320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale 'Green Day'

    Algselt tegi selle postituse wal


    Orginally posted by Udupasun


    mis asi on trip-hop? (sry, pole kuulnud )
    Trip-hop on selline asi, mis soodustab enesetappude niigi kõrge taseme järsku tõusu. Nii harva, kui kuulama olen juhtunud, tekib tahtmine ennast surnuks juua, üles puua, maha lasta jne.
    Depressiivsuses, kulla Udupasun, selle võlu seisnebki! Pigem viib mu tuju alla mingi skuuter või gigi d'agumentino. Kui oled tumedas tujus, tasub just depressiivsemat kraami kuulata (ntx Unholy)- saad kohe teise hingamise. Kui oled deprekas ja näed-kuuled, et kõigil on ymberringi lõbus ja hea, tunned end veel kehvemini.
    Mdx, millal esineb kõige rohkem enesetappe? Vastus: kevadel, kui näed, et kõik ümberringi järjest paremaks läeb, tunned end eriti väärtusetuna ja teed 0:1.
    Jah, eks ta ole... Mainitet kodanik d'Agostino puhul ei teki paraku soovi tappa mitte ennast, vaid teda (sama kehtib ka kõigi shiny-happy rullnokkade kohta, keda vastava meloodiasuunitlusega kohtades hulgemini kohtab). Trip-hopi kohta ag ikkagi niipalju, et elus olen ma ikkagi seetõttu, et trip-hop'i ei kuula. Mul jätkub endalgi depressiivsust piisavalt, et vähemalt paar tosinat inimlooma oma halaga hauda ajada.
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale 'Green Day'

      Põhiliselt Michael Bolton, Lionel Richie, .... ... tegelt kõike mis hetkel tundub olevat uus ja põnev kuid vana lemmik on ikka Queen!
      Why do gorillas have big nostrils?
      Because they have big fingers!

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale 'Green Day'

        Jamist ei saa siiski keegi jagu!
        Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale 'Green Day'

          Jam on nii hea nii hea
          Ise oled türapea


          i don\\\'t want cos i just get

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale 'Green Day'

            viimastel päevadel kuulan ainult seda:
            www.webcon.ee/lahesiil/index.php?sisu=songs
            jõudis minuni rainmani käe läbi ja muud ei tea sellest asjast mitte kui midagi!

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale 'Green Day'

              By the way, Green Day ilmutas just plaadi "Shenanigans", mis koosneb singlite B-pooltest ja filmide saundträkkidel ilmunud kraamist. Pidavat olema igati aus Green Day plaat.

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Green Day\'

                Originally posted by Juks


                By the way, Green Day ilmutas just plaadi \"Shenanigans\", mis koosneb singlite B-pooltest ja filmide saundträkkidel ilmunud kraamist. Pidavat olema igati aus Green Day plaat.
                Oh mis te nüüd! Mina ja plaadi!
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  ma niuke hh vend kuulan roni size, dr dre, cypress hill, P:O, wu - tang jne. vot minu lemmikud

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Viimasel olen kuulanud Bruce Springsteen\'i, kellel mõned lood, nagu näiteks \"Thunder Road\" ja \"The River\", on ikka ülikõvad! Samas ka nt. Oasisel on päris häid lugusid Hetkel tuleb Winamp\'ist \"Stand by me\", mis on tõesti väga hea...eriti veel akustilise versioonina Nojee.. what\'s the matter with you, sing me something new ... stand by me.. nobody knows..

                    Peaegu unustasin...Eagles ! Kuigi arvan, et ma olen Eestis peaaegu ainuke Eaglesi kuulaja...njah, mõned lood on neil tõesti väga-väga head ja väärivad kuulamist

                    Ciao

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Igasugu huvitavaid asju võib kuulata. Sõltub tujust ja olukorrast ja jne. Aga mul on kindel süsteem, kuidas ma lugusid klassifitseerin(näiteks tulemise ja minemise lood; ärkamise ja uinumise lood). Kui kuskile välja minna pidutsema (loe: jooma), siis peab enne midagi energilist kuulama (näiteks The Corrs \"Leave me breathless\"), et vaim püsiks ergas ja keha trimmis (kuigi tundes ennast võin öelda,et õhtu lõpuks on ikka vastupidi...)

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Originally posted by Artur


                        Viimasel olen kuulanud Bruce Springsteen\'i, kellel mõned lood, nagu näiteks \"Thunder Road\" ja \"The River\", on ikka ülikõvad! Samas ka nt. Oasisel on päris häid lugusid Hetkel tuleb Winamp\'ist \"Stand by me\", mis on tõesti väga hea...eriti veel akustilise versioonina Nojee.. what\'s the matter with you, sing me something new ... stand by me.. nobody knows..

                        Peaegu unustasin...Eagles ! Kuigi arvan, et ma olen Eestis peaaegu ainuke Eaglesi kuulaja...njah, mõned lood on neil tõesti väga-väga head ja väärivad kuulamist

                        Ciao
                        Eksid, mu ema kuulab ka Eagles\'ite Hotel Californiat!!!
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          väga huvitav on selline punt nagu A (jah, tõesti neil ongi selline nimi ). Albumid how ace are buildings ja Hi-Fi serious on tasemel. Papa Roachil on uus plaat välja tulnud, esimene singel on igatahes muljetavaldav. Ahjaa, Creedi Weathered oli pisike pettumus.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Noh, Sass, kui nüüd päris aus olla, siis neil on \"Hotel California\'st\" minu arvates palju paremaid lugusid. Ega mulle Eagles tegelikult nii väga ei meeldigi, aga siuke hea rahulik muusika läheb mõnikord väga hästi peale, seda näiteks siis, kui mul midagi teha pole, kuigi peaagu alati on, aga selle postitamise kirjutamise hetkel nagu ei olnud...

                            Tähendab, kuulasin niisama suvalt muusikat ja mõni laul hakkas meeldima ja panin selle siia foorumisse ajaviiteks kirja Eagles on minu üks sellist vahelduvatest lemmikutest, mis vahepeal üle viskab. Eelpool mainisin ära aga need bändid, mis juba päris pikki aastaid minu lemmikute sekka on kuulunud, nendeks on näiteks Vennaskond, Guns N\' Roses, Def Leppard jne.

                            Njah, aga seda ütlen ma küll, et viimaste päevade jooksul on mulle hakkanud Oasis meeldima, aga küll seegi varsti ära tüütab...

                            Loodan, et tekstis miski point leidus. Ja sa võid omale öelda, et tal on isegi suht-puht talutav muusikamaitse...

                            Ciao

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Mulle on viimasel ajal Iron Maiden meeldima hakanud. Soovitan kuulata lugu Run to the Hills! Varem polnd ma neist vist midagi kuulnud.
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                praegune parim bänd on kindlalt psyhoterror, pole midagi teha. lemmiklugu praeguse seisuga ,ei kuhugi teel, lääne bändidest on sümpaatseim nirvana.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X