320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tooliga viskaja kohtuasi e. sootuks süüta kukkus tulle

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tooliga viskaja kohtuasi e. sootuks süüta kukkus tulle

    Muideks teadmiseks et tooliga viskamise eest viidi kolmapäeval minema Matis ja ta saab süüdistuse 22. nov. k.a. mis ilmselt tunduvalt karmim kui 4200.-
    Ettepanek: kuna me teame kes viskas ja nägime seda aga "ei tunne " teda siis võiksime koguda u. 10 liikmelise tunnistajate ringi kes tunnistavad et Matis ei visanud ja süüdistus on alusetu.
    Teine variant aitaksime koos tema trahvi annetuste näol ära maksta.... sest tegelikult ta ju ei visanud. Oli isegi fännisektorist pisut eemal 100%, ja nüid läheb tanki teise mehe eest... ja selle eest veel n.ö. musta nimekirja sattumine pole vist just eriti aus. Üks kõigi, kõik......
    RummaBastards!

    #2
    No kurat...välja ei saa uurida kes viskas...
    Tunnistajaid peax olema...mendid oma valesüüdistustega,et võimu näidata!(arghh )

    Kommentaar


      #3
      mina olen käsi. nõme kui keegi peab maksma trahvi millegi eest mida teinud ei ole ja kõik teavad et ei teinud. Saame minna tunnistajateks ja või siis koguda raha kokku.
      Eriti nõme kui nüüd keegi mitte midagi ei teeks. Keegi teab seda Matist, või sellest asjast midagi lähemalt. Et võib minna kohtusse tunnistajaks ja ütelda kus ta istus ja et see mees tõesti midagi ei teinud. Kes tegi ei tea, aga see mees kindlalt mitta.
      Lisaks trahvile on ka see asi, et tüüp saab kaea haldusõigurikkumise ja järgmised trahvid (kiiruseületamine vms) on juba palju karmimad.
      memer of Gaskoff fan club

      Kommentaar


        #4
        Nojah, ka mina olen käsi, sest ta tõesti ei visanud seda tooli.

        Kommentaar


          #5
          .... loomulikult me ju nägime ja teame kes viskas aga see selleks... üritame siiski Matiase puhtaks pesta, sest ta ei visand seda tooli tõepooolest ..oli meist 15m eemal vahekäigu kohal üksipäini ja kaine!!! Saame ETVst Kaljuveerelt videoülesvõtted kolmapäevase mängu kohta et ennem seda ise uurida kui tõestusmaterjaliks käiku läheks, sest ega see ka hea ole kui nähtaks kes tegelikult viskas, kui aga näha on et Matias seda ei teinud ja viskajat ei oleks näha siis läheb asi koheselt käiku...kui üldse see episood juhuslikult lindile jäi...
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #6
            - - -
            .../sest ega see ka hea ole kui nähtaks kes tegelikult viskas, kui aga näha on et Matias seda ei teinud ja viskajat ei oleks näha siis läheb asi koheselt käiku/...
            - - -
            Mis ila sa suust välja ajad?
            Su suhtumine on natuke vigane.
            Kes tegelikult viskas, peab ka vastutama.
            Tõsiasi on ilmselt see, et kui süüdlast Matiase (kes see iganes ka on) asemele välja käia ei ole, saab M. täie rauaga.

            Kommentaar


              #7
              Ja üleüldse, kes see jobu (kuidas seda tegelikku tooliloopijat siis teisiti nimetada) on, kelle pärast süütu inimene peab kannatama?

              Kommentaar


                #8
                Ma ei tea, kes tooli viskas, aga ükskõik, kes tooli viskaja ka ei olnud, peaks ta süütu inimese asemel karistuse enda kanda võtma. Isegi, kui see oli minu sõber. Isegi, kui ma tooliviskajaga läbi ei saa. Julged teha, julge vastutada.

                Mul on siiber sellest, kuidas süütu inimene karistada saab. Nt viidi minu hea tuttav Sander Riias staadionilt ära, kuna keegi viskas õlletopsi, aga varjas ennast hoolikalt. Kui mõttekas oli Sandri Riia-reis seetõttu? Ma pole päris kindel, kes Lätis tegelikult jama korraldas, aga kas sina, Indrek, viskasid õlletopsiga staadioni suunas?

                Loomulikult on suitsetamise eest pokri panemine jm politseipoolne provotseerimine täielik jama. Aga purjus olek ei ole vabandus teistele halva tegemiseks.

                Ma ei taha eelnevaga õpetada, et nt õlletopse ei peaks püüdma staadioni poole visata, vaid seda, et oma teo eest peaks igaüks ise vastutama.
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  #9
                  Mul on siiber sellest, kuidas süütu inimene karistada saab. Nt viidi minu hea tuttav Sander Riias staadionilt ära, kuna keegi viskas õlletopsi, aga varjas ennast hoolikalt. Kui mõttekas oli Sandri Riia-reis seetõttu? Ma pole päris kindel, kes Lätis tegelikult jama korraldas, aga kas sina, Indrek, viskasid õlletopsiga staadioni suunas?

                  Vastan Sulle Poborsky. Riias viskasin mina topsi. Pärast prillidega poisi (kui see oli Sander) äravedamist läksin seletama politseile, et mina viskasin topsiga. Mulle siis seletati, et ära ta viidi sellepärast, et kedagi visati õllepurgiga (kes nagu hiljem selgus oli Rootsi Kunn), kuna mina seda ja see on põhjus mitte tops. Näidati siis seda FAXE purki mulle ja küsiti kas mina viskasin, mina ütlesin et seda ei visanud, et mina viskasn plasttopsi. Nad ütlesid, et ära siis rohkem viska ja et kogu asi on purgis. Ma ei osanud rohkem ka midagi öelda. Kas üldse keegi ja kes purgi viskas ma tol hetkel ei teadnud ja et pärast politsei juures käiku paar rida allpool jalkat vaatasin, varjamiseks ei pea. Nii, et minu pärast ei ole keegi kannatanud. Et purgiviskajat ei leitud maksin mina oma topsi eest trahvi hiljem ära ja asi oli korras..
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #10
                    Aitäh, Indrek.
                    Kas ma sain õigesti aru, et prillidega poiss Sander viidi staadionilt ära sellepärast, et Rootsi Kunn viskas kuskile õllepurgile ning ei võtnud süüd omaks? Ma olen täiesti selle vastu, et keegi peaks teise peale kaebama, aga kui ise (ma ei mõtle siinkohal sind, Indrek) oled teo teinud, siis mine päästa teine (süütu) fänn vabaks.
                    poborsky@jalgpallihaigla.ee

                    Kommentaar


                      #11
                      Sa Tanielo paistad karm vend olema ,et võtad sõna ja otsuseid.Esitex:SA EI OLE MITTE KEEGI.
                      Teisex:kui sa veel ei adu mis asi on Soccernet,"Jalgpallihaigla" ja E.F.F.,soovitan esmalt need mõisted endale selgex teha.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        Saatsin päevalehele repliigi,mille võibolla keegi ka ülesse riputab siia.Minu põhimõte on see kui tegu on tehtud japolitsei ei suuda õiget süüdlat leida ei tohi ta ilmsüütut inimest karistada.Meie ei pea koputama(Kuigi tooli loopimine on vääritu tegu) kes tegi,see on pollarite rida milleeest saavad nad meilt maksumaksiatelt palka.Kui ei suudeta tuvastada süüdlast las kirjutab siis raportisse:tegime oma tööd lohakalt ja palun arvestada tänane tööpäev minu palgast maha tegematta jätmiste pärast.Mitte aga otsida suvavend et päevalõpuks olex kõik lahtised otsad lõpetatud.POLITSEI peab ükskord tunnistama hakkama ka enda vigu ja suutmatust.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          - - -
                          Sa Tanielo paistad karm vend olema ,et võtad sõna ja otsuseid.Esitex:SA EI OLE MITTE KEEGI.
                          - - -
                          Sõna paistavad siin kõik võtvat, mõned rohkem, teised vähem. Seda, kas sõnavõtja on keegi või ei ole, ei otsusta keegi ainuisikuliselt.
                          Juhtisin tähelepanu sellele, et kui keegi on mingi pasa kokku keeranud ja teised sellepärast kannatavad, on asi väga hapu.
                          Samuti ei tahtnud ma seda öelda, et peaks kellegi peale kaebama minema. Eelkõige loodan, et see, kes jamaga hakkama sai, läheb klaarib selle olukorra ise ära (kuna politsei oma tööga kahjuks hakkama ei saa).
                          Tehke endale ka selgeks, mis on Jalgpallihaigla, E.F.F ja Soccernet. Mõtlen seda, et kas nende tähekombinatsioonide taha koondunud kõik ise on ikka asjast aru saanud. Ma saan aru, et kui on ühised eesmärgid, siis kaaslast hätta ei jäeta.
                          JUTU LÕPP

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by jansa

                            Muideks teadmiseks et tooliga viskamise eest viidi kolmapäeval minema Matis ja ta saab süüdistuse 22. nov. k.a. mis ilmselt tunduvalt karmim kui 4200.-
                            Ettepanek: kuna me teame kes viskas ja nägime seda aga "ei tunne " teda siis võiksime koguda u. 10 liikmelise tunnistajate ringi kes tunnistavad et Matis ei visanud ja süüdistus on alusetu.
                            Teine variant aitaksime koos tema trahvi annetuste näol ära maksta.... sest tegelikult ta ju ei visanud. Oli isegi fännisektorist pisut eemal 100%, ja nüid läheb tanki teise mehe eest... ja selle eest veel n.ö. musta nimekirja sattumine pole vist just eriti aus. Üks kõigi, kõik......
                            kas tegemist on halduskaristusega või kriminaalsüüdistusega? mõlemal juhul peavad NEMAD tõestama, et just nimelt antud isik viskas. kui on tegemist krimsüüdistusega, võtku endale riigi poolt esindaja, pole mõtet niisama lällata ja kõvu sõnu teha, paar asjalikku sõna asjatundja poolt võiks rohkem aidata.

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Mätas

                              kas tegemist on halduskaristusega või kriminaalsüüdistusega? mõlemal juhul peavad NEMAD tõestama, et just nimelt antud isik viskas. kui on tegemist krimsüüdistusega, võtku endale riigi poolt esindaja, pole mõtet niisama lällata ja kõvu sõnu teha, paar asjalikku sõna asjatundja poolt võiks rohkem aidata.
                              Pisihuligaansuse puhul saab vist halduskaristuse, aga sellegipoolest on võimalus saada riigipoolne advokaat, kellest võib isegi natuke abi olla.
                              Kui ka need tunnistajad, kes endast märku on andnud ka kohtusse lähevad, siis ei tohiks küll mingit karistust tulla. Vastasel juhul on midagi meie kohtutes ikka väga mäda.

                              Üldiselt võiks Matis hoopis ise hagi esitada valesüüdistuse esitamise ja seetõttu oma nime määrimise eest.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X