320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernetlased valismaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccernetlased valismaal

    ma nuud ei tea kas see on oige koht, aga..

    oleme juba monda aega euroopa liidus ja juba vist voib oelda, et pea igas vahegi normaalse suurusega euroopa linnas on elamas moni eestlane. siit tekkiski mote, et kusagil voiks olla inf kes selle portaali kasutajatest elamas eemal oma isamaast, ukspuha siis mis mandril ja mis riigis. nagu ma aru saan, siis nii monigi siiski elab kusagil mujal. kui nuud moni eestlane voi soccernetlane kusagile mujale maailma linna satub ja juhuslikult ka monda jalkamangu laheb vaatama oleks ju huvitav kohtuda seal ja miks ka mitte koos mangule minna. samuti ka nou kusida kohaliku eluolu kohta.

    luhidalt siis kui keegi elamas valismaal, voiks marku anda endast, kus riigis-linnas asub.
    samuti kui keegi laheb mingit mangu kusagile vaatama, voiks ka anda infi, akki on mottekaaslasi-uhinejaid. naiteks kasvoi need kes lahevad mm-le suvel. infi voiks anda ka neist, kes mitteeritiaktiivsed foorumikasutajad, neile saab saata kasvoi pm-i.

    kui koik hasti laheb, siis ise olen loodetavasti jargmisest kuust lissabonis ja kui keegi siit sinna satub, kasvoi portugali, siis andke teada. kui koik hasti laheb, siis avalook oleks portugali liiga viimane voor alvalade staadionil sportingu ja braga vahel ja miks mitte kohtuda mone soccernetlasest barca fanniga camp noul
    Catalunya is not Spain!

    #2
    Vastus teemale \'Soccernetlased valismaal\'

    selleks on olemas kasutajaprofiilis lahter asukoht..

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Soccernetlased valismaal

      Algselt postitas eston maravilha


      selleks on olemas kasutajaprofiilis lahter asukoht..
      jah aga kui ma naiteks inglismaale lahen ja tahaks leida siit monda inglismaal viibijat, siis otsingus ju seda pole. kui oleks otsingus, siis oleks lihtne, saadaks pm-i ja korras. liikmete nimekirja otsingus voiks olla ka sorteering siis asukoha jargi
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Soccernetlased valismaal\'

        Mina siis mitte kaugel kodumaast,teisel pool lahte ehk Soomes ja Kotka linnas kus kohalikus meeskonnas pelab ka Eesti koondislane Liivo Leetma.Ja kui kellgil plaanis minna m2nda Kotka KooTeePee m2ngu vaatma siis andku aga teada,seltsis segasem
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar

        Working...
        X