320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saalihoki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saalihoki

    Ei hakanud kiirel vaatamisel seda teemat silma. Tean, et siinsest rahvast suhteliselt palju mehi seda pelavad, kuid kes ja kus? Jansa, te enda satsi olete legaliseerinud? Oli vist samuti saalihoki teil teemaks

    Ega oskagi rohkem midagi lisada, Eestis praegu vaid 2 klubi on kes võivad ka rahvusvahelisel tasandil läbi lüüa - TTÜ ja Jõgeva Tähe..

    #2
    Vastus teemale \'Saalihoki\'

    Ma käin koolis kaks korda nädalas sõpradega oma lõbuks mängimas. Lahe mäng ,soovitan kõigile, talvel hoiab hästi vormis.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Saalihoki\'

      Amority, ma vaatan, et südamelähedane teema sul. Räägid ehk enda viimase aja tähthetkedest!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Saalihoki\'

        Südamelähedane, seda küll jah Milliseid tähtsündmuseid sa nüüd täpsemalt silmas pead?

        Miks ma sind ainult Bayerni salliga võistlustel olen näinud, mitte Exeli varustusega mängimas?

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Saalihoki\'

          Kas siin uhkustada ka tohib?Mul on nimelt Trummi SK-ga umbes kümme aastat tagasi võidetud pronksmedal Eesti meistrivõistlustelt,umbes 5-6 matsi meilt käisid ka MM-il.Ala ise on kiire,tehniline ja huvitav.Kahjuks pole ammu mänginud,kepid koguvad tolmu nurgas...
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Saalihoki\'

            Jah, siis oli tase ka vastav See oli B klassi MM eksole? Mis siis muud kui kepid kapist välja, õigemini uued kepid tuleb osta, areng on suur olnud.

            96 oli aastaks siis ja tegijateks:

            1) Jõgeva SBK Tähe
            2) Tartu Ülikooli SK
            3) Trummi SK

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Saalihoki\'

              Algselt postitas amority


              Ei hakanud kiirel vaatamisel seda teemat silma. Tean, et siinsest rahvast suhteliselt palju mehi seda pelavad, kuid kes ja kus? Jansa, te enda satsi olete legaliseerinud? Oli vist samuti saalihoki teil teemaks

              ..
              ei ole viicinud..mängime ikka ja teeme trenni Viskoosalastega ning thäts itt.
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Saalihoki\'

                kurat, sain palliga täna kenasti silmaauku. Täitsa valus rsk, aga elab üle.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Saalihoki\'

                  Well ma sain küünarnukiga mõned kuud tagasi sellise obaduse, et silmamuna käis kuklas ära

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Saalihoki\'

                    Olen kuulnud vanematelt tegijatelt,et ka ping-pongi palliga on silm peast välja löödud

                    Kuid,amority,valgusta,mis on muutunud ja milline see areng varustuse osas on olnud?
                    Seda ka,Kallaste Tom\'iga juba rääkisin,et Trummi võtaks võibla järgmine aasta uued vormid.Miks mitte teie omi proovida.Päris headest pakkumistest rääkis.Kui asi kevade poole konkreetsemaks läheb ,võtan ühendust
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Saalihoki\'

                      Ei taha siia reklaamjuttu, eriti kui see reklaam on samasugune kui saalihoki foorumis.
                      Mine loe parem sealt

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Saalihoki\'

                        Algselt postitas yheksa


                        Ei taha siia reklaamjuttu, eriti kui see reklaam on samasugune kui saalihoki foorumis.
                        Mine loe parem sealt
                        Jah, üritaks reklaami siin välja jätta ja räägiks vaid saalihokist

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Saalihoki\'

                          Et teema teisele lehele ei vajuks, siis postitan midagigi.

                          Eesti koondis mängudeks Lätiga - loodaks, et Lätist ei tulda tagasi kahe kaotusega.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Saalihoki\'

                            Me võitsime Läänemaa Valdade Talimängud saalihokis ära
                            Oruga olime finaalis, Oru all mängis ka üks meistriliigas kõval tasemel tüüp (finaalis ta ei mänginud)

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Saalihoki\'

                              Tõstan teema taas esilehele :P

                              Info möttes, sellel nädalal peetakse poolfinaale. Tulemustest hiljem.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X