320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängijate andmebaas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängijate andmebaas

    Kuidas oleks võimalik lisada mängijate andmebaasi klubi ja meeskonnaliikmed?

    #2
    Vastus teemale \'Mängijate andmebaas\'

    Saada info aadressile veiko@soccernet.ee

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Mängijate andmebaas\'

      Praegu on minu teada seal ainult meistri- ja esiliiga mängijad. Tegelikult võiks ju iseenesest sinna lisada madalamate liigade mängijaid.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Mängijate andmebaas\'

        Mõni mode või keegi võiks ühe stricky teha, sest iga väikse asja jaoks kirja ei hakka saatma. Leidsin praegu näiteks ühe vea: Roman Minlibajevit on kaks tükki. Õige on see, kes mängib Tulevikus alles on jäätud ta Valga mängijana.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Mängijate andmebaas\'

          Algselt postitas insect


          Praegu on minu teada seal ainult meistri- ja esiliiga mängijad. Tegelikult võiks ju iseenesest sinna lisada madalamate liigade mängijaid.
          Võiks küll ja Operi oma lisatigi. Kuid pidin päris mitu korda meenutama kuni seda tehti. Tegelikuses on see nimekiri veits teistsugune kuna paljud läinud ja uusi juurde tulnud. Et sooviks väikeseid muudatusi ?Kas saadan PM-i või laksin siia nimekirja ülesse ,Veiko? Pakun välja,et kõik võiks oma klubi mängijate nimekirja siia üles panna ,siis saab sellega ääri veeri tegeleda ja PM poleks ka hullu moodi tüütult täis?

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Mängijate andmebaas\'

            Algselt postitas Warren


            Algselt postitas insect


            Praegu on minu teada seal ainult meistri- ja esiliiga mängijad. Tegelikult võiks ju iseenesest sinna lisada madalamate liigade mängijaid.
            Võiks küll ja Operi oma lisatigi. Kuid pidin päris mitu korda meenutama kuni seda tehti. Tegelikuses on see nimekiri veits teistsugune kuna paljud läinud ja uusi juurde tulnud. Et sooviks väikeseid muudatusi ?Kas saadan PM-i või laksin siia nimekirja ülesse ,Veiko? Pakun välja,et kõik võiks oma klubi mängijate nimekirja siia üles panna ,siis saab sellega ääri veeri tegeleda ja PM poleks ka hullu moodi tüütult täis?
            Kahjuks ei jõua kõiki kähku sisse kanda.
            Nimekirjad on soccernetil olemas seisuga 23 aprill.
            Kannatust huvilised. Teiseks ringiks saavad kõik sisse kantud.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Mängijate andmebaas\'

              Samas siin foorumis on ju küll aktiivseid inimesi, et valige nende hulgast töökäasi juurde. Kuna jah neid mängijaid on vaja pidevalt ju muuta. Näiteks isegi Neemelo on alles ja palju on ikka neid topelt mängijaid. Samas võiks ka meistriliiga ja eesiliiga mängijatel kõigil olla juures ka pildid. Ma soovitaks siis ikkagi kahte asja: 1) Võta juurde töökäsi. 2) Teha mingi sticky, kus saaksid kasutajad vigu parandada.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Mängijate andmebaas\'

                Algselt postitas insect


                Samas siin foorumis on ju küll aktiivseid inimesi, et valige nende hulgast töökäasi juurde. Kuna jah neid mängijaid on vaja pidevalt ju muuta. Näiteks isegi Neemelo on alles ja palju on ikka neid topelt mängijaid. Samas võiks ka meistriliiga ja eesiliiga mängijatel kõigil olla juures ka pildid. Ma soovitaks siis ikkagi kahte asja: 1) Võta juurde töökäsi. 2) Teha mingi sticky, kus saaksid kasutajad vigu parandada.
                Esiteks on need koosseisud paberkandjal.
                Tavaliselt kritiseerivad sellised inimesed kel ise pole sellega viitsimist teha.
                Küll need ülejäänud koosseisud saavad juuli kuus sisse kantud.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Mängijate andmebaas\'

                  Paberkandjal? Siis on küll jah vähe raskem. Ise saatsin küll ühe maili teel. Kel ise pole viitsimist seda teha? Kui sa mind mõtled, siis olen ma näinud vaeva Tuleviku kodulehe ja foorumiga ja võiks seda ka siin teha kui ainult vajadust oleks.

                  Kommentaar


                    #10
                    No ma saan aru kui madalamate liigade mängijad on valesti paigutatud või midagi, aga kui suviseid meistriliiga üleminekuid ei saa veel muudetud, siis on küll kahju.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X