Lemon Jelly kui ka Athlete. Ja muidugi võrratu häälega Eliza Carthy - muidugi ei antaks temale seda auhinda üheski maailmas.

                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        The Mercury Prize winners since 1992

                        1992 Primal Scream ~ Screamadelica
                        1993 Suede ~ Suede
                        1994 M People ~ Elegant slumming
                        1995 Portishead ~ Dummy
                        1996 Pulp ~ Different class
                        1997 Roni Size/Reprazent ~ New forms
                        1998 Gomez ~ Bring it on
                        1999 Talvin Singh ~ OK
                        2000 Badly Drawn Boy ~ The hour of bewilderbeast
                        2001 P.J. Harvey - Stories from the city, stories from the sea
                        2002 Ms Dynamite - A little deeper
                        2003 ??? ????? Ei oska kohe tänavusi nominente eriti hinnata. Kuulanud olen vaid Lemon Jelly`t ja Coldplayd. Võrreldes eelmiste aastatega on ikka tase kõvasti langenud(üllatus, eksole). Vaadates kasvõi eelmiste aastate kandidaate ja nende albumeid (4 Hero ~ 2 pages, Suede ~ Coming up, Radiohead ~ OK computer, Oasis ~ (What\'s the story?) Morning glory, Super furry animals - Rings around the world, Beth Orton ~ Central reservation etc etc ), siis sry no comments...







                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Oh jaa, Mercury muusikaauhind! Tegemist on äärmiselt asjaliku ettevõtmisega brittide poolt, natukenegi alternatiivsemat stiili viljelevad artistid saavad ka auhindu siin noppida (S Club 7\'id ja Kylie Minogue\'id sisse ei trügi).

                          Eelmine aasta jättis Mercury prize\'i koha pealt suht kehva maitse suhu, nimelt minu arvates jäi ülekohtuselt auhinnaga pärjamata fenomaalne The Streets. Loomulikult oli Ms Dynamite\'i album ka suht OK, kuid The Streets on minu arvates oma debüüdiga \"Original Pirate Material\" briti muusikastseenile kõvasti rohkem juurde andnud.

                          Ok, suurima üllatuse valmistab nimekirjas esinemisega Coldplay. Ei pea enam Coldplay\'d nii alternatiivseks artistiks ning nende viimane plaat tundub olevat lihtsalt ilus järg superheale \"Parachutesile\". Oleks äärmiselt ülekohtune nooremate artistide suhtes see auhind ära näpata... Sama lugu Radioheadiga, kellelt vist ühtegi halba plaati ei oskagi enam oodata.

                          Seega minu jaoks jäävad vähemalt hetkeseisuga sõelale The Thrills ja Lemon Jelly, kahjuks teisi artiste pole teadlikult kuulata saanud. Neist kahest aga ennustaksin võitjaks tulevat Iiri punti The Thrillsi, kes oma soundiga ning live-setiga om minus sümpaatia tekitanud. Lemon Jelly\'t kohtasin Roskildes, paraku tema laiv nii võimsat tunnet ei loonud.

                          Võitja siis selgub aga alles 9. septembril, on alust arvata, et nii mõni senini tundmatu saab veel kuu aja jooksul natuke rohkem tuntuks.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Lugesin läbi kõik postitused antud teemas ja valisin nimetatutest oma lemmmikud:

                            JMKE, Nirvana, Green Day, Vennaskond, Blink 182, Queen, Offspring, Linkin Park, Rammstein, Marylin Manson, Papa Roach, Rage Against the Machine, Metallica, Guns n\' Roses, Korn, Terminaator, Sum 41, Iron Maiden, Manowar, P.O.D., Red Hot Chili Peppers, Velikije Luki, Pööloy Gläänz.

                            Ise mainiksin kindlasti juurde ka Puddle of Mudd\'i - nende lugu \"She fucking hates me\" rokib täiega ja on pikka aega mu lemmiklugu olnud.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              R&B kuulan sest see on ylikõwa ja ja Eestis on ka palju tegijaid

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Klubimuusika ikka nagu näiteks Trance,Techno,Drum n´ Bass
                                Aga vahest kuulan ka igasugust muid särke ja värke
                                Aga Metalit ei kuula üldse
                                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                                Koss on lahe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X