320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mnjaa, tuleb kojamehele õpetama, mis asi punk on...

    Kommentaar


      #32
      PUNK RUULIB! jalgpallifännide seas, nagu näha. Lahe! Minu lemmikud läbi aegade: RANCID, operation Ivy, exploited, sex pistols.
      Jalgpallihaigla liige

      Kommentaar


        #33
        Vanessa Mae
        Joe Crocker
        No Doubt
        Granberries
        Alanis Morrisette
        Enya
        Sheryl Crow
        Ljube
        Võssotski
        The Corrs
        Doors
        Chris Isaak
        cardigans
        jne
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          #34
          Päris lai ampluaa peaks mainima.Seinast seuna agakuidagi imelik Võsotskist Vanessamaeni???
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #35
            Irvita, irvita, järgmise tormiga lähed ise põhja....
            Kõigesööja. Vaid disco ei lähe peale.
            Vanessa kõrvale jäi Brightman nimetamatta.
            meeldib see kõik, mis nimetatud ja enamgi veel. eesti bändid jätsin targu nimetamatta, sest paljudel on lugusid, mida ma kaifin, siis teevad aga sellise loo, mis kuidagi peale ei lähe...
            Näiteks.
            The Tuberkoloited. Vaid üks lugu, mida ma olen aastaid kaifinud, ja millest paremat nad minu arvates pole edaspidi enam teinud- "Tuhamägedes ma rändan"
            teiste puhul sama lugu...
            Eriti Kurva Muusika Ansambel on selline asi, mida ma kaifin loost olenematta, kuid see on ka vaid üksik kaamel kõrbes...
            P.S muusiak valik oleneb minu puhul muidugi sellest, millist parajasti etenduses kasutame ja üldjuhul valitakse ikka selline muusika, mis tahes tahtmatta on nagu rusikas silmamulku ja hiljem juba kuulad mõnuga...
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              #36
              Minu jaoks on Eesti punk üle kõige.Eesotsas Jõmka ja Vennaskonnaga-need on klass omaette.Kuid tasemel tegijaid on veel palju.Uutest on üks parim Directors of the Universe (eriti "ra"pane roknroll&quot.
              Kontsertitel on ka oma 15a käidud.Vanematest tegijatest tuleb eriti esile Vanemo~de ja Velikije Luki.
              Tegijaid on veel palju:Mystika,Idiootsuse Rev. jne.

              Kommentaar


                #37
                Orginally posted by Udupasun


                mis asi on trip-hop? (sry, pole kuulnud )
                Trip-hop on selline asi, mis soodustab enesetappude niigi kõrge taseme järsku tõusu. Nii harva, kui kuulama olen juhtunud, tekib tahtmine ennast surnuks juua, üles puua, maha lasta jne.
                Depressiivsuses, kulla Udupasun, selle võlu seisnebki! Pigem viib mu tuju alla mingi skuuter või gigi d'agumentino. Kui oled tumedas tujus, tasub just depressiivsemat kraami kuulata (ntx Unholy)- saad kohe teise hingamise. Kui oled deprekas ja näed-kuuled, et kõigil on ymberringi lõbus ja hea, tunned end veel kehvemini.
                Mdx, millal esineb kõige rohkem enesetappe? Vastus: kevadel, kui näed, et kõik ümberringi järjest paremaks läeb, tunned end eriti väärtusetuna ja teed 0:1.
                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                Kommentaar


                  #38
                  Orginally posted by wal

                  Orginally posted by Udupasun


                  mis asi on trip-hop? (sry, pole kuulnud )
                  Trip-hop on selline asi, mis soodustab enesetappude niigi kõrge taseme järsku tõusu. Nii harva, kui kuulama olen juhtunud, tekib tahtmine ennast surnuks juua, üles puua, maha lasta jne.
                  Depressiivsuses, kulla Udupasun, selle võlu seisnebki! Pigem viib mu tuju alla mingi skuuter või gigi d'agumentino. Kui oled tumedas tujus, tasub just depressiivsemat kraami kuulata (ntx Unholy)- saad kohe teise hingamise. Kui oled deprekas ja näed-kuuled, et kõigil on ymberringi lõbus ja hea, tunned end veel kehvemini.
                  Mdx, millal esineb kõige rohkem enesetappe? Vastus: kevadel, kui näed, et kõik ümberringi järjest paremaks läeb, tunned end eriti väärtusetuna ja teed 0:1.
                  Kas keegi on kuulnud, et mõni jalgpallur oleks endalt elu võtnud? Mina küll pole. Vot. Mängi jalkat, ja mured kaovad!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #39
                    Välismaisest pungist väga lugu ei pea, kui mõned üksikud Sex Pistolsi, Clashi ja Ramonesi lood välja jätta. Nende hitid ühesõnaga.
                    Kodumaine on ikka lahedam, paari aasta eest sai üsna tugevalt JMKE-t ja Vennaskonda fännitud, nüüdki hea nostalgitsedes plaate kuulata. Kuid sellega asi ei piirdu- sümpaatilised on ka Generaator M, Propeller, Square, Pööloy Gläänz, Velikije Luki ning ühte teatud surnud punkarit meelest pidades Delirium Borthersi lugu "Maailm lõppeb maikuus". Noorpunkarid täna- andke andeks, ajavad oksele. Nende hulka ma ei loe Müstikat ja id-revi ning teisi veidi rokilikumaid punte.
                    Aga üldine maitse- ikka vana kool. 60ndad ja veidi ka 70ndad (nii umbes biitlite algusajast kuni Bostoni ja Thin Lizzyni välja) , üleüldine lemmik THE DOORS, ülejäänusid ei hakka nimetama, kuna nimekiri läeb liiga pikaks.

                    P.S. Vibu- lahedalt lai valik sul, endalegi meeldivad Cocker ja Enya.
                    http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                    Kommentaar


                      #40
                      tegelikult sellel sajandil kuulatud lugude TOP 5 oleks minul selline:

                      RUJA-need ei vaata tagasi
                      Bob Marley-- Buffalo Soldier
                      Armand Van Elden- Flowers
                      Wycleaf Jean- 911
                      Laulukarusellike

                      eelsmise sajandi lugusid ei haka üldse lugemagi...

                      Kommentaar


                        #41
                        Kuulan lugusid loo enda mitte muusikastiilide ega bändide järgi

                        Üldiselt on nii te kõikvõimalikud poistebändid jms ei suuda ühtgei minule meeldivat lugu valmistada
                        See kiri siin on all

                        Kommentaar


                          #42
                          Orginally posted by yeg

                          Kuulan lugusid loo enda mitte muusikastiilide ega bändide järgi

                          Üldiselt on nii te kõikvõimalikud poistebändid jms ei suuda ühtgei minule meeldivat lugu valmistada
                          See on peaasjalkikult sellepärast, et nad ei valmistagi oma lugusis ise.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #43
                            See on peaasjalkikult sellepärast, et nad ei valmistagi oma lugusis ise.
                            aga vaata, enamustel bändidel/artistidel on erinevad produtsendid, kes kirjutavad/mõjutavad nende muusikat...ma ei ütlegi et kõigi esitajate puhul see nii on, eriti 'radikaalsemate' gruppide :P nagu punkbändid jne..aga siiski
                            mitte et mul midagi pungi vastu oleks

                            Kommentaar


                              #44
                              Minu eelistused kattuvad suures osas wal'i omadega, stiilidest läheb aga üha enam peale igasugune progerock/metal.

                              Mõned ansamblid ka: Therion, The Gathering, Lacuna Coil, Opeth, My Dying Bride, Paradise Lost, Amorphis, Anathema, Tool, Savatage, Ayreon, Within Temptation.

                              Ent mis siin salata, nii aastat 10-12 tagasi kuulusid ka JMKE, Vanemõde, Singer Vinger põhiliste lemmikute kilda.

                              Kommentaar


                                #45
                                Orginally posted by Undertaker

                                See on peaasjalkikult sellepärast, et nad ei valmistagi oma lugusis ise.
                                aga vaata, enamustel bändidel/artistidel on erinevad produtsendid, kes kirjutavad/mõjutavad nende muusikat...ma ei ütlegi et kõigi esitajate puhul see nii on, eriti 'radikaalsemate' gruppide :P nagu punkbändid jne..aga siiski
                                mitte et mul midagi pungi vastu oleks
                                Mingi band, kes laseks produtsendil oma muusikat kujundada, ei tohiks ennast pungiks nimetada, sest see käib kangesti pungi definitsiooni pihta.
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X