320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    omk!

    mõtlesin, et võiks ka mõned tegijad kirja panna...:
    * Gilles Peterson
    * Future Sound Of London
    * Moby
    * St Germain
    * Kevin Yost
    * Ian Pooley
    * Bob Sinclair
    * Astrud Gilberto
    * United Future Organization
    jne jne....
    head stuffi on palju, et võiks neid nimesid veel trobikonna ette lugeda.. kui on olemas ka Audiogalaxy või WinMX, siis pole ka mingi proble netist musa tirida!

    ok
    The other line moves faster.

    Kommentaar


      #47
      Gilles Peterson

      Gilles Peterson vist ise muusikat ei tee. Selle eest väljastab tema plaadifirma Talkin Loud ainult paremat stuffi. Üks paremaid möödunud aastast-4 Hero album "Creating Patterns".

      Kommentaar


        #48
        Niih, vaatsin, et plegi siin veel enda poolt kuulatavat muusikat kirja pannud. Üldiselt: kuulan metalit(igasugust), hardrocki ja ka punki( vahel harva hiphop d'n'b jms, kuid ei iial träänsi)

        Mõned bändid kah:
        Deftones*, Korn, A Perfect Circle, Cradle of Filth, Marilyn Manson, Mudvayne*, Nirvana*, Papa Roach, Rage Aigainst the Machine, Slipkonot*(20.01.02 käisin Soomes kontserdil ), Soulfly, Static-X*, System Of A Down*, Rammstein*, Children of Bodom, At the Gates*, Tool*

        *= neid kuulan eriti tihti.



        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #49
          Orginally posted by Ertai
          Appocalyptika
          Nime siiamaani kirjutada ei oska:P
          Õige oleks (vist) kindlasti Apocalyptica, nii et jäta meelde.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #50
            Orginally posted by m1ck

            Orginally posted by Ertai
            Appocalyptika
            Nime siiamaani kirjutada ei oska:P
            Õige oleks (vist) kindlasti Apocalyptica, nii et jäta meelde.
            Aint kaheks päevax...siis jälle meelest,,krt kyll mingi kiiks on mul ajudes:P

            Kommentaar


              #51
              Orginally posted by mihkel

              Gilles Peterson vist ise muusikat ei tee. Selle eest väljastab tema plaadifirma Talkin Loud ainult paremat stuffi. Üks paremaid möödunud aastast-4 Hero album "Creating Patterns".
              tegeleb teine jah rohkem miximisega... :P paar esimest head stuffi, mis meelde tuleb. oleks nt. One Starry Night (Kevin Yost), Fedime's Flight (Jazzanova), jne....
              Radio One lasi ikka tyypi live'na (kas see oli neljap õhtuti?), poolteist tundi järjest lendas superhead kraami!!
              4 Hero'l veel häid albumeid peale selle!
              The other line moves faster.

              Kommentaar


                #52
                Soome Radiomafiast sai ka Petersoni Worldwide saadet kuulata. Uuest aastast asendati see mingi essential mixiga, tüüp olevat liialt palju raha tahtnud

                Kommentaar


                  #53
                  hehehe... Green Day on minu arust maailma parim pend... Kerplunk, Warning ja Dookie on sitaks hääd!!!! Üldiselt jahh.. nii on
                  LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                  Kommentaar


                    #54
                    Ütleks siis kah mida kuulan:

                    *deftones - pink maggit, rx queen, digital bath jt.
                    *tito & tarantula - love in my blood, betcha can`t play jt.
                    *eric clapton - unplugged versioonid
                    *nirvana - kõik on hää
                    *marilyn manson - osad lood on päris head
                    *the doors - no comments
                    *led zeppelin - samad sõnad

                    Ehk lühidalt - kuulan kõike mida ette mängitakse va uus pop
                    Eestikatest on meelde jäänud propelleri laulud eila veel ja punker

                    to Peku: ma kah kivimäelt

                    Kommentaar


                      #55
                      Orginally posted by Peku

                      hehehe... Green Day on minu arust maailma parim pend... Kerplunk, Warning ja Dookie on sitaks hääd!!!! Üldiselt jahh.. nii on
                      "1039 Smoothed Out Slappy Hours" pole ka just sitt plaat!
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #56
                        Orginally posted by mihkel

                        Soome Radiomafiast sai ka Petersoni Worldwide saadet kuulata. Uuest aastast asendati see mingi essential mixiga, tüüp olevat liialt palju raha tahtnud
                        praegu ju tegelt üsna muretu, NetRadio pakub võimalusi igale maitsele! nt. JazzFM 102.2 FM, 3WK Undergroundradio, jne... töö ajal hea, kõrvaklapid pähe ja ei pea teiste möla koguseeaeg kuulama!
                        kas keegi eelmine reede sakalas silvana maltat ka kuulamas käis? täica ok oli, aga nagu hõbemägi päevalehes kommenteeris - oleks võinud rohkem jobimi muusikat olla, tegeles seal enda promomisega veidike...
                        põhjust nurisemiseks tegelt eriti ei ole, igati kõva tase oli!!

                        ok
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          #57
                          usa pungi austajad võiks kuulata ka selliseid bände nagu: Pulley, NOFX, Slum 41, H2O etc.

                          Kommentaar


                            #58
                            Respetct Zildele, doors juhtub olema mu lemmikmäng, The End just kõlab kõrval.
                            Sakalas eelmisel reedel oli ka sitaks lahe, kuigi tõsi ta on- peale Ipanema laulukese polnud ma varem ühtegi lugu kuulndu, endal küll üsna mitu Brasiilia muusika plaati, mis ka ise Brasiiliast ostetud, olemas, aga krt jah liiga vähe äratundmisrõõmu oli. Lõuna-Ameerika muusika huvilised- kuulake bändi Brazil 66, ülimalt ilus muusika.
                            http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                            Kommentaar


                              #59
                              no ma kuulan nii palju nii haiget asja et ma ei hakka vist oma praegusi lemmikuid nimetama, keegi vast ei tea neid ikka a noh klassikud jäävad - RADIOHEAD, Stereolab, Placebo, the cure, coldplay...
                              Eesti vaieldamatu lemmik Metro Luminal
                              run out of the city and into the sunshine...

                              Kommentaar


                                #60
                                Orginally posted by maverick

                                no ma kuulan nii palju nii haiget asja et ma ei hakka vist oma praegusi lemmikuid nimetama, keegi vast ei tea neid ikka a noh klassikud jäävad - RADIOHEAD, Stereolab, Placebo, the cure, coldplay...
                                Eesti vaieldamatu lemmik Metro Luminal
                                Sa peaks oma nime muutma sick boy'ks
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X