320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Originally posted by Artur


    njah, viimasel ajal olen hakanud kuulama üht vene (rock)bändi... jah, just vene bändi, aga see-eest head grupil nimeks \"Akvarium\" tegutsetud juba oma 30 aastat ..mulle meeldib
    Vene puntidest soovitan veel sellist nagu Korol i shut (Kuningas ja narr), väga huvitavat asja viljelevad. Samuti Queens of the Stone Age, mis pole küll Venemaalt, aga siiski tegija Nende uus album Songs for the Deaf peaks juba siingi müügil olema.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Teen ka siis värskendatud tabeli:

      Green Day
      Ramones
      Sex Pistols
      Iron Maiden
      Ozzy Osbourne
      Black Sabbath
      Offspring
      Hives
      Riverdales
      Sanbox
      Screeching Weasel
      JMKE
      Vennaskond
      Blind
      Memoriaalansambel
      Exploited
      Sum 41
      Slayer
      Beach Boys
      Stiff Little Fingers
      Frustrators
      Guns \'n Roses


      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        lugesin kõikide postitused läbi. palju head on juba ära toodud, sestap lisaks vaid ühe, aga hea: Kino.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by Artur

          otsisin ka herra jyrioo poolt mainitud bändi lugusid netist, aga võta näpust, neid ei ole leidsin küll ühe video, kuid seda tõmbab teadagi sada aastat...
          Neid leiab küll, ainult ma ei mäleta, mismoodi pundi nime kazaasse vms ladina tähtedega õieti sisse toksida. Väga imelik variant läks läbi igatahes. Artur, katseta erinevaid versioone kuulmise järgi. Ehk leiad.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Originally posted by jyrioo
            Originally posted by Artur
            otsisin ka herra jyrioo poolt mainitud bändi lugusid netist, aga võta näpust, neid ei ole leidsin küll ühe video, kuid seda tõmbab teadagi sada aastat...
            Neid leiab küll, ainult ma ei mäleta, mismoodi pundi nime kazaasse vms ladina tähtedega õieti sisse toksida. Väga imelik variant läks läbi igatahes. Artur, katseta erinevaid versioone kuulmise järgi. Ehk leiad.
            yks võimalik kirjapilt, millega Kazaa\'st leiab, on Korol_i_shut... WinMX\'ist saab isegi Karol\'iga mõne loo kätte...
            head tirimist, Artur!
            The other line moves faster.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Kiidan ka siis üht vene bändi: ROMISLOKUS
              Viimase aja üks vapustavamaid ja värskendavamaid muusikaelamusi. Tegu progressiivset ambientlikku rockmuusikat viljeleva bändiga, kes on äsja üllitanud oma kolmanda albumi \'All Day Home\', millel sisalduvad lood mp3-dena olemas ka nende koduka download-lehel. Nende loomingus võib kohata mõjutusi väga erinevatest stiilidest, ent kokkuvõttes on nad osanud välja arendada täiesti omaette ja omapärase stiili

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Elvis, The Beach Boys, Buddy Holly, The Big Bopper, Chuck Berry, Eddie Cochran, Jerry Lee Lewis, Carl Perkins, Shakin` Stevens, Bill Haley, Bo Diddley, Cliff Richard, Gene Vincet, Fats Domino, Little Richard, Jumpin` wheels, Kirsipuu & Kasesalu & The Rockin` Guys,

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Yeah, baby! Rock\'n\'roll!
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Puhtalt uudishimust - Christina Aguilera uut videot olete näinud? \"Dirty\" on nimi... Ma lisan juurde, et ei, ma ei kuula Aguilerat.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      eriti bitchie näeb ta seal välja :P ... ja ei ole ka Aguilera kuulaja

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        hihih! tere.. nüüd sai siis väheke jyrioo poolt üleshaibitud korol is shuti kuulatud, ja oojaaa, tegemist on tõepoolest hea bändiga, kuigi ma neid palju kuulnud pole..kõigest paar-kolm lugu, kuid sellest piisas, et minu sümpaatia võita.. tõesti-tõesti viljelevad nad väga huvitavat muusikat, mida esmahetkel ei oskagi kuskile klassi alla liigitada..
                        kuid see pole ju lõppude-lõpuks tähtis, peaasi, et meeldib..

                        aga tegelikult tahtsin ma ära mainida siukese bändi, mida vaata et keegi siin vist teinud pole..või lugesin ma lihtsalt valesti blink 182!!! green day austajatele peaks see kindlasti meelejärgi olema -- nii arvan vähemalt mina viljelevad nad umbes samasugust punkrokki.. (või soft-punk\'i..kuidas kellegile meeldib)..

                        ja selleks korraks kõik




                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Mina ei haibi mitte kunagi mitte midagi , ainult mainin suunurgast vahel harva. Nende kodulehekülg on muuseas siin. Sealt saad ka diskograafia sektsiooni alt suure hulga mp3-sid, kui huvitab.
                          Blink on aga pigem happy-punk ja olgugi et nad teevad oma asja hästi, ei saa neid siiski Green Day või mõne muu vanema kooli bändiga hästi võrrelda. Tipsu imal tundub kogu see nende värk. Kuigi first date\'i video on päris andekas :P
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            servus!!

                            niisiis.. ei ole kaugel enam see aeg, kui hakkab peale JÕULUJAZZ 2002! Super esinejaid on palju, ei hakka kedagi spetsiaalselt väljatooma... igati kõva bossat on ka tulekul, nii et mida sa hing ikka veel ihkad! endal on kindlasti plaanis paari kontserti külastada!
                            nii, et kui mitte varem, siis seal näeme!
                            The other line moves faster.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Ei hakka pikalt lobisema: hetke parim lugu on Atomic Kitten \" The tide is high\"..või midagi sellist

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Originally posted by Raix


                                servus!!

                                niisiis.. ei ole kaugel enam see aeg, kui hakkab peale JÕULUJAZZ 2002! Super esinejaid on palju, ei hakka kedagi spetsiaalselt väljatooma... igati kõva bossat on ka tulekul, nii et mida sa hing ikka veel ihkad! endal on kindlasti plaanis paari kontserti külastada!
                                nii, et kui mitte varem, siis seal näeme!
                                Jaa, Take 6 on Eestis, mul piletid olemas, aga teil?:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X